Προς το περιεχόμενο

PS3 vs XBOX 360


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να κανω ρε φιλε θελω και εγω να παιξω killzone 3, gt5, uncharted 3 :o ή τουλαχιστον να τα δοκιμασω :-)

 

Βλέπεις λοιπόν ότι δεν έχει σημασία πια είναι καλύτερη κονσόλα και σε τι, αλλά το τι θες να κάνεις με αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κακο ειναι οτι το ενα και μοναδικο αποκλειστικο παιχνιδι που ειχε το εσπρωξε για το τελος της αλλης χρονιας για να μην συμπεση με το Kinect που οπως λεει η ιδια θα ειναι το μεγαλυτερο promotion στην ιστορια της.

Το θεμα ειναι αν εχει την τεχνογνωσια να φτιαξει κατι που να δουλευει,

γιατι ειναι μεγαλο αλμα απο τα ποντικια και πληκτρολογια που εφτιαχνε μεχρι σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κανω ρε φιλε θελω και εγω να παιξω killzone 3, gt5, uncharted 3 :o ή τουλαχιστον να τα δοκιμασω :-)

 

Μααα εσυ ειχες πει Killzone 3=4D οπως λες και Uncharted 3 χαμηλη αναλυση, Tearing, NoAA κτλ.

 

Μην το κανεις αυτο το κακο στα ματακια σου!!! :P

 

Ασε μας εμας τις μαζοχες να το παιξουμε!!!!!! :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωιμε Ωιμε, ηρθε ο καιρος, ηρθε το τελος!

Φτασαμε στα τελευταια post, να συμφωνουμε ολοι!

Και με τον αποκλειρο... Ηρθε το τελος

Το γκριζονε εγινε killzone, το εκκινηση σε κινηση εγινε GT5.

Ηρθε το τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι :-)

Τασεις μαζοχισμου:-D

 

Βεβαια εχεις δωσει ενα σκασμο λεφτα και συνεχιζεις να πετας στο ps3 και το βριζεις :lol:

Δηλαδη βριζεις μια επιλογη που εσυ ο ιδιος εχεις κανει , με αυτη την σταση σου ειναι σαν να υποβαθμιζεις το ιδιο σου τον εαυτο και να λες οτι εισαι τρελλος και μαζοχας που εχεις δωσει τοσα λεφτα για μια μουφα οπως αποκαλεις το 3

 

Και γενικοτερα ειναι περιπτωση για ψυχιατρειο οταν ακουμε τετοιες λογικες απο xboxακιδες που θεοποιουν το 360 και θαβουν την αλλη επιλογη τους ps3

 

 

Δεν απορω πλεον για το επιπεδο τους :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια, και εγω τα εχω ολα, γιατι επιμενω οτι το Χ360 δεν κλανει μια στο PS3?

 

Μολις τερματισα και το Reach χθες, σκ@τ@ στα μουτρα τους, εβαλαν motion blur για να κρυψουν τις ατελειες. Εκει που σταματουσες να γυρνας την καμερα, εκανε ενα στιγμιαιο freeze. Και μιλαμε (ακομα) για την δυναμη του 360 και τα "υπερφυσικα" γραφικα του reach????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια, και εγω τα εχω ολα, γιατι επιμενω οτι το Χ360 δεν κλανει μια στο PS3?

 

Μολις τερματισα και το Reach χθες, σκ@τ@ στα μουτρα τους, εβαλαν motion blur για να κρυψουν τις ατελειες. Εκει που σταματουσες να γυρνας την καμερα, εκανε ενα στιγμιαιο freeze. Και μιλαμε (ακομα) για την δυναμη του 360 και τα "υπερφυσικα" γραφικα του reach????????

 

Nομίζω οτι το σημείο αναφοράς για τα γραφικά του 360 είναι το Gears και όχι το Halo. Ας μην τα ισωπεδωνουμε όλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το αναφερω γιατι το reach ειναι απο τις αποθεωσεις γραφικων στο 360 οπως υποστιριζουν πολλοι. Και μην πεις οτι εχω αδικο σε αυτο το σημειο.. Πολλοι το εχουν για κατι το υπερανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα στα @@ μου οι τεχνικες ικανοτητες του καθε συστηματος. Ετσι και αλλιως το DS k PS2 μου συνεχιζουν να μονοπωλουν το ενδιαφερον μου σε αποψη gaming απο οποιοδηποτε current gen μηχανημα. Παρα αυτα ομως το PS3 εχει φτασει πλεον το σημειο που μπορει με σχετικη ανεση να προταθει ως αγορα σαν κονσολα και λογο της εξαπλωσης του blue-ray και των δυνατοτητων του σαν μηχανημα γενικα προτεινεται πανω απο το Χ360. Για καποιον που θελει μονο και αποκλειστικα gaming τοτε το Χ360 ειναι σοφοτερη αγορα μιας και θα καλυψει τις "αναγκες" του με περισσοτερα παιχνιδια. Το PS3 ομως εχει σιγουρα ποιοτικοτερα παιχνιδια αλλα ως γνωστον αυτα δεν "πουλανε" στον μεσο χρηστη (και συνεπως δεν τα χρειαζεται) εκτος απο τα μεγαλα ονοματα (αλλα αυτα δεν ειναι ολα ποιοτικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το PS3 ομως εχει σιγουρα ποιοτικοτερα παιχνιδια αλλα ως γνωστον αυτα δεν "πουλανε" στον μεσο χρηστη (και συνεπως δεν τα χρειαζεται) εκτος απο τα μεγαλα ονοματα (αλλα αυτα δεν ειναι ολα ποιοτικα).

 

Μια χαρά πουλάνε βασικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...