Προς το περιεχόμενο

Απορίες απο νέο χρήστη Ipod


tomypapa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

exoume ksefygei ligo...gia na epanaferw to 8ema, molis agorasa kainourgio telika ipod me 80ri sklhro me 20,7% ekptwsh ;) apo germano. Loipon, ti arxeia paizei telika ayto to iupod apo video?epishs prwta vazw toys ipotitlous kai metra to metatrepw?an nia me poio programma to kanw ayto?kserw kserw exoun xilioeipw8ei alla protimw na eimia sigouros oti isxyoun akoma ayta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση παιδια αναφορικα με το itunes. Ξερει κανεις αν υπαρχει τροπος να περασουμε μεσα στην συσκευη διαφορα πραγματα χωρις να σβησουμε τα παλια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συσκευη ipod, itunes το προγραμμα. ΜΕ αυτο γινεται και αν ναι πως; γιατι ψαχνω ψαχνω και ακομα να βγαλω ακρη και χρησιμοποιω το anapod. επισης πως μπορω να βαλω τα βιντεο κλιπ στα μουσικα βιντεο του ipod και να τα βγαλω απο τισ ταινιες που ειναι τωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Drag 'n drop τα τραγουδια-album-οτι διαλεξεις τεσπα, από το Library του itunes στο ipod. οσο χώρο έχει τόσο πράγμα παίρνει. Αν γεμίσει το ipod τότε διαλέγεις τι θές και σβήνεις μέσα απο το ipod, και πάλι απ'την αρχή. Για τα videακια δεν ξέρω γιατί έχω nano και δεν έχω ασχοληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Επειδή έχω μπερδευτεί λιγάκι... Πέραν του i-tunes υπάρχει κάποιος manager για ipod που να επιτρέπει προσθαφαίρεση μουσικής, αλλά και να μην είναι τόσο μεγάλος σε μέγεθος; Έχω pstn αυτόν τον καιρό και καταλαβαίνετε... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και υπάρχει ενεργό θέμα ας μην ανοίγω άλλο:

 

Είμαι εδώ και δυο μέρες κάτοχος iPod Nano 8 GB. Τι έχετε να προτείνετε για θηκούλα, και γενικά προστασία του από γρατσουνιές και σκόνη; Απ' ό,τι ξέρω το αλουμινένιο σώμα του δεν χαράσσεται, αλλά η οθόνη φαντάζομαι παραμένει ευαίσθητη. Σκεφτόμουν να πάρω κάτι τέτοιο(φωτο από αντίστοιχο κάλυμμα για το κανονικό iPod) για να καλύψω την οθόνη, πέρα από τη θηκούλα στην οποία θα αναπαύεται. Όσοι έχετε iPod και γνωρίζετε εκ πείρας τι θα προτείνατε ως πιο χρηστικό;

 

ΥΓ: Αγαπητέ iPodολόγε Punky, περιμένω τις προτάσεις σου :-). Ό,τι σχετικό με iPod τόπικ και αν διάβασα, αργά ή γρήγορα έπεφτα στην αφεντομουτσουνάρα σου :-D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω i-pod nano 1ης γενιας κι ειχα παρει τα i-tubes(θηκες απο σιλικονη). http://tfmc.blogs.com/ipod_nano_blog/iPod_Nano_Tubes_Cote.jpgΛιγο ακριβουτσικες αλλα πολυ καλες...Δεν ξερω ομως αν ειναι καταλληλες και για το i-pod δευτερης γενιας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://catalog.belkin.com/IWCatProductPage.process?Product_Id=278400

 

Εγώ έχω αυτή την θήκη που την είχα βρει στα Multirama και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος (το ipod μου είναι 1st generation)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ερωτηση για το Itunes:Πως γινεται να μαζεψω καποια τραγουδια μαζι παρολο που εχουν διαφορετικο artist(και ενω στην επιλογη view εχω show items grouped by artist ktl); Γιατι τωρα μου τα βγαζει το ενα κατω απο το αλλο.

 

(ελπιζω να ηταν ξεκαθαρο αυτο που ζηταω:) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...