Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αύριο ευελπιστώ να χώσω μία γκόμενα να μου μαγειρέψει.

Αν υποψιαστώ ότι θα τη βγάλουμε με ντελίβερι (πάλι), θα προτιμήσω την παρέα σας. Ελπίζω να μην έχει μουχλιάσει ο καφές που είχα αφήσει στο Γιάννη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, την πήρα 6 μέρες την αντιβίωση και την κόβω. Πονάνε ελάχιστα οι αμυγδαλές πλέον, ελπίζω να μην ξανακυλήσει. Ο πυρετός έφυγε εδώ και 2 μέρες και γενικά τα μόνα μου προβλήματα είναι οι παρενέργειες. Δηλαδή έλεος. Ήδη σήμερα στις 12 το πρωί που δεν πήρα αισθάνομαι καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο λουσι γυρισε με τσατιλες (δεν επιασε αυτο που ελεγε στην τσεχες οτι εχει ferrari στην Ελλαδα) και κλειδωσε το τοπικ που ευχομασταν απο καρδιας στον παππου...τι να πει κανεις... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο λουσι γυρισε με τσατιλες (δεν επιασε αυτο που ελεγε στην τσεχες οτι εχει ferrari στην Ελλαδα) και κλειδωσε το τοπικ που ευχομασταν απο καρδιας στον παππου...τι να πει κανεις... :)

 

Δεν φταίνε οι τσέχες, οι εσθονές φταίνε.

 

Αυτό στην ψυχολογία ονομάζεται μετάθεση.

Δεν μπορεί να ξεσπάσει σ'αυτές και την πληρώνει το pappous_soulis fan club. :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικάρι μου, μη μου σπας και εσύ τα νεύρα. Χθες ήμουν στην Τσεχία που ήταν (προφανώς) γεμάτη Τσέχες και έκανα παρέα με 4 Εσθονές. Και δε φτάνει που ήρθα εδώ να βλέπω τις αχλαδοκώλες μαυριδερές ψωνάρες χωρίς λόγο, εσύ μου κατεβάζεις κι άλλο τον πήχη.

 

Ε όχι ρε πάνκη, πήγαινε τρέξε 20 χιλιόμετρα να το ξανασκεφτείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...