Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματι βγηκε νωρις.Το εντυπωσιακο ειναι οτι εχει ιδιαιτερα θετικη ανταποκριση ακομη και σε αυτους που 'μισουν' τη σειρα αυτων των παιχνιδιων και οτι οι αλλαγες που εχουν γινει ειναι θεαματικες.Για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

May 18th:

As the buzz spreads to more and more forums, players have described this leak as some sort of preview version. There are only a handful of objects to purchase, and your Sim can not die in a fire? We’re starting to wonder if this leak was actually intentional.

 

γούπς... (ελληνικοίχαρακτήρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το κατεβαζω απο τορρενταδικο site..ειναι μεγαλουτσικο το ατιμο (5.06gb..)..ειμουν φανατικος του sims 2 και θελω πολυ να παιξω και το 3..αυτο που μ'αρεσει στο νεο sims 3 ειναι οτι θα μπορεις να πηγαινεις σε community lots χωρις να περιμενεις τα σπαστικα και μερικες φορες αργα loadings!!:-D..

 

Mε προβληματησε αυτο που ειπε ο φιλος επανω για τον ηχο..:fear:..θα το τσεκαρω κι εγω οποτε κατεβει να δουμε τι γινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου αλλαξα τις ρυθμισεις ηχου των win σε 5.1 ηχεια ειναι οκ ο ηχος

Απο το πολυ λιγο που το ειδα παντως το παιχνιδακι δεν φανηκε κατι τρομερο

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 20:06 ----------

 

Σε ενα αλλο pc που το δοκιμασα και εχει ΑΤΙ9250 AGP μου λεει οτι η καρτα δεν υποστηριζει support shader model 2

Υπαρχει καμια λυση ή πρεπει να παρω αλλη agp καρτα και ποια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου αλλαξα τις ρυθμισεις ηχου των win σε 5.1 ηχεια ειναι οκ ο ηχος

Απο το πολυ λιγο που το ειδα παντως το παιχνιδακι δεν φανηκε κατι τρομερο

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 20:06 ----------

 

Σε ενα αλλο pc που το δοκιμασα και εχει ΑΤΙ9250 AGP μου λεει οτι η καρτα δεν υποστηριζει support shader model 2

Υπαρχει καμια λυση ή πρεπει να παρω αλλη agp καρτα και ποια?

 

αποκλειεται να μην παιζει με κατώτερες κάρτες (πρεπει ναναι πολυ @@@ οι προγραμματιστές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σιχαινομαι το Sims . οποτε εχω προσπαθησει να το παιξω με παιρνει ο υπνος. τελειως ανουσιο, αλλα θα μου πειτε "γουστα ειναι αυτα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξεκινησα αλλα δεν βλεπω τρομερες διαφορες για την ωρα με το 2 ...εκανα χαρακτηρα Ολγα Φαρμακη και τον εαυτο μου ....θα γινει χαμος λεμε χεχεχεχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξεκινησα αλλα δεν βλεπω τρομερες διαφορες για την ωρα με το 2 ...εκανα χαρακτηρα Ολγα Φαρμακη και τον εαυτο μου ....θα γινει χαμος λεμε χεχεχεχ

 

Με την Ολγα Φαρμακη στο sims μονο sims 3 δν θα παιζεις..κατι αλλο μπορει ναι..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το έβαλα. Τρέχει υπέροχα στο Mac μου χωρίς κολλήματα και κρασαρίσματα. Δεν είναι αυτό που περίμενα. Αν είναι όντως demo version και όχι ολοκληρωμένη τότε εντάξει. Αν είναι όμως ολοκληρωμένη δεν είναι καλή. Πολλά πράγματα λείπουν και δεν υπάρχει ποικιλία σε ρούχα, έπιπλα κτλ. Θα δούμε σε λίγο καιρό. Η γειτονιά είναι πολύ όμορφη βέβαια αλλά τι να το κάνεις άμα έχεις να διαλέξεις ανάμεσα σε 20 πράγματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Κι εγώ το έβαλα. Τρέχει υπέροχα στο Mac μου χωρίς κολλήματα και κρασαρίσματα. Δεν είναι αυτό που περίμενα. Αν είναι όντως demo version και όχι ολοκληρωμένη τότε εντάξει. Αν είναι όμως ολοκληρωμένη δεν είναι καλή. Πολλά πράγματα λείπουν και δεν υπάρχει ποικιλία σε ρούχα, έπιπλα κτλ. Θα δούμε σε λίγο καιρό. Η γειτονιά είναι πολύ όμορφη βέβαια αλλά τι να το κάνεις άμα έχεις να διαλέξεις ανάμεσα σε 20 πράγματα....

 

Το έχω βάλει εδώ και 4 μέρες και δεν μπορώ να πω ότι μου φαίνεται για demo...Σκέψου ότι το Sims 2 είχε ότι επιλογές είχε μετα από 300 expansions + stuff packs

 

Στα - το ότι δεν μπορείς να φτιάξεις καινούριο οικόπεδο. Πολλές αλλαγές στα εκνευριστικά σημεία του Sims 2 αν και το βάσικο gameplay παραμένει το ίδιο.

 

Λένε ότι η leaked version είναι 17 builds πριν την κανονική

Επεξ/σία από capitan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ότι πράγματα έχει μέσα, είναι απο το the sims 2. Αντε τα 2 στα 5 να ειναι καινούργια...

Πάντως και εγώ δεν έμεινα ευχαριστημένος. Δεν είναι αυτο που περίμενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ακομη το κατεβαζω..58.6% ειναι..απ'οτι βλεπω οι περισσοτεροι συμφορουμητες δεν ειναι ευχαριστημενοι με το νεο sims..δηλαδη σε συγκριση με το sims 2 (χωρις exp.) ειναι καλυτερο ή χειροτερο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...