Προς το περιεχόμενο

PS3 vs XBOX 360


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορει να εισαι τοσο ασχετος.

Πες οτι κανεις πλακα,γιατι επιβεβαιωνεται αυτο που πιστευα.Οτι δλδ εχεις μαθει 2-3 ορολογιες(ΑΑ ΑΦ κτλ) οσον αφορα τα γραφικα και τις πετας απλα για δειξεις οτι ξερεις.

Η δεν εχεις παιξει GoW και Uncharted.

 

Δες τα videakia του god και τους εχθρους τριων σημειων :lol: και ασε μας να παιζουμε τα real time :-D....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα δεν θα κατσω να κανω διαλογο μετα απο τετοια μαργαριταρια.

Ετσι εξηγουνται και ολα αυτα που λες τοσο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν θα κατσω να κανω διαλογο μετα απο τετοια μαργαριταρια.

Ετσι εξηγουνται και ολα αυτα που λες τοσο καιρο.

 

Σε ενα μηνα 5 games χειροτερα στην κονσολα που υποστηριζεις! :-D

 

Ειπαμε lead platform ps3 :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορει να εισαι τοσο ασχετος.

Πες οτι κανεις πλακα,γιατι επιβεβαιωνεται αυτο που πιστευα.Οτι δλδ εχεις μαθει 2-3 ορολογιες(ΑΑ ΑΦ κτλ) οσον αφορα τα γραφικα και τις πετας απλα για δειξεις οτι ξερεις.

Η δεν εχεις παιξει GoW και Uncharted.

 

Δεν κάνει πλάκα, είναι troll. Δεν αξίζει να ασχολούμαστε καν μαζί του. Αν σταματήσουμε να του μιλάμε μπορεί και να φύγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνει πλάκα, είναι troll.

 

Γιατί troll ?! Αφού το είπε το παιδί: "Το αφεντικο ειναι το ΧΒΟΧ 360!!!" με τρία θαυμαστικά και bold γραμματοσειρά. Μόνο ένα επιχείρημα με περισσότερα θαυμαστικά και μεγαλύτερη γραμματοσειρά μπορεί να το αντικρούσει.

 

 

ikaruga το έχω λιώσει το παιχνίδι ,όπως όλα τα final fantasy με όλο το endgame covered,όλα τα hunts finished κτλπ.δεν μαρεσε,το θεωρώ απαίσιο για ff

 

για μένα από την άλλη είναι καλύτερο με μικρή διαφορά από 7,8 και 10 και ένα από τα καλύτερα παιχνίδια που φτιάχτηκαν ποτέ

 

Το FF12 ειχε ακριβως οτι ειχαν τα προηγουμενα FF με μερικες απλες αλλαγες. Η μοναδικη ΣΟΥΠΕΡ διαφορα ηταν οτι πλεον δεν υπηρχαν random μαχες και οτι η ιστορια δεν ειχε να κανει με emo 17χρονα.

 

όχι δεν είχε, όχι και λες ότι θέλεις

 

Γενικα η συνταγη του 12 πετυχε, του 13 απο την αλλη....αστο καλυτερα.

 

η συνταγή του 13 ήταν η πετυχημένη του 10 και δούλεψε και για τα δύο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνει πλάκα, είναι troll. Δεν αξίζει να ασχολούμαστε καν μαζί του. Αν σταματήσουμε να του μιλάμε μπορεί και να φύγει...

 

Sonakides το έχω πει οτι αφήσατε τα καλάμια και πηρατε τις κυλιόμενες....Δύσκολα πιάνεστε :lol:

 

Η ninja theory αν και ξέρει το ps3, το unslaved βγήκε καλύτερο στο χβοχ! Γιατί άραγε!!!

 

Α ρε το uncharted 2 να έβγαινε στο χβοχακι θα το παίζαμε 1080p, το φάγαμε στο sony με το πετσοκομμένο ΑΑ και τα συνεχόμενα drops...Αυτά έχει η ζωή:-D

 

---------- Προσθήκη στις 07:24 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 07:21 ----------

 

Γιατί troll ?! Αφού το είπε το παιδί: "Το αφεντικο ειναι το ΧΒΟΧ 360!!!"

 

Με το 99% των παιχνιδιων καλυτερα, εσυ εχεις αντιθετη αποψη ? :-D

 

Ναι ξερουμε ας πουμε στους sonakides οτι ειναι Lead platform το ps3, να μην :cry: και οταν βγει το game και σε σχεση με ΧΒΟΧ ειναι σκαλια σε ποιοτητα κατω λεμε οτι ποναγε ο κολος του developer αλλα προς θεου ο Cell εκανα τα παντα αλλα ο programmer δεν τραβαγε...το εχουμε εμπεδωσει το παραμυθακι :-)

 

Τα 3D στο ps3 τα ειδαμε :fear: !!! Τα 4D ποτε τα περιμενουμε ? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε το uncharted 2 να έβγαινε στο χβοχακι θα το παίζαμε 1080p, το φάγαμε στο sony με το πετσοκομμένο ΑΑ και τα συνεχόμενα drops...Αυτά έχει η ζωή

 

Για πες ενα παιχνιδι που τρεχει 1080ρ στο xbox360 γιατι δεν εχω δει κανενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε το uncharted 2 να έβγαινε στο χβοχακι θα το παίζαμε 1080p, το φάγαμε στο sony με το πετσοκομμένο ΑΑ και τα συνεχόμενα drops...Αυτά έχει η ζωή

 

Για πες ενα παιχνιδι που τρεχει 1080ρ στο xbox360 γιατι δεν εχω δει κανενα

 

Εκει σκαλωσες ! Η ουσια είναι, με βαση τα οσα εχουμε δει, χαλαρα ένα χ4ΑΑ στο 1280χ720 θα το ειχε + πιο σταθερο frame rate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ διευρευσε το manual του Kinect οπου μεταξυ των αλλων προτρεπει τον παιχτη αν δεν εχει καλη ανταποκριση να αλλαξει ρουχα

http://www.1up.com/news/kinect-manual-reveals-mandatory-6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξυ διευρευσε το manual του Kinect οπου μεταξυ των αλλων προτρεπει τον παιχτη αν δεν εχει καλη ανταποκριση να αλλαξει ρουχα

http://www.1up.com/news/kinect-manual-reveals-mandatory-6

 

Πλακα κανεις ?

 

Fashion show το kinect :lol:

 

....και το ενα και το αλλο ειναι ΜΟΥΦΕΣ!

 

Εκανα το λαθος και πηρα το ΜΟVE στο ps3, αλλα μαλλον το λαθος με το kinect δεν θα το κανω...control, mouse, keybord :-) ολα τα αλλα ειναι για τα σκουπιδια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλασφημία! Πως θα κοιτάξεις στα μάτια τον Billy μεθαύριο; μου λες;

 

Τι να κανω ρε φιλε θελω και εγω να παιξω killzone 3, gt5, uncharted 3 :o ή τουλαχιστον να τα δοκιμασω :-)

 

Εχω και στο χβοχ games που ερχονται!

 

το console war ειναι αλλο θεμα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...