Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στα ελληνικά πάντος τα σπάει ^^ :lol::lol::lol:

 

paeikaidenpaei.th.jpg

 

Xαχαχα..πωπω..φοβερο αυτο..ακου μαρκα αμαξιου ''παει και δεν παει''..:lol:..αχ αυτη η μεταφραση..για γελια και για κλαματα ειναι..μπραβο ρε φιλε με εκανες και γελασα βραδιατικα..:P

 

ΕDIT: την εικονα την αποθηκευσα..ειναι ολα τα λεφτα..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μετάφραση είναι απλά θεική. Εχω πεθάνει στα γέλια διαβάζοντας! Αν είναι ημιτελής έκδοση έχει καλώς, αλλιώς την κάτσαμε. Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Το dvd που θα κυκλοφορήσει είναι και για pc και για mac, όπως το Spore. Πήρα στο Πλαίσιο τηλέφωνο να δω τι γίνεται γιατί στη φωτογραφία του παιχνιδιού δτην ιστοσελίδα τους, λέει For Windows PC. Ενώ κανονικά δεν είναι έτσι. Τους ρώτησα λοιπόν και δεν είχαν ιδέα (τι πρωτότυπο). Μου είπαν οτι πρέπει να περιμένω μέχρι τις 5 Ιουνίου για να δούν τι θα φέρουν....τρέχα γύρευε....Εγώ έχω Mac οπότε με βλέπω να τρέχω να το πάρω απο το Mediamarkt!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ανεβάσω κιάλες φώτο με τη τέλεια μετάφραση ?

θέλετε ?

 

Ναι ανεβασε και καμια αλλη ν'ανεβει το κεφι της παρεας..:lol:

Αν και σε λιγο θα κατεβει το sims 3 (5 ημερες το παλεβω..:mad:)..βεβαια δν ξερω αν θα εχει ελληνικα..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα δν παιζει να το εγκαταστησω στα ελληνικα..χιλιες φορες στα αγγλικα..ακου υπολογιστης αγορασμενος απο παραγκα..ελεος ρε παιδια..:lol:

 

Απ'οσους το εχετε (κανονικο οχι demo) πως σας φαινεται..??..απο κατι εικονες που εβαλε ο ntinos19 φαινεται να μοιαζει αρκετα με το 2..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια βάλτετο στα ελληνικά και διαβάστε όλα τα αντικείμενα, δεν μπορώ να ανεβάσω τόσο πολές φώτο...

 

διαβάστε ακόμα και τα κείμενα που έχουν τα αντικείμενα, διαβάστε και θα με θυμηθείτε.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το site είναι έτοιμο. Αλλά είναι άθλιοι. Θέλουν να βγάλουν λεφτά απο το Store με σκουπίδια, αντι να τα έχουν βάλει ηδη στο παιχνίδι τα περισσότερα....ντροπή τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...