Προς το περιεχόμενο

Need for Speed Pro Street


Jos3ph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε και 'γω Imbreza είχα και δεν έκανε.Πρέπει να πάρεις Dodge Charger ή τίποτα τέτοιο.Αν δεν γίνεται να κανει σούζα θα σου βγάλει ένα ενημερωτικό μήνυμα πριν μπείς στο Race Day.Και φυσικά πρέπει να κάνεις Burnout στο Max Grip. Αντε και καλές σούζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πισωκινητο τουτου για σουζες.Προτεινω Corvette ανεπιφυλακτα.Το μηνυμα πριν το Race Day δεν σημαινει οτι δεν μπορει να κανει σουζα.Απλα σ'ενημερωνει οτι χρειαζεσαι πολυ δυνατο αυτοκινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ... ΕΧΩ CORE DUO QUAD 6600 2.4 2GB RAM 8600GT 512 KAI TO ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΡΕ ΚΑΡΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.. ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΠΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ... ΕΧΩ CORE DUO QUAD 6600 2.4 2GB RAM 8600GT 512 KAI TO ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΡΕ ΚΑΡΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.. ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΠΑΣΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ

 

παρε καλυτερη vga. μια 8800 (gt ή gts) και θα βρεις την υγεια σου. εγω με ενα Core 2 Duo 6550 (2,33GHz) και μια 8800 gts 320mb παιζω σε 1920x1080 με full γραφικα αλλα χωρις AA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε καλυτερη vga. μια 8800 (gt ή gts) και θα βρεις την υγεια σου. εγω με ενα Core 2 Duo 6550 (2,33GHz) και μια 8800 gts 320mb παιζω σε 1920x1080 με full γραφικα αλλα χωρις AA.

 

Ναι παιδιά πολύ καλή ιδέα...δώστε όλοι από 1500+ ευρώ για να παίξετε το Pro Street! Έλεος! Εσύ καλά κάνεις που μπορείς, εγώ όμως το θεωρώ πραγματικά πεταμένα λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά ρε μεγάλε npapagri_xtra, εσύ αμέσως, να πάρει καλύτερη κάρτα γραφικών, εγώ παίζω με μία 7600GT με όλα ενεργά και στο full και πάει σφαιράτο σε 1024x768 @ 75Hz.

Μάλλον πιθανότερο φίλε 3XOTICA να κολάνε οι οδηγοί, όπως σου λέει και ο φίλος NickTheGreek-07

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ρε μαγκες το παιζω με μια 7600 (την απλη οχι την GT).Χαλαρωστε λιγο με τις καρτες.Σιγα μην πληρωνουμε 2 μηνιατικα καθε φορα που βγαινει ενα καινουριο παιχνιδακι.Οποιος θελει βεβαια και μπορει μαγκια του, αλλα οταν παιζει προβλημα η πρωτη λυση δεν ειναι ποτε τα λεφτα.Κατι αλλο ειναι στην συγκεκριμενη περιπτωση, πιθανοτατα οι drivers οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω. Υπαρχει βεβαια παντα και η λυση να τον σπασεις οπως ειπες αλλα δεν νομιζω να παιξει καλυτερα.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Customization ή το autosculpt και γενικά όλα τα εργαλεία διαμόρφωσης του αυτοκινήτου, σε ποίο σημείο του παιχνιδιού βρίσκονται ;;

Έχω ψάξει όλο το MENU αλλα τίποτα,

Ξέρεται πού βρίσκονται ;;

 

Ευχαριστώ φίλε jimzzz

 

"Χρειάζομαι λεφτά" - εκτελώ της παρακάτω οδηγίες αλλα τίποτα, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ;;

http://gamestrainer.net/Need-for-Speed-ProStreet-Money-Trainer.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να μπεις στο garage ή στο career mode και πηγαίνοντας στο αυτοκίνητο σου λέει να κάνεις update το blue-print...

 

Καλό παιχνίδι αλλά στο interface τους βάζω 3/10...

 

Και για την πλάκα της υπόθεσεις...

Το παίζω σε laptop με Vista Business/Centrino 1.86/1gb ram/X300 128mb VGA@1024x768 και πραγματικά ούτε τσικ δεν κάνει με κολλήματα και τέτοια που είχανε άλλοι σε duo core :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Pro Street μου τα επαιξε.Παω να παιξω και με πεταει στα Windows με unexpected error.Εκανα repair,τιποτα.Εκανα re-install,τιποτα.Αβυσσος η ψυχη της EA...

 

To ίδιο πρόβλημαμ έχω και 'γω. Ενώ μέχρι χτες έπαιζα μια χαρά σήμερα που πήγα να μπω φορτώνει και όταν πάω να κάνω continue το career ή να μπω σε απλό race day με πετάει έξω και βγάζει το κλασικό να στείλει ή όχι error report. Καμιά ιδέα κανείς;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...