Προς το περιεχόμενο

Ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα?


Rose_mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ο έρωτας μάλλον πεθαίνει αργά ή γρήγορα από μόνος του, είτε εντός γάμου είτε εκτός... (και μακάρι να είμαι λάθος και να υπάρχει ο πρίγκηπας του παραμυθιού κι ο έρωτας που ζει για πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η μανα μου που τα ζει απο κοντα τα ιδια μου λεει,υπομονη.αλλα τι υπομονη,αμα ειναι να ζω μια ζωη συμμετρικα?δεν μπορω να φανταστω οτι αυτος ειναι ο γαμος που ονειρευομουν απο μικρο παιδι

 

Η μαμά !?

Καλά τι δουλειά έχει η μαμά να "τα ζει απο κοντά"?

μήπως επεμβαίνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ερωτας ειναι κινητηρια δυναμη αλλα μαλλον μετα τον γαμο ατονει...εκεινο που μετραει ειναι να εχεις μεσα σου ερωτα και να αγαπησεις εναν ανθρωπο κοιταζοντας πρωτα το μεθαυριο και μετα το αυριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, Με λένε Μαρια και εχω ενα προβλημα. Ειμαι παντρεμενη εναμιση χρονο και τα πραγματα δεν πανε καλα.

Με τον συζυγο μου πριν παντρευτουμε ειχαμε υπεροχη σχεση για τεσσερα ολοκληρα χρονια. Ειμασταν και οι δυο πολυ ερωτευμενοι αναμεταξυ μας. Με το που παντρευτηκαμε ομως αρχισαν ολα. Εκεινος αλλαξε, δεν μου δινει σημασια, με παραμελει, δεν θελει να συζηταμε, δεν θελει να κανουμε πραγματα μαζι, συνεχεια ειναι κουρασμενος και γενικοτερα αδιαφορει για τα παντα. Για παραδειγμα ενω παλια μου εκανε συνεχεια εκπληξεις φετος ξεχασε ακομα και τα γεννεθλια μου...

Εγω κανω τα παντα για να τον ευχαριστησω, δεν παραμελω την εμφανιση μου ακομα και μεσα στο σπιτι, τον φροντιζω οσο μπορω μιας που δεν εργαζομαι ομως δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι ετσι. Τοσο πολυ αλλαζει ενας αντρας με το γαμο? Ειμαι πραγματικα σε απογνωση και δεν ξερω τι να κανω για να ξαναδωσω πνοη στην σχεση μας. Να του κανω κουβεντα?

Ευχαριστω πολυ.

 

Καλημερα φρεσκοπαντρεμενη Μαρια,διαβασα το μυνημα σου,μηπως υπαρχουν οικονομικα προβληματα στη οικογενεια? εσυ δεν εργαζεσε αυτος εργαζετε αλλα ειναι λυμενα τα οικονομικα σας,ρωταω διοτι ειναι ενας λογος και αυτος σε πολλα ζευγαρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, η σύνταξη του όμνι "φωνάζει" από χιλιόμετρα.

Άσε που δεν έχει βάλει απάτριδες, εβραίους, μετανάστες και λοιπές σκοτεινές δυνάμεις.

 

Σκοτεινές δυνάμεις παίζουν στο thread αυτό (βλέπε μαμά συγκάτοικο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεσπά αν είναι πραγματικότητα Μαρία καλως όρισες στο φόρουμ. Αυτό που έχω εγώ να σε συμβουλέψω είναι να τσεκάρεις αν εχει γκόμενα... Μηπως να έβαζες τίποτα κοριούς??? ε Luci τι λές εσυ??? (ζζζζμουτς :):):):):) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φρεσοπαντρεμενη Μαρια,διαβασα το μυνημα σου,μηπως υπαρχουν οικονομικα προβληματα στη οικογενεια? εσυ εργαζεσε? αυτος εργαζετε ειναι λυμενα τα οικονομικα σας,ρωταω διοτι ειναι ενας λογος και αυτος σε πολλα ζευγαρια?

 

συγγνώμη και για το οφτόπικ αλλά, δεν κρατιέμαι ...

 

εγώ εργάζομαι

εσύ εργάζεσαι

αυτός εργάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic γέλιο:

 

αχαχαχχαχααχΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΧΑΑΧΑΧΧ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧ

 

γεια σου ρε χαπι

 

 

Μαρία... οικοδομή 10μμ;;; εχμμ...

ΣΤΑΝΤΑΡ!

μάλλον... καλουπώνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...