Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικα δεν...το κατεβασα,εκανα ινσταλ,φορτωνει και μετα τις συμβουλες παιχνιδιου που βγαζει..απλα κολλαει σε μια μπλε οθονη :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

Τρέξε Windows Update και κατέβασε τις τελεταίες ενημερώσεις. Δοκίμασε να δείς αν παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέξε Windows Update και κατέβασε τις τελεταίες ενημερώσεις. Δοκίμασε να δείς αν παίζει.

 

Και οχι μονο.Πιθανως θελει και drivers για την καρτα γραφικων,το νεο vcredist και directx(λογικα αυτο θα το εχει).

Χρειαζεται τους 185.85 για την καρτα που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οχι μονο.Πιθανως θελει και drivers για την καρτα γραφικων,το νεο vcredist και directx(λογικα αυτο θα το εχει).

Χρειαζεται τους 185.85 για την καρτα που εχει.

 

 

Επειδη δεν το καυεχω το θεμα..:rolleyes: αυτο που λες μπορω να το κατεβασω απο καπου? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bρε παιδιά μήπως κάτι δεν κάνω καλά ?

Στο προηγούμενο sims όταν ήθελες να χτίσεις σπίτι για δεύτερο παίχτη το έκανες στην ίδια γειτονιά , και μπορούσες να βάλεις τους παίκτες που ήθελες εσύ να μένουν κοντά

Τώρα με το που ξεκινά το παιχνίδι με βγάζει στη γειτονιά του ενός παίκτη και αν θες να παίξεις με δεύτερο παίκτη πρέπει να πας "Νέο παιχνίδι" και να σε βγάλει πάλι σε μια πόλη όπου δεν υπάρχει το σπίτι που είχες χτίσει για τον προηγούμενο παίχτη

Τι ακριβώς συμβαίνει με αυτό ;

Επίσης σε αυτό το sims πως μπορούμε να αποφασίσουμε εμείς που θα χτίσουμε σπίτι ?

Δηλαδή μπορούμε να επιλέξουμε εμείς που θα αγοράσουμε οικόπεδο ?

Γιατί νομίζω ότι υπάρχουν συγκεκριμένα πράσινα σημεία προς πώληση και μόνο

Ευχαριστώ

 

 

Και εγώ το παρατήρησα αυτό (είναι και η αδερφή μου εδώ, οπότε ήθελε να φτιάξει και αυτή χαρακτήρα). Δεν έδωσα βέβαια ιδιαίτερη σημασία, θα το ψάξω περαιτέρω και θα σας πω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.modthesims.info/browse.php?gs=2

 

Σε αυτο το site υπαρχουν διαφορα σπιτια και αλλα για το sims 3..βεβαια θα πρεπει να κανετε register (δωρεαν φυσικα) για να μπορειτε να κατεβασετε το οτιδηποτε..εγω το βρηκα πολυ καλο το site..;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά κανένα cheat παίζει γιατί θα μας φάει η καταραμένη φτώχεια!!:lol:

 

Δεν εχω παιξει ακομα το 3,αλλα απ'οτι θυμαμαι με ενα σκετο Help στην μπαρα του Ctrl+Shift+C βγαζει πολλα ενδιαφερον πραγματα.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

In other news:

 

Έφτασα τον χαρακτήρα μου επίπεδο 10 στην Ιατρική και σε μια φάση μου βγάζει μια καρτέλα με τα εξής:

 

...και ενώ όλοι οι άλλοι είχαν παραιτηθεί, και ο ασθενής είχε 10 λεπτά για να πεθάνει, ο Chris ακούει ένα τυχαίο σχόλιο από έναν άλλο γιατρό και συνειδητοποιεί πως ο ασθενής πάσχει από...

 

Έλιωσα μιλάμε :lol::lol::lol::lol::lol:

House M.D. ftw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επεξ/σία από personGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έξω κυκλοφόρησε και ήδη γίνεται ο χαμός απο προβλήματα. Κλασικά η ΕΑ έκανε μισές δουλειές και το έβγαλε γεμάτο προβλήματα. Μερικοί που είχαν εγκαταστήσει το πειρατικό πριν, έχουν τώρα πρόβλημα γιατί δεν τους αναγνωρίζει το DVD. Ελπίζω να μη συμβεί αυτό σε εμάς. Αλλοι φορτώνουν το παιχνίδι αλλά κρασάρει όλο το σύστημα. Δεν μιλάω για το Sims Store, που μέχρι στιγμής αποδεικνύεται μια αποτυχία με τόσα προβλήματα!

 

Πλακα μας κανεις?????? Μας λες ότι έχει προβλήματα η πειρατική έκδοση???? Τι περίμενες δλδ?????? Αντε να αγορασεις το αυθεντικό και αν σου εμφανίσει προβλήματα έλα μετα να μας ενημερώσεις!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το παρατήρησα αυτό (είναι και η αδερφή μου εδώ, οπότε ήθελε να φτιάξει και αυτή χαρακτήρα). Δεν έδωσα βέβαια ιδιαίτερη σημασία, θα το ψάξω περαιτέρω και θα σας πω :)

 

Οκ μπορείς να το κάνεις :)

Κάνεις τα εξής

1. Open a town

2. Click the options button and select 'edit town'

3. Click the top-left button, 'change active household'

4. Choose another house or make a new family :)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 22:31 ----------

 

Εμένα η καθαρίστρια άνοιξε το ψυγείο και έφαγε το παγωτό μου

χαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια λεπτομερεια που ενοχλησε εμενα ειναι οτι δν υπαρχει καθολου animation οταν οι sims χρησιμοποιουν ενα αμαξι, απλα πηγαινουν στην ακρη του δρομου και δια μαγειας εμφανιζεται το αμαξι στον δρομο και χωρις να ανοιγουν την πορτα παλι εντελως αυτοματα εισερχονται μεσα..το ξερω ειναι ασημαντη αλλα υπηρχε στο sims 2..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια θα τρελαθω!!!! ρουχα δεν μπορεισ να αγορασεις στο sims 3??????? δεν εχει μαγαζι με ρουχα?????

 

Eγω γιατι εχω την ενυπωση οτι αν πας στην ντουλαπα και πατησεις ''plan outfit'' για να αλλαξεις ρουχα ειναι διαθεσιμα ολα τα ρουχα του σιμς 3..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...