Προς το περιεχόμενο

Sopranos


Dikemou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ακριβώς ναι τώρα είδα χθες δεύτερο επεισόδιο πολύ μαυριλα να δω πως θα προχωρήσει η σεζόν. 

Σε περιμενουν περιεργα επεισοδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 186
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, vforvaggelis είπε

Σε περιμενουν περιεργα επεισοδια.

Αυτό βλέπω ειδικά αν δεν πάει καλά το πράγμα. Είναι η τελευταία όμως και έπρεπε να διαφοροποιηθει από τις προηγούμενες ώστε να κλείσει όπως πρέπει. Έπρεπε να αλλάξει το μοτίβο οπότε μόνο ως καλό το βλέπω. Βλέπω να τρώω λίγο κλάμα στη μάπα αλλά θα δούμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5ο επεισοδιο ειμαι παιδια απο τελευταια σεζον την παω σιγα γιατι δεν θελω να τελειωσει. Θα μου λειψει να πω την αληθεια δενεσαι με τους χαρακτηρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Arkin είπε

5ο επεισοδιο ειμαι παιδια απο τελευταια σεζον την παω σιγα γιατι δεν θελω να τελειωσει. Θα μου λειψει να πω την αληθεια δενεσαι με τους χαρακτηρες.

Φατσες, ερμηνειες, χαρακτηρες τα παντα ολα! Μπορει να μου το σβησει καποιος απο την μνημη μου να το ξαναδω σαν πρωτη φορα;;;
Το The Wire το εχεις δει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vforvaggelis είπε

Φατσες, ερμηνειες, χαρακτηρες τα παντα ολα! Μπορει να μου το σβησει καποιος απο την μνημη μου να το ξαναδω σαν πρωτη φορα;;;
Το The Wire το εχεις δει;

Το The Wire το ειδα πριν καμια 10ετια με τον πατερα μου το αγαπησαμε και αυτο τρομερη σειρα. Σε 4/3 format ισως το ξανα δω σε 16:9 που βγηκε πριν λιγα χρονια. Θελω να δω και OZ. Και six feet under εχω δει και αυτο πριν πολλα χρονια αγαπημενη σειρα και μοναδικο τελος ακομα το θυμαμαι και συγκινουμαι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστικο το the wire! To ΟΖ αν και αρκετα παλιο θελω και εγω να το δω γιατι εχω ακουσει πολυ καλα λογια! Το Vis a Vis θα το εβλεπες; Μου αρεσε παρα πολυ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, vforvaggelis είπε

Φανταστικο το the wire! To ΟΖ αν και αρκετα παλιο θελω και εγω να το δω γιατι εχω ακουσει πολυ καλα λογια! Το Vis a Vis θα το εβλεπες; Μου αρεσε παρα πολυ!!

Φυλακες ετσι? Σειρα με φυλακες ειδα το orange is the new black αλλα μεχρι 5 σεζον μετα το τραβηξαν απο τα μαλλια και θελω να δω και wentworth που ειναι 9η σεζον και βλεπω τα παει περιφημα στα ratings. Για το OZ μολις ειδα οτι ανεβηκαν πριν λιγους μηνες υποτιτλοι για web-dl που ειναι η καλυτερη ποιοτητα που υπαρχει και για τις 6 σεζον οποτε θα ειναι η επομενη μεγαλη σειρα που θα δω μετα το Sopranos. Μετα θα δω αυτη που προτεινες η wentworth. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Arkin είπε

Φυλακες ετσι? Σειρα με φυλακες ειδα το orange is the new black αλλα μεχρι 5 σεζον μετα το τραβηξαν απο τα μαλλια και θελω να δω και wentworth που ειναι 9η σεζον και βλεπω τα παει περιφημα στα ratings. Για το OZ μολις ειδα οτι ανεβηκαν πριν λιγους μηνες υποτιτλοι για web-dl που ειναι η καλυτερη ποιοτητα που υπαρχει και για τις 6 σεζον οποτε θα ειναι η επομενη μεγαλη σειρα που θα δω μετα το Sopranos. Μετα θα δω αυτη που προτεινες η wentworth. 

Συμφωνω για το orange. Ξεκινησε αρκετα καλα αλλα εβλεπες οτι σιγα σιγα εκανε κοιλια, ειδικα στο τελος απλα παρακαλουσες να τελειωσει! Την ιδια περιοδο περιπου ειδα και το vis a vis αλλα η σειρα ειναι εντελως αλλη κατηγορια! Πολυ καλη!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vforvaggelis είπε

Συμφωνω για το orange. Ξεκινησε αρκετα καλα αλλα εβλεπες οτι σιγα σιγα εκανε κοιλια, ειδικα στο τελος απλα παρακαλουσες να τελειωσει! Την ιδια περιοδο περιπου ειδα και το vis a vis αλλα η σειρα ειναι εντελως αλλη κατηγορια! Πολυ καλη!!

Θα την τσεκαρω και αυτη φιλε μου εννοειται. Το orange μετα που εγινε η καταληψη στην φυλακη χαθηκε η μπαλα. Μεχρι εκει ηταν αξιολογη αρκετα. Το wentworth πρεπει να ειναι σε αρκετα πιο σοβαρο υφος οπως και το oz το ενα γυναικες το αλλο με ανδρες κρατουμενους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Arkin είπε

Θα την τσεκαρω και αυτη φιλε μου εννοειται. Το orange μετα που εγινε η καταληψη στην φυλακη χαθηκε η μπαλα. Μεχρι εκει ηταν αξιολογη αρκετα. Το wentworth πρεπει να ειναι σε αρκετα πιο σοβαρο υφος οπως και το oz το ενα γυναικες το αλλο με ανδρες κρατουμενους.

Ελπιζω να ξεκλεψω λιγο χρονο να τα δω γιατι τωρα που γεννιεται η δευτερη κορη...την βαψαμε!! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vforvaggelis είπε

Ελπιζω να ξεκλεψω λιγο χρονο να τα δω γιατι τωρα που γεννιεται η δευτερη κορη...την βαψαμε!! :P

Με το καλο φιλε μου να την χαιρεσαι. Θα βρεις και χρονο αλλα οικογενεια παντα ερχεται πρωτη εννοειται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Θα την τσεκαρω και αυτη φιλε μου εννοειται. Το orange μετα που εγινε η καταληψη στην φυλακη χαθηκε η μπαλα. Μεχρι εκει ηταν αξιολογη αρκετα. Το wentworth πρεπει να ειναι σε αρκετα πιο σοβαρο υφος οπως και το oz το ενα γυναικες το αλλο με ανδρες κρατουμενους.

δες το οζ. δε συγκρινεται με τα αλλα. ειναι σκληρη σειρα, θα σου κανει τρομερη εντυπωση. δες την ανεπιφυλακτα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xavier είπε

δες το οζ. δε συγκρινεται με τα αλλα. ειναι σκληρη σειρα, θα σου κανει τρομερη εντυπωση. δες την ανεπιφυλακτα.

Ηδη μπηκε στην ουρα για μετα το Sopranos. Ειδα και πολυ αξιολογους ηθοποιους πιστευω θα μου αρεσει πολυ. HBO εγγυηση ξερεις πως να φτιαχνει σειρες που μενουν στο μυαλο του θεατη για μια ζωη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...