Προς το περιεχόμενο

Need for Speed Pro Street


Jos3ph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε το παιχνίδι..Πολύ ψεύτικο και ίσως αυτή η γνώμη απο το κακό gameplay!!!Εκεί που λεγα να το πάρω για PS3 ούτε στα ράφια μαγαζιών δεν θέλω να το δω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γενικά δεν μου φάνηκε καθόλου βαρύ...

πιθανότατα θα στο παίζει full, άντε να χρειαστείς ελάχιστες παραχωρήσεις....)

 

Δεν υπάρχουν στη σελίδα της ea ανακοινωμένες οι απαιτήσεις συστήματος; Δεν τις βρίσκω πουθενά στο site...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nfs4 οντως ftw μαζι με το nfs3 hot persuit!!

Το pro street δεν παιζετε πολυ απλα, τουλαχιστον εμεις που γνωρισαμε την σειρα need for speed στις δοξες της δεν μπορουμε να ασχοληθουμε πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι και το NFS3 κορυφη!Θυμαμαι το ειχα παρει στις διακοπες των Χριστουγεννων ως δωρο, μαθητης γαρ.Μαλιστα, το pc μου ειχε χειροτερη καρτα γραφικων(on board εννοειται!) απο την απαιτουμενη και το επαιζα με χαμηλα fps, αλλα δε με ενοχλουσε καθολου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι και το NFS3 κορυφη!Θυμαμαι το ειχα παρει στις διακοπες των Χριστουγεννων ως δωρο, μαθητης γαρ.Μαλιστα, το pc μου ειχε χειροτερη καρτα γραφικων(on board εννοειται!) απο την απαιτουμενη και το επαιζα με χαμηλα fps, αλλα δε με ενοχλουσε καθολου!

Τι μου θυμισες..Ιδια περιοδο πηρα το game και το εβαλα σε pc pentium 233mmx 64 ram και καρτα 2mb s3 virge. Σε software mode επαιζε καλουτσικα, αλλα τετοια ηταν η πορωση που πεζαμε διπλο στον ιδιο υπολογιστη-split screen- και το παιχνιδι πηγαινε καρε καρε αλλα το απολαμβαναμε!

 

Πανε οι εποχες που επελεγες να παιξεις νυχτα/μερα με βροχη/χιονι mirror πιστες κλπ..Απο τα καινουργια μονο το most wanted μου ειχε αρεσει επειδη επανεφερε την αστυνομια σε συνδιασμο με τα supercars και εφερνε λιγο εκεινα τα παλια παιχνιδια, το pro street πηγε ραφακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

se full grafika,antialiasing klp klp den paizei oute se 8800gts 640mb sta 1680x1050....opote me ati 2600 xlwmo se vlepw na to paizeis...

 

Με ανάλυση 800x600 και όλα τα υπόλοιπα full παίζει χωρίς κολλήματα στην x700 PRO η οποία είναι o/c. Σε 1280x1024 ψιλοαργεί η ανανέωση τον καρέ όχι τόσο που να μη μπορείς να παίξεις αλλά αρκετά για να χαλάει η καλή αίσθηση του παιχνιδιού...

 

Θα δοκιμάσω και σε ενδιάμεση ανάλυση να δω τι γίνεται και θα το γράψω αργότερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το έχετε,είδατε τα περιεχόμενα του φακέλου CARS?

Έχει μέσα Veyron,CCX,McLaren F1,DB9 και πολλά άλλα καλούδια...

Ξέρετε μήπως πως τα ξεκλειδώνουμε?Με τον κωδικό unlockallthings ξεκλειδώνει όλα τα

εμφανή αυτοκίνητα+τα πακέτο του Collector's Edition(Audi RS4,NSX...) αλλά δυστυχώς όχι και αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες το έχει δοκιμάσει κανείς σε xp? Εμένα δεν μου παίζει πάντως.Κάρτα γραφικών έχω μια ati 9600pro agp.Εντάξει είναι για πέταμα η κάρτα αλλά δεν το τρέχει καν.Μου βγάζει σφάλμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες το έχει δοκιμάσει κανείς σε xp? Εμένα δεν μου παίζει πάντως.Κάρτα γραφικών έχω μια ati 9600pro agp.Εντάξει είναι για πέταμα η κάρτα αλλά δεν το τρέχει καν.Μου βγάζει σφάλμα.

 

mia xara paizei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου θυμισες..Ιδια περιοδο πηρα το game και το εβαλα σε pc pentium 233mmx 64 ram και καρτα 2mb s3 virge. Σε software mode επαιζε καλουτσικα, αλλα τετοια ηταν η πορωση που πεζαμε διπλο στον ιδιο υπολογιστη-split screen- και το παιχνιδι πηγαινε καρε καρε αλλα το απολαμβαναμε!

 

Πανε οι εποχες που επελεγες να παιξεις νυχτα/μερα με βροχη/χιονι mirror πιστες κλπ..

 

Πωπω τι μου θυμισες τωρα...Και ηταν τετοια η προσμονη να γυρισω σπιτι να παιξω 10' κρυφα απο τους γονεις!Και τοσο ωραιες οι πιστες, οι ηχοι!Μας εβαζαν εικονικο dashboard και το περιμεναμε πως και πως!

 

Θυμαμαι με ειχε ξετρελανει το εφε της φωτιας οταν εσκαγαν τα λαστιχα απο τα καρφια των αστυνομικων, θυμαμαι τις τρελες ταχυτητες σε μια πιστα στην ερημο με δρομο σε 3-4 επιπεδα, θυμαμαι ποσο μου ειχε αρεσει το αλλο εφε με την λασπη που πεταγοταν στο παρμπριζ. :rolleyes::o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...