Προς το περιεχόμενο

Need for Speed Pro Street


Jos3ph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χλωμό το βλέπω ακόμα και με όλα τα γραφικά στο low. Ακόμα και αν δείξει εικόνα θα έχει τρελό σπάσιμο στα frames. Πάντως όπως και να έχει για άλλη μια φορά ένα από τα καλύτερα arcade!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χλωμό το βλέπω ακόμα και με όλα τα γραφικά στο low. Ακόμα και αν δείξει εικόνα θα έχει τρελό σπάσιμο στα frames. Πάντως όπως και να έχει για άλλη μια φορά ένα από τα καλύτερα arcade!

 

Οχι. Το καλυτερο arcade που εχει bγει ως τωρα ειναι το Flatout 2. Μπες online καμμια μερα και θα καταλαβεις τι εννοω (παιζουν και εκδοσεις του θειου online).

 

Το Pro Street βγηκε γιατι επρεπε να βγει. Δεν προσφερει κατι νεο, δεν εχει καμμια καινοτομια, απλα υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η x700 σκοτωνει το συστημα σου. Ειναι αν θυμαμαι καλα στα επιπεδα της 6600GT

 

Δε ξέρω αν το σκοτώνει ή όχι. Σίγουρα είναι το πιο αδύναμο μέρος του συστήματος. Αλλά το παιχνίδι μια χαρά το παίζω χωρίς να διακόπτεται η αίσθηση της συνεχόμενης ροής της εικόνας. Και όλ' αυτά με μόνο συμβιβασμό στην ανάλυση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με onbaord VGA εχει δοκιμασει κανεις να το παιξει?

Ο 8ειος ξεχασε να μου φερει ενα κομματι(το 48 τελευταιο :P) και 8α δοκιμασω το απογευμα.

Υπαρχει περιπτωση εστω και με ολα στο low να παιξει?

Εδω με 6600gt και τρωει ΤΑ κολληματα, θα παιξει με onboard?Ουτε με σφαιρες ακομα και 320χ240 αναλυση να βαλεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eγω 1280χ1024, highest Ολα και antialiasing κτλ: 15 fps.

1280x1024, world lowest, car highest, antialiasing: 18 fps.

1280x1024, world lowest, car highest, no antialiasing: 23fps

 

Και ολα αυτα με το pc1 της υπογραφης...

 

 

Σε πιο χαμηλες αναλυσεις στρωνει πολυ αλλα δε μ'αρεσει...

 

 

Μαλλον η ραμ φταιει ομως γιατι εχω 1GB και την ωρα που παιζει τρωει 1,25GB :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο παιχνιδι δε λεω αλλα μηπως ειναι λιγο θεοβαρο?

 

Σε P4 3.2, 1GB Ram και ΑΤΙ Χ1950pro το βαζω σε 640x480 και με ολα στο low και off μετα βιας μου βγαζει 10 καρε το δευτερολεπτο.

Μηπως κατι δε μου παει καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 bug-ακια που βρηκα.Τα φωτα στα φρενα μου αναβουν οποτε θελουν και κατα καιρους,οι ζαντες μου(πειραγμενες με το autosculpt)αλλαζουν χρωμα και μεγεθος.:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δε φτανει το 1GB φιλε μου.

Αφου το παιχνιδι τρωει 1,25 κατα τη διαρκεια, και 8800GTX να εχεις θα κανει σπασιματα.

 

Εμενα μου φαινεται οτι εχει διαφορετικη μηχανη γραφικων απο το Carbon, του dirt μου θυμιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαράδεκτο παιχνίδι ..με amd 6000+ και 8800gts320 + 2 gb μνήμη δεν μπορώ να το τρέξω ουτε στις πιο χαμηλές αναλύσεις με αίσχος γραφικά..πιάνω το πολύ 20fps..ελεινή γι ακόμη μια φορά η EA!

 

kai emena periergo mou fenete pou den sou trexei,egw exw amd 5600+,ati 1950pro, 2 Gb memory kai doulevei.

tha mou pei kapios pws tha dw to fps?

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai emena periergo mou fenete pou den sou trexei,egw exw amd 5600+,ati 1950pro, 2 Gb memory kai doulevei.

tha mou pei kapios pws tha dw to fps?

thanks

 

ίδιο σύστημα μόνο που η κάρτα είναι ultimate edition, σε 1280x720 με όλα στο full πάει τζάμι. ούτε ένα κόλλημα... κι έχω και vista πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα κ απο εμενα....δεν μου πολυαρεσει το μενου που εχει το παιχνιδι...το θεωρω λιγο "αδειο" και "κρυο"

 

παιζω με intel core2d 6400 x1950xtx kai 2g ram σε αναλυση 1280Χ1024Χ32 ολα τα options στο full και δεν κολλαει πουθενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως κατά γενική ομολογία το παιχνίδι είναι άθλιο, απορώ πως το βγάλανε. εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου, καμία σχέση με τα Underground 1 και Most Wanted που τα θεωρώ κορυφαία του είδους. καλά είπε ένας φίλος πιο πάνω "έπρεπε να το βγάλουν και το έβγαλαν".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...