Προς το περιεχόμενο

Need for Speed Pro Street


Jos3ph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

loipon to katevasa to fraps,xwris na kserw akrivos pws kai ti apla to ekana egatastash evala to game

me rythmiseis 1680x1050 60 Hz kai moy edixne panw aristera apo 22 mexri 30.

I think it works fine.Auto me to timoni pantos ....

 

 

Την Χ1950pro δεν εχεις και εσυ? Τι διαολο ρε γαμωτο ποιους drivers εχεις ρε φιλαρακι?

Λες να κανει τοσο μεγαλη διαφορα ο Athlon και η μνημη?

Με Alt-Tab παντως που ειδα μεσα σε αγωνα το συστημα δεν ειχε πανω απο 950 mb :shock:

Κατι αλλο πρεπει να παιζει. ΚΑνονικα με βαση τα λεγομενα σου θα επρεπε εστω να μπορουσα να το παιξω σε 800χ600 ολα min και να ηταν playable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βαλατε σε περιεργεια, θα το ζητησω απο τον θειο και αυριο θα σας πω εντυπωσεις.

 

εμενα μου το εφερε σημερα το μεσημερι.Αλλα δν εχω μνημες και καρτα να το δοκιμασω(ας οψετε η αναγκη :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Χ1950pro δεν εχεις και εσυ? Τι διαολο ρε γαμωτο ποιους drivers εχεις ρε φιλαρακι?

Λες να κανει τοσο μεγαλη διαφορα ο Athlon και η μνημη?

Με Alt-Tab παντως που ειδα μεσα σε αγωνα το συστημα δεν ειχε πανω απο 950 mb :shock:

Κατι αλλο πρεπει να παιζει. ΚΑνονικα με βαση τα λεγομενα σου θα επρεπε εστω να μπορουσα να το παιξω σε 800χ600 ολα min και να ηταν playable.

Memory poso exeis;mou fenete diskolo vevea se mena na paizei me oles tis rythmiseis full kai esena na mhn paizei oute stis xamiles,kati allo prepei na paizei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ μαπα το καρπουζι, συνφωνω με πολλους αλλα μιας και εφαγα καμποσες ωρες παιζοντας μηπως ξερει κανεις για κανα καλο αμαξι για grip?Εχω φτασει στον King οf grip και εχω σπασει 3 δαχτυλα κι ενα πληκτρολογιο αλλα μου ριχνει στα αυτια συνεχεια ο μ@#@&@ς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To paixnidi twra bgike apla tha xreiastoun kapoia patch gia na ginei smooth kai se pio light mixanimata. Egw pantos me dual sli 7800gtx kai 2 gb Ram exei kollimata kai se 800x600. Eite ta balw full eite oxi to idio apotelesma. Kai to lew auto giati den mporei na paizw Airborne, COD4, The Witcher, Crysis, Dirt, Race 07 kai polla alla teleautaia games e full details me 1280x1024 kai na paizoun apsoga.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειχα ερωτηθει παλιοτερα, με το συστημα της υπογραφης μου εχω σταθερα πανω απο 60fps, αλλα ειναι προσωπικη εκτιμηση με το ''ματι'', ξεχασα να βαλω το fraps.Θα σας πω αυριο το κανονικο νουμερο.

 

 

Kαλα ρε παιδια, μας δουλευει η ΕΑ?Ειπαμε οτι βαρεθηκαμε τις κοντρες, αλλα μας κλεινουν μεσα στις πιστες?Ελεος.Ας βαζαν τουλαχιστον ανοιχτες διαδρομες τυπου NFS II-Porche Unleashed.Μα τι ανοησια ειναι αυτη!

 

Ας αφησουν το track racing στους masters του ειδους και ας ασχοληθουν με τιποτα αλλο.

 

Υ.Γ. Σιγα το damage model!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάτι περίεργο συμβαίνει με το game. Έχω amd3700+ με 2gb ram 400MHZ και ati x1600xt και το παιχνίδι δεν τρέχει όυτε σε 640x480@60Hz με όλα off/low. Αντιθέτως το DIRT το παίζει μια χαρά σε 1024x768@75HZ. Δε μπορεί να είναι τόοοσο βαρύ αυτό το NFS και να διαβάζω πως άλλοι το παίζουν με χειρότερες vga. Ένα φιλαράκι μου το παίζει με laptop acer με 8600Μ στα 1024. hmmmm ξέρετε τίποτα? Παρόλα αυτά αν και το παίζω με φοβερό χάσιμο σε frames το παιχνίδι φαίνεται το αμέσως καλύτερο μετά από το NFS U2. φοβερό gameplay και πολύ αληθινό στις κινήσεις των αυτοκινήτων. Όσο για το γκάζι με το στίψιμο μαζί εμένα δουλεύει κανονικά. Δηλαδή γκάζι και δεξιά επιταγχύνει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος μπορει να μου εξηγησει πως γινεται να παιζει χαλια με ατελειωτο stuttering?

Στα 1680χ1050 με 8χ ΑΑ με fraps εχω 60+fps αλλα δεν μπορεις να παιξεις καθολου.

To μηχανημα μου ειναι C2DUO 6750,Gigabyte P35-DS4, 4GB DDRII 800 SuperTalent 4-4-3-8,Albatron 8800GTX,750W Thermaltake,Vista x64

Διαβαζω πως το προβλημα ειναι γενικο.Οποιος εχει κατι να προτεινει ευπροσδεκτο,

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, με το μηχανημα της υπογραφης μου σε 1280x1024, 8xAA, ολα full εχω σταθεροτατα 65-70fps minimum και παει χαλαρα μεχρι 95fps, εντος της πιστας εννοειται.

 

Βεβαια, το game ειναι χαλια κατ'εμε, επαιξα 2-3 events και εφυγε κατευθειαν για Καδο Ανακυκλωσης.Κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...