Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οταν φτασεις το στορυ στο ιδιο level που εισαι τωρα συνεχιζοντας το στορυ  θα ανεβαινεις και level. Μαζευε και hero points στου χαρτεs που εχεις ανοικτους θα σου χρειαστουν. Εγω ειμαι aurora glade  server.  Ti build θα παιζεις με το warrior και οπλα εχεις κατασταλαξει;;; metabattle το site για τα builds.

 

Επεξ/σία από johnmayson
λαθος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnmayson είπε

οταν φτασεις το στορυ στο ιδιο level που εισαι τωρα συνεχιζοντας το στορυ  θα ανεβαινεις και level. Μαζευε και hero points στου χαρτεs που εχεις ανοικτους θα σου χρειαστουν. Εγω ειμαι aurora glade  server.  Ti build θα παιζεις με το warrior και οπλα εχεις κατασταλαξει;;; metabattle το site για τα builds.

Η αλήθεια ειναι δεν έχω ψαχτεί πολυ με τα builds , παίζω με sword two hand και hammer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω παιξει ποτε πολεμιστη πρεπει να δεις τι ειναι αυτο που σε βολευει και σου αρεσει ωστε οταν φτασεις level 80 να ξερεις τι ντυσιμο θα κανεις και τι οπλα να παρεις.ta builds θα τα βρεις στο metabatle.

τι στολη που θα ντυθεις θα τη παρεις απο καποιο dungeon αναλογα τα χαρακτηριστικα που θα θελεις οπως και τα οπλα.Το καθε dungeon δινει καποια coins ασ πουμε οπου οταν μαζεψεις αρκετα θα μπορεις να παρεις ολη τη στολη και τα οπλα. ΑΥΤΟ που πρπει να κανεις εσυ τωρα ειναι να αποφασσισεις τι χαρακτηριστικα θα χει η στολη σου ωστε να βρεις ποιο dungeon ειναι αυτο που τα προσφερει ωστε ν αρχιζεις να το παιζεις καθε μερα παρα πολυ για να μαζευεις αυτα τα coins  ας πουμε ετσι ωστε οταν φτασεις level 80 να σαι ετοιμος να παρεις στολη.Εννοειται οτι συνεχιζεις να παιζεις και το στορυ. Αρα παιρνεις level απο το στορυ και level απο το dungeon που δινει τη στολη που θες για να σαι ετοιμος στο τελος. ΔΙΕυκρινιση αν το dungeon που θελεις για στολη ειναι level 60 ειναι λογικο να χανεις τωρα που εισαι level 40 οποτε αστο για οταν φτασεις κοντασε κεινο το level.

ascalonian catacombs επαιξες ολα τα path;;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, splanis είπε

προτίμησε να το αγοράσεις από το επίσημο site όταν το βάλει σε έκπτωση γιατί έχω ακούσει ιστορίες για banαρισματα όταν αγοράστηκε από μεταπωλητές...
βέβαια και από την άλλη μεριά ξερό και 2 άτομα στο gw2 που δεν έχουν πάθει τίποτα που έχουν κάνει αγορά απο 3ο-4ο site
απλά οφείλω να προειδοποιησω just in case

 

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

προτίμησε να το αγοράσεις από το επίσημο site όταν το βάλει σε έκπτωση γιατί έχω ακούσει ιστορίες για banαρισματα όταν αγοράστηκε από μεταπωλητές...
βέβαια και από την άλλη μεριά ξερό και 2 άτομα στο gw2 που δεν έχουν πάθει τίποτα που έχουν κάνει αγορά απο 3ο-4ο site
απλά οφείλω να προειδοποιησω just in case

το πηραν 2 φιλοι μου μπηκε κανονικα. δηλαδη παιζει να φανε μπαν μετα; 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, splanis είπε

το πηραν 2 φιλοι μου μπηκε κανονικα. δηλαδη παιζει να φανε μπαν μετα; 😕

υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα συμφωνα με αυτα που εχω ακουσει 
αλλα αυτα τα 2 ατομα το εχουν 1-2 χρονια σχεδον και δεν εχει γινει κατι ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντω το πήρα απο cdkeys στα 12 euro ( απλή έκδοση οχι deluxe ) αν θυμάμαι καλα , τώτα για το g2a το παραπάνω το ξέρω αλλα δεν έχω αγοράσει ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια χαζή ερώτηση , είμαι 44 lvl και μέχρι στιγμής ότι και να έχω φορέσει από gear ειναι ακριβώς το ίδιο εμφανισιακά από το lvl 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα εχει πολλους τυπους στολων και διαφορετικα skin.Αν ψαξεις στο νετ θα τα βρεις.Απο αυτα που σου τυχαινουν στο δρομο δε γινεται να μην βρηκες ενα διαφορετικο να φορεσεις.Σε τι θες να κινηθεις σε ανοιξιατικη colection;😁Τελικα αλλαξες server?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnmayson είπε

Καλημερα εχει πολλους τυπους στολων και διαφορετικα skin.Αν ψαξεις στο νετ θα τα βρεις.Απο αυτα που σου τυχαινουν στο δρομο δε γινεται να μην βρηκες ενα διαφορετικο να φορεσεις.Σε τι θες να κινηθεις σε ανοιξιατικη colection;😁Τελικα αλλαξες server?

Όχι δεν έχει αλλάξει καθόλου το gear ίσως απειροελάχιστα , πάντω οποτε κάνω login 90 % το ίδιο gear βλέπω εμφανισιακά , με φίλο που παίζει αρκετό καιρό και μίλησα μου ειπε οτι ετσι ειναι περίπου η φάση , μολις πάς lvl 80 φαρμάρεις καποιο gear που εκτος απο stats κτλπ έχει και αλλο look , και μετα οτι αγοράζεις αν θές απο το shop , οχι server δεν άλλαξα γιατι ειμαι μαζι με εναν φίλο στον υπάρχων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...