Προς το περιεχόμενο

Καινούριο αυτοκίνητο μέχρι 15.000 ?....


Zderg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
@Zderg το swiftaki δεν σου αρεσει ή το Yaris?

 

Για αν πω την αληθεια κανενα απο τα δυο δεν μου αρεσει πολυ.. Το swift πολυ δυνατο δεν διαφωνω, αλλα να δωσεις 16000 για suzuki.....!!!! Ειμαι προκατειλημμενος με καποιες εταιριες.....

 

κανα οπελ αστρα σε χαλαει?

 

Τωρα παμε σε μεγαλυτερη (ακριβοτερη) κατηγορια φιλε μου....

 

Αν και εχω ακομα αρκετο καιρο μεχρι να αποφασισω, το βλεπω προς 207..

Ξερετε καποια σελιδα που να λεει αναλυτικα τα χαρακτηριστικα του;; Η σελιδα της peugeot είναι χαλια.. Δεν λεει τπτ..

 

Και μια ερωτηση κρισεως.. : 1600αρι με λιγα εξτρα ή 1400αρι με περισσοτερα εξτρα;; 90 αλογα σε ενα αυτοκινητο ειναι αρκετα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1600αρι με λιγα εξτρα ή 1400αρι με περισσοτερα εξτρα;; 90 αλογα σε ενα αυτοκινητο ειναι αρκετα;;

 

εξαρταται απ'το ποδι σου,το ματι σου,την προσωπικοτητα σου.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

90 αλογα σε ενα αυτοκινητο ειναι αρκετα;;

 

Κοιταξε, εγω εχω ενα 13αρι Yaris και δεν παει ασχημα.Το 0-100 το κανει σε 10'' περιπου και το εχω παει μεχρι 195km/h και πηγαινε και αλλο...Ειναι πολυ ευσταθες και αξιοπιστο...

 

Τωρα αν θες κοντρες πας μονο στο Suzuki GTi.15k και επιδοσεις δεν πανε μαζι.Μονο το Suzuki κατι κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το 207 Sport Pack (110 ιπποι), πολυ καλο αυτοκινητο. Βεβαια με το μεταλλικο χρωμα θα σου βγει γυρω στα 17000 αλλα τα αξιζει τα λεφτα του. Υπαρχει και η εκδοση Sport που πηγαινει κανα χιλιαρικο κατω...Παντως το συνιστω ανεπιφυλακτα πολυ καλη αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το laccetti δεν το προτεινει κανεις ? εγω χωρις να ειμαι ειδικος και οντας απειρος στην οδηγηση το καλοβλεπω

 

Γιατί η Daewoo είναι η χειρότερη Κορεάτικη εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοκινητο ειπαμε. οχι κουβαδακια

 

Τι λες ρε φιλαρακι... μαλλον δεν ξερεις απο αμαξια. VW φιλε, εγγυηση. Μετα το χαος. Ακου εκει τα VW κουβαδακια... τι αλλο θα ακουσουμε ποια... Διπλωμα πηρες η ακομα?

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...