Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα δεν μου εχει πουθενα την επιλογη "add to basket" μονο την επιλογη "add to collection" μου εχει οποτε πως θα το κανω αυτο που λες?

Οριστε και φωτο για να δεις τι ακριβως εννοω.

 

ναι ο συγκεκριμμενος δεν εχει τετοια επιλογη. επισης δεν σ δινει έκπτωση για αν  παρεις πανω απο μια θήκη.(στα μεταφορικα)

σε αυτες τις περιπτωσεις δεν υπαρχει αλλη λυση.

-στέλνεις μνμ στον πωλητή ,ρωτας αν θα σ κανει κανει καλύτερη τιμη για combine shipping

- αν σ πει ναι , αγοράζεις μια μια τις θηκες (απ οτι βλέπεις σε πεταει κατευθείαν να πληρώσεις-αυτο π ελεγα πριν)

- κ τελος σ κανει refund τη διαφορα

αν τα βαριέσαι ολα αυτα , αγοράζεις απο αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για πες μου ενα λινκ σε παρακαλω πολυ που να σου εμφανιζει το κουμπι "add to basket" και σε τετοιου ειδους αγγελιες βαζεις οσα θελεις απο τον ιδιο πωλητη στο "add to basket" και μετα οταν ειναι να πληρωσεις σου δινει την δυνατοτητα να πληρωσεις ολα τα προιοντα με ενα εξοδο αποστολης και οχι με διαφορετικο για καθε προιον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σε πω.. αυτη δεν ειναι ιδια??

 [link=http://www.ebay.co.uk/itm/New-Slim-S-VIEW-Flip-Smart-Case-Battery-Cover-For-Samsung-GALAXY-S4-Mini-I9190-/221542136619?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item3394f0bb2b][/link]

 Τελικα η επιλογη add to basκet βγαινει στο uk

 

*εντιτ- στο μυαλό σ ειμαι χαχα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν μου εχει πουθενα την επιλογη "add to basket" μονο την επιλογη "add to collection" μου εχει οποτε πως θα το κανω αυτο που λες?

Οριστε και φωτο για να δεις τι ακριβως εννοω.

image.jpg

 

Αλήθεια, η συγκεκριμένη θήκη υπάρχει χωρίς μεταφορικά και με μια πρόχειρη αναζήτηση φαίνεται πως υπάρχουν και καλύτερες τιμές.  Γιατί δεν το ψάχνεις λίγο παραπάνω? Απλά αριστερά στα κριτήρια τσέκαρε το Free international shipping

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν δουλευει το λινκ που δινεις αλλα μαλλον θα εννοεις αυτο ναι αυτη ειναι.

 

Αλλα γιατι απο το αμερικανικο ebay δεν εχει το κουμπι "add to basket ενω απο το uk το εχει?

 

Και αν βαλεις π.χ. 4 item στο καλαθι μετα πρεπει να τα πληρωσεις υποχρεωτικα ή μπορεις να τα αναιρεσεις και να μην πληρωσεις τιποτα γιατι απλα το μετανιωσες?


Αλήθεια, η συγκεκριμένη θήκη υπάρχει χωρίς μεταφορικά και με μια πρόχειρη αναζήτηση φαίνεται πως υπάρχουν και καλύτερες τιμές.  Γιατί δεν το ψάχνεις λίγο παραπάνω? Απλά αριστερά στα κριτήρια τσέκαρε το Free international shipping

Το ξερω αυτο δεν ειμαι newbas οσο αφορα το ebay αλλα οι θηκες δεν ειναι για εμενα και αυτος που τις θελει μου ειπε να παρω απο αυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω αυτη -http://www.ebay.co.uk/itm/New-Slim-S-VIEW-Flip-Smart-Case-Battery-Cover-For-Samsung-GALAXY-S4-Mini-I9190-/221542136619?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item3394f0bb2b

 

τα βαζεις στο καλάθι κ τα παίρνεισ οποτε θεσ η αν θες. δεν εινα ανάγκη να πληρώσεις.

όπως ολα τα καλαθια

 

το com k to uk μπορει να εχουν το ιδιο ονομα = ebay= αλλα κανει ο καθενας τα δικα του σχεδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ενδεχόμενο να μην έχει καλάθι ο συγκεκριμένος για να πληρώνονται μεταφορικά σε κάθε αγορά θήκης παίζει?

Ap oti eida ειναι θεμα com..οχι πωλητη

αν κ τα μεταφορικα δεν ειναι θεμα καλαθιου αλλα πωλητη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε με βαση την αγγελια που εβαλε ο φιλος παραπανω λογικα θα το ειχε επιλεξει ο πωλητης.

Αλλα παραξενευομαι που στο uk ειναι και δωρεαν τα εξοδα αποστολης για ελλαδα και εχει και καλαθι και στο usa ebay δεν εχει ουτε δωρεαν εξοδα αποστολης, αλλα και ουτε την δυνατοτητα καλαθιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...