Προς το περιεχόμενο

HALO 3: Finish the Fight {Official Topic}


johnnypatras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Teaser Trailer

 

Έχει βαλθεί να μας τρελάνει η bungie......με hypiασε τρελά πάλι το βιντεάκι αυτό....!

Για δώστε καμια ερμηνεία βρε παιδιά μήπως βγάλουμε άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 517
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν μου αρεσε το βιντεακι να πω την αληθεια....Περιμενα κατι πιο Εκρηκτικο.....Ηalo 3 τι ξεκουδουνο ειναι αυτο που πεταει....Παντως ειχε καλο art τωρα που το ξαναβλεπω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα πω την αμαρτια μου το παιχνιδι το ΣΤΑΥΡΩΣΑ παλιοτερα με αυτα που ελεγα κυριως για τον τεχνικο τομεα, δεν του αξιζε ολο αυτο γιατι τελικα ηταν ΑΠΟΛΑΥΣΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apokleire, προφανώς είναι CG το videάκι...

Από εκεί και πέρα ξέρω τι του'χεις σούρει και εδώ και αλλού...100% άδικα κατ'εμέ αλλά τέλος πάντων...συγχωρεμένος!:-D

 

Εμένα μου άρεσε πολύ, δείχνει την New Mombasa αν παρατηρήσετε...τώρα επικρατεί τρελή φημολογία για το αν είναι στην χρονική στιγμή του Halo 2 ή αν είναι κάτι άλλο.

Φαίνεται για campaign expansion του Halo 3, όπως λέει και ο Stormwatch, αλλά ας περιμένουμε< ίσως πρόκειται και για κάτι καινούριο....Halo related βέβαια, οπότε thumbs up!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω..σορρυ αν το εχετε πει, απλα δεν εχω χρονο να παω πισω να διαβασω...Τι καινουργιο Update εχει βγαλει το Halo3? Δηλαδη οταν παω σπιτι, και το βαλω θα εχω καποιο update? και αν ναι, τι καινουργια εχει? Απο τι διαβασα...καινουργια Multiplayer games ετσι? Maps? oxi?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δύσκολο να έχουμε πάλι τον Master Chief καθώς η χρονική στιγμή του γεγονότος είναι το 2552 που ο Chief χάθηκε και δεν υπάρχει κάποιο σεναριακό κενό ανάμεσα στα Halo 2 και Halo 3.Πιθανό είναι να έχουμε έναν ODST ή έναν Spartan 3(O Chief είναι Spartan 2) και την ομάδα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το update ειναι το 1.2 το οποιο απ' οτι ειδα εχει στειλει το rocket race , εχει βαλει σε καθε παιχνιδι πλεον ξεχωριστα τα exp. points , μπορεις να παιξεις σε ολους τους χαρτες , εχει προσθεσει το squad battle που αν δεν κανω λαθος μπορουν να παρουν μερος μεχρι 10 παικτες ( νομιζω οτι στο παλαιο 1.1 του matchmaking επαιζαν μεχρι 16 παικτες σε δυο κατηγοριες ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ανακοίνωση και trailer στο Bungie.net

 

Και η περιγραφή από xbox.com

 

(σκέφτηκα να το γράψω στο παλιό topic αλλά καλύτερα ας το αφήσουμε και ας συνεχίσουμε εδώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Joystiq interview: Bungie's Jarrard talks Halo 3: Recon, new weapons, details

 

Seeing that Halo 3's engine will be two years old by the time Recon releases, will it be improved with new effects, new visuals and some sort of anti-aliasing?

 

This is very much an expansion to Halo 3, being built on top of the existing technology. This allows our team to focus on the gameplay elements first and foremost, since this is a very short cycle for us. So, that also means it will have full feature parity (4 player co-op, saved films, screenshots, stats, etc.) as Halo 3.

 

Για το καλό της Bungie και της σειράς ελπίζω να έχουν τουλάχιστον κάποιες ανανεώσεις στην engine(ναι ΑΑ εννοώ:lol:) γιατί προβλέπω τα παλαιότερα περί Halo 2.5 κτλπ να ξαναέρχονται και ζαλίζομαι!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...