Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε λέτε να έρθει ο Aguero; Πολύ βρωμάει το πράγμα τελευταία.

Μαζί με τον Fabregas είναι τα σίριαλ του καλοκαιριού.

 

Καλά ο Fabregas είναι στο πέμπτο best seller και 6ο μέρος της "τριλογίας"..

 

Όσο για τον Aguero, πραγματικά, μακάρι να μην τον πάρουμε.. Αυτός σίγουρα θέλει με 1000 αλλά €45Μ είναι πολλά και για εμένα ίσως δεν τα αξίζει κανείς παίκτης που δεν έχουμε αυτήν την στιγμή. Άσε που θέλω ο Özil να πάρει το 10..

 

Για την ώρα πάντως θέλω να τελειώνει η μεταγραφή του Coentrao γιατί η Benfica έγινε ξαφνικά πολύ αχάριστη και πάει να δραματοποιήσει το θέμα..

 

Κάτι καινούριο πάντως.. Σαν πολύ δεν άρχησε να ακούγεται ο Neymar; Διάβασα κάπου πως σκεφτόμασταν πρόταση €35Μ + να μείνει άλλο ένα χρόνο στην Santos. Και η δικιά του ρήτρα €45Μ είναι.. Ο ατζέντης του βγήκε και δήλωσε πως αν ήταν γιός του θα ήθελε να παίζει στην Βασίλισσα γιατί είναι ο καλύτερος σύλλογος του κόσμου, απλά.. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έτσι όπως έχω καταλάβει το ζήτημα, πρώτος στόχος τους είναι ο Αγουέρο αν και όντως διαφωνώ και εγώ με το χρηματικό, και δύτερη επιλογή ο Neymar. Έτσι έχω καταλάβει τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που θα τους βάλουμε μαμώτο και τους 3 επιθετικούς αν έρθει κι αυτός..

 

Για την ώρα έχουμε νέα σχετικά με Coentrao.. Χαμήλωσε τους τόνους η Benfica και φαίνεται να συμφώνησε να τον παραχωρήση έναντι χρηματικού ποσού και έναν παίκτη εκ των Gago, Garay. Αρκετά καλό αυτό κατά την γνώμη μου.. Και λιγότερα χρήματα θα δώσουμε και δεν θα χρειαστεί να αυξηθεί κι άλλο ο αριθμός του ρόστερ, ο οποίος ήδη χρειάζεται μείωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Coentrao κάτι διάβασα για 12Μ και έμψυχα ανταλλάγματα. Έτσι είμαστε μια χαρά, λίγα χρήματα και πώληση παιχτών που είναι ήδη προς παραχώρηση.

Στο θέμα Aguero τώρα, πιστεύω ότι θα έρθει.

Τέλος σύμφωνα με τη Marca ο Jose ψάχνει αντικαταστάτη του Lass στο πρόσωπο ενός εκ των Essien, M'Vila (Rennes) και Sissoko (Juventus).

Φανταστείτε Liga και CL τη νέα χρονιά με Barca με Fabregas και Real με Coentrao, Essien και Aguero. :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Coentrao κάτι διάβασα για 12Μ και έμψυχα ανταλλάγματα. Έτσι είμαστε μια χαρά, λίγα χρήματα και πώληση παιχτών που είναι ήδη προς παραχώρηση.

Στο θέμα Aguero τώρα, πιστεύω ότι θα έρθει.

Τέλος σύμφωνα με τη Marca ο Jose ψάχνει αντικαταστάτη του Lass στο πρόσωπο ενός εκ των Essien, M'Vila (Rennes) και Sissoko (Juventus).

Φανταστείτε Liga και CL τη νέα χρονιά με Barca με Fabregas και Real με Coentrao, Essien και Aguero. :shock:

 

Αν ισχύει, Θέλω M'Vila ΤΩΡΑ!! Το παιδί κεντάει απλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Ρεάλ ο Νεϊμάρ!

Σύμφωνα με την ιταλική ιστοσελίδα "Sky Sport 24", ο πρόεδρος της "βασίλισσας" τα βρήκε σε όλα το βράδυ της Δευτέρας με τους ανθρώπους της Σάντος, καταφέρνοντας έτσι να πάρει αυτό το μεγάλο ταλέντο του βραζιλιάνικου ποδοσφαίρου μέσα από τα χέρια των Τσέλσι, Γιουβέντους και Μπαρτσελόνα.

 

Βάσει των πρώτων πληροφοριών που επιβεβαιώνονται από τα χείλη του Ερνέστο Μπροντσέτι (σύμβουλος μεταγραφών για τη Ρεάλ), η Κυπελλούχος Ισπανίας θα καταθέσει στη Σάντος το ποσό των 35.000.000 ευρώ, με τον 19χρονο άσο να αναμένεται να υπογράψει συμβόλαιο για πέντε χρόνια, με ετήσιες απολαβές ύψους 2.000.000 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Ρεάλ ο Νεϊμάρ!

Σύμφωνα με την ιταλική ιστοσελίδα "Sky Sport 24", ο πρόεδρος της "βασίλισσας" τα βρήκε σε όλα το βράδυ της Δευτέρας με τους ανθρώπους της Σάντος, καταφέρνοντας έτσι να πάρει αυτό το μεγάλο ταλέντο του βραζιλιάνικου ποδοσφαίρου μέσα από τα χέρια των Τσέλσι, Γιουβέντους και Μπαρτσελόνα.

 

Βάσει των πρώτων πληροφοριών που επιβεβαιώνονται από τα χείλη του Ερνέστο Μπροντσέτι (σύμβουλος μεταγραφών για τη Ρεάλ), η Κυπελλούχος Ισπανίας θα καταθέσει στη Σάντος το ποσό των 35.000.000 ευρώ, με τον 19χρονο άσο να αναμένεται να υπογράψει συμβόλαιο για πέντε χρόνια, με ετήσιες απολαβές ύψους 2.000.000 ευρώ.

 

Μόλις το διάβασα κι εγώ! Μακάρι!! Δεν θέλω με τίποτα Aguero + ο Neymar είναι απλά θαύμα. Τα λεφτά του θα τα βγάλει.. Άντε να δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Ρεάλ ο Νεϊμάρ!

Σύμφωνα με την ιταλική ιστοσελίδα "Sky Sport 24", ο πρόεδρος της "βασίλισσας" τα βρήκε σε όλα το βράδυ της Δευτέρας με τους ανθρώπους της Σάντος, καταφέρνοντας έτσι να πάρει αυτό το μεγάλο ταλέντο του βραζιλιάνικου ποδοσφαίρου μέσα από τα χέρια των Τσέλσι, Γιουβέντους και Μπαρτσελόνα.

 

Βάσει των πρώτων πληροφοριών που επιβεβαιώνονται από τα χείλη του Ερνέστο Μπροντσέτι (σύμβουλος μεταγραφών για τη Ρεάλ), η Κυπελλούχος Ισπανίας θα καταθέσει στη Σάντος το ποσό των 35.000.000 ευρώ, με τον 19χρονο άσο να αναμένεται να υπογράψει συμβόλαιο για πέντε χρόνια, με ετήσιες απολαβές ύψους 2.000.000 ευρώ.

 

Δλδ τωρα και καλα η Γιουβεντους ηταν ομαδα που ανταγωνιζοταν Ρεαλ και Τσελσι για το ποια θα παρει τον Νεϊμάρ ?..

Ας γελασω...cool.png

 

 

Καλοριζικος παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Juventus πλάκα πλάκα παντού ακούγεται.. Που τα βρήκαν τα λεφτά αυτοί; Αφού τον Γενάρη λοιμοκτονούσαν από την φτώχια.. Και τώρα πετάγονται ως ενδιαφερόμενοι για όλους τους παίκτες..

 

Νεότερες πληροφορίες πάντως για τον Neymar λένε πως η μεταγραφή δεν έχει γίνει ακόμα αλλά θεωρείται σχεδόν σίγουρη. Στην Βραζιλία λένε για €40Μ (μέχρι να γίνει επίσημο, θα ακούσουμε ένα σωρό ποσά), συμφωνούν στα €2Μ ετησίως ενώ υπάρχει πιθανότητα να μείνει για λίγο καιρό δανεικός στην Santos ο παίκτης. Προσωπικά πάντως δεν νομίζω να μείνει δανεικός, υποτίθεται πέρνουμε επιθετικό γιατί τον "χρειαζόμαστε".. Θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως το πες.

Η Γιουβε ενδιαφερεται καθε καλοκαιρι για ολους τους παιχταραδες και ποτε δε παιρνει κανεναν.

Τωρα το μαθες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως πρέπει να ακουστούν τα παλικαράκια..

 

Σχετικά με την Βραζιλία τώρα και τον Marcelo.. Φαίνεται με τα λεγόμενα του προπονητή πως ο παίκτης απέφυγε το φιλικό

Βραζιλία - Σκωτία και πως σκηνοθέτησε τυχόν τραυματισμό για να μην συμμετάσχει σε αυτό.. Με αποτέλεσμα να τον αφήσει εκτός ο προπονητής για τιμωρία.. Τώρα το πως καταλήξανε σε αυτήν την ιστορία δεν ξέρω, ο προπονητής ισχυρίζεται πως παρέλαβε ένα email από Marcelo το οποίο έλεγε "Λύθηκε αυτό το πρόβλημα" και φαίνεται να νομίζει/πιστεύει πως ήταν ο λάθος παραλήπτης και πως ο παίκτης δεν ήθελε να αγωνιστεί με την εθνική.

 

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τόσο, καλύτερα για εμάς κιόλας για να αρχίσει κανονικά προετοιμασία και να μην ρισκάρει τυχόν τραυματισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...