Προς το περιεχόμενο

Race Driver: Grid


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το DX10 είναι Modded με τα Dargos Mod, UltrahighV15 και Enhanced UltraV4 (WIP). Οι κυριότερες διαφορές είναι αυτές:

 

Via the Pixel and Vertex Shader 4.0 of DirectX 10 features like Ambient Occlusion, Ambient Occlusion Blur or the windows shield are supposed to be realized

 

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να ρίξουν μια ματιά εδώ που έχει τα Mods (μαζί με κάτι άλλα όπως το Carnage 5,2)

 

rr6mweqyutsaw2gv6a0a.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 539
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα μπορεί να μου πει κανείς γιατί το παιχνίδι κρασάρει ΜΟΝΟ όταν επιλέγω drift events?

 

Φοράς λάθος λάστιχα!

 

 

+++++++++++++

Α είναι σπασμένο δοκίμασε άλλο .exe, αλλιώς κάνε ένα καθάρισμα των temp φακέλων σου και στην τελική ένα reinstall. Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις και με άλλο profile.

Γενικά πιστεύω πως είναι καποιο corrupted αρχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοράς λάθος λάστιχα!

 

 

+++++++++++++

Α είναι σπασμένο δοκίμασε άλλο .exe, αλλιώς κάνε ένα καθάρισμα των temp φακέλων σου και στην τελική ένα reinstall. Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις και με άλλο profile.

Γενικά πιστεύω πως είναι καποιο corrupted αρχείο.

 

OK reinstall και όλα καλά,ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο χειρισμο δεν λεει και πολλα (αν και νομιζω με τιμονιερα θα ειναι καλυτερο) αλλα κατα τ'αλλα ειναι καλο, ψιλοπρωτυποι οι τυποι αγωνων(team, team mate license κτλ.) και ψιλοεθειστικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανει κανα κολπο να παιρνεις το Koenigsegg??

 

 

παίζεις μέσα στο grid world και σε κάποια φάση δε θυμάμαι που ακριβώς τρέχεις με Koenigsegg και το αγοράζεις πριν τρέξεις οπότε το κάνεις και δικό σου.

 

 

Πλάγιο τρόπο δεν εχω ψάξει, δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ξενερωνεις... αρα κατι φταιει σε εμενα..

αμα με το καλο μπει κολαει μεσα στο μενου πριν τον αγωνα.. για να φτασει ως εκει με τα χιλια ζορια..

τι καρτα εχεις? ΑΤΙ ή Νvidia?

 

και ειναι παιχνιδαρα αντε να βγει και το DX10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, κανένα πρόβλημα, απο τις pre-beta εκδόσεις ακόμα των 7. Έβαλα και την RC 64 bit τώρα και πάλι μια χαρά είναι.

Έχω ATI 4850 τώρα, αλλά είχα και την 3850 πριν. Επίσης άλλαξα και επεξεργαστή απο AMD X2 7750 σε τριπύρηνο Χ3 720.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...