Προς το περιεχόμενο

Sopranos


Dikemou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα μόλις το 3.6 με τίτλο "University". Ένα από τα πιο βίαια επεισόδια που έχω δει ποτέ. Μάλιστα ψάχνοντας στο internet είδα ότι είχε σηκώσει έντονες αντιδράσεις όταν βγήκε, πολλοί έκοψαν και τη συνδρομή στο ΗΒΟ.

Κατα τα άλλα, η σειρά δεν υπάρχει. Ότι καλύτερο έχω δει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 hours ago, yanis13 said:

Είδα μόλις το 3.6 με τίτλο "University". Ένα από τα πιο βίαια επεισόδια που έχω δει ποτέ. Μάλιστα ψάχνοντας στο internet είδα ότι είχε σηκώσει έντονες αντιδράσεις όταν βγήκε, πολλοί έκοψαν και τη συνδρομή στο ΗΒΟ.

Κατα τα άλλα, η σειρά δεν υπάρχει. Ότι καλύτερο έχω δει.

Και ούτε θα υπάρξει στο παρόν τοπίο. 

https://www.thetimes.co.uk/article/sopranos-creator-david-chase-the-streaming-giants-are-killing-off-tv-f0bhf68zj

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελείωσα επιτέλους τη σειράρα, δεν υπάρχουν λόγια. Το φινάλε αμφιλεγόμενο αλλά το λάτρεψα. Θέλει αρκετό διάβασμα, άλλωστε έχουν γραφτεί πολλά άρθρα και εκατοντάδες σχόλια σε πολλά forum.

10/10 η σειρά.

Κρίστοφερ Μολτισάντι για πάντα! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει πολλαπλα re-watch για να πιασεις αυτα που θελει να περασει η σειρα, λεπτομερειες κτλ. Και παλι διαβασμα διοτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην εχεις χασεις κατι. Συν οτι εχει αρκετες στιγμες open to interpretation.

Επειδη ειμαι τρελαμενος με τη σειρα, εκανα προσφατα το 4ο re-watch σε αργοοοοο pace παρακολουθησης ( ενα επεισοδιο τη μερα) με σημειωσεις αυτη τη φορα lol και διαβασμα κριτικων καθε επεισοδιου απο 2-3 blogs που εχουν λεπτομερη αναλυση.

Και αυτο και το The Wire αλλαξαν την τηλεοραση

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...