Προς το περιεχόμενο

Απίστευτο και όμως Ελληνικό…


sculper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν δεν εχω κρίνει κανεναν για τις επιλογες του απλα πιστευω και το τονισα κατα την δικη μου αποψη οτι ειναι επιδειξη αυτο και οχι ενδιαφερον.Δεν ξερεις ουτε καν τι pc εχω και τι δυνατοτητες εχει και μπορει να ειναι το καλυτερο απο αυτα που διαβαζω η και το χειροτερο αλλα να εισαι σιγουρος οτι αμα θελω να κανω overclocking θα ρωτησω και δεν θα το γραψω απο κατω.Σωστα?

Επισης ψαξε ολα μου τα post δες τι εχω γραψει και αμα εχω γραψει για τα θεματα που αναφερεις τοτε να μιλησεις εξυπνακια.οκ?

Και επισης εγω μπορει να σε λεω καγκουρα επειδη βλέπω κατι που δεν μου αρεσει(και ας μην ειναι σωστη η αποψη μου για εσενα) εσυ ρε ανθρωπε τι βλακεια σκηνοθετησες για να με πεις καγκουρα?Τωρα εχω ενα λογο παραπανω να σε πω καγκουρα.

Τωρα αμα θελετε να βαζετε τις δυνατοτητες του υπογιστη σας δεν με νοιαζει απλα δεν θα τις βλεπω(οπως και δεν τις ειδα ποτε).Ετσι και αλλιως απο αυτα τα ατομα δεν ξερω αν εχω να κερδισω τιποτα με το να τους ρωτισω κατι.

 

paredwse σορρυ.:D

 

 

 

Σωπα ρε φίλε του τα εχεις πει και εσυ?Σορρυ που μπήκα στην σηζητηση αλλη φορα θα σε ρωταω για να μπαινω σε μια σηζητηση και αν με αφηνεις θα σου διχνω και τη θελω να γραψω μηπως ειναι μ@@@κια και δεν κανει να το γραψω οκ?

 

καλά κρασιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Σωστα,δεν το σκεφτηκα ετσι ωριμα και με τοσο σοβαρα επιχειρηματα.

 

Ε ναι, γιατι εσύ το να αποκαλέσεις όσους βάζουν στις υπογραφές τους τα pc τους κάγκουρους, είναι πάρα πολύ σοβαρό επιχείρημα ε?

Ε δεν είναι επιχείρημα, είναι η άποψή σου, σεβαστή μεν, αλλά δεν σημαίνει οτι θα πρέπει να την υιοθετήσουμε ούτε να συμφωνήσουμε μαζί της.

Η καγκουριά όπως είπε και ένας φίλος ποιο πριν είναι καθαρα υποκειμενική, κάτι που θεωρώ εγώ καγκουρίστικο μπορεί εσένα να σου φαίνεται νορμάλ, και το αντίστροφο.

Υπάρχουν 1000άδες υπογραφές σε αυτό το φόρουμ, κάποιες μ'αρέσουν κάποιες όχι. Αυτό δεν σημαίνει οτι μπορώ να επιτήθεμαι αδιακρίτως σε Όλους όσους χρησιμοποιούν συγκεκριμένου είδους υπογραφές, γιατί αν το κάνω δεν θα είμαι απλά κάγκουρος, θα είμαι μίζερος και μαλάκας.

 

Στην σημερινη Ελλαδα Δυστηχως ολοι κρυβουμε εναν καφρο και εναν επιδιξια μεσα μας.Αλλοι τον κρυβουν καλα και αλλοι τον εξωτερικευουν καθημερινα.

 

Συμφωνα λοιπόν με τα δικά σου λεγόμενα, όσοι βάζουν specs υπολογιστών είναι επιδειξίες και όσοι μετά τους λένε κάγκουρους, είναι κάφροι. Μάλιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφού με θίγει τώρα πως να το κάνουμε.Χρησιμοποιεί το username μου χωρίς την αδεια μου.Ουσιαστικά στηρίζει όλα τα επιχειρήματα του εναντίον μου σε ένα quote.

 

Πλεον ειναι καλτ

 

Δε θυμάμαι να ζήτησα τη γνώμη σου:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφού με θίγει τώρα πως να το κάνουμε.Χρησιμοποιεί το username μου χωρίς την αδεια μου.Ουσιαστικά στηρίζει όλα τα επιχειρήματα του εναντίον μου σε ένα quote.

 

 

 

Δε θυμάμαι να ζήτησα τη γνώμη σου:twisted:

 

Δεν περιμενω να μου ζητησεις την γνωμη μου για να την πω, your majesty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Omni πως ακριβώς σε θίγει η παράθεση αυτούσιου και όχι αποσπασματικού αποφθεγματός σου? Εσύ το είπες βρε αγόρι μου. Είναι με λίγα λόγια σαν να δίνεις δίκιο στον Μενέλαο που κάθε φορά που τον λέω omnislash στο MSN τσαντίζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφού με θίγει τώρα πως να το κάνουμε.Χρησιμοποιεί το username μου χωρίς την αδεια μου.Ουσιαστικά στηρίζει όλα τα επιχειρήματα του εναντίον μου σε ένα quote.

 

Δε θυμάμαι να ζήτησα τη γνώμη σου:twisted:

 

Σε συκοφαντεί; Αναφέρει κάτι που δεν έχεις πει; Σχολιάζει αν είναι αληθές ή όχι;

 

Όχι. Άρα πιο πολύ θα έπρεπε να σε απασχολούν αυτά που λες κατά καιρούς.

 

LL blow me! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
[...]

LL blow me! :mrgreen:

 

Και μ'αυτή την υπέροχη παρότρυνση σε αλλότρια ακολασία, καιρός να κλείσει το παρόν topic, το οποίο επετέλεσε τον σκοπό του: πλακωθήκαν όλοι με όλους (πάλι). :D

 

Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...