Προς το περιεχόμενο

Race Driver: Grid


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 539
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε παιδια εχω κανει setup το grid αλλα μολις ξεκινισει μενει στο loading για πολυ ωρα αλλα δεν προχωραει

 

http://www.insomnia.gr/forum/showpost.php?p=2723472&postcount=403

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

φιλε μουδεν το εχω σε iso σε rar το εχω κανωω exctract παταω το setup bat κανειι install και μετα play αλλα κολλαει στο loading

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μουδεν το εχω σε iso σε rar το εχω κανωω exctract παταω το setup bat κανειι install και μετα play αλλα κολλαει στο loading

 

σίγουρα δεν έκανες extract κανένα Iso αντί για rar που νομίζεις ;

(στο λέω γιατί το winrar και τα iso τα ανοίγει με τον ίδιο τρόπο)

 

από εκεί και πέρα μάλλον κάτι θα παίζει με την ...έκδοση σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω ασχοληθηκα πολυ λιγο μαζι του και αυτο γιατι το βαρεθηκα πολυ γρηγορα...

ο δε χειρισμος του για τα πανηγυρια...:-(

 

Αν είσαι και εσύ ένα θύμα του nfs τότε φυσικά και θα σου φαίνεται ο χειρισμός του για τα πανηγύρια.Στα nfs στρίβεις κανονικά με 300 χωρίς να σου φεύγει το αμάξι, όμως στην πραγματική ζωή ξέρεις ότι δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο.Αν στρίψεις με τέτοια ταχύτητα θα πεταχτεί το αμάξι, θα κάνει και τούμπες και θα γίνει και χαλκομανία.Τέτοιος είναι και ο χειρισμός του grid, όπως δηλαδή θα έκανε και στην πραγματικότητα το αυτοκίνητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημέρα, οπως ειπα και στο post#418 με ενδιαφερει το online του game, πηγα να μπω χθες online αλλα μου λέει οτι δε βρισκει δίκτυο, το δικτυο μου ειναι μια χαρα, μαλιστα πεζω και αλλα online παιχνιδια.

To παιχνιδι ειναι original αγορασμένο απο πλαισιο.

τι να παιζει ξερει κανεις?

μηπως χρειαζεται κανα patch για να μπω online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλημέρα, οπως ειπα και στο post#418 με ενδιαφερει το online του game, πηγα να μπω χθες online αλλα μου λέει οτι δε βρισκει δίκτυο, το δικτυο μου ειναι μια χαρα, μαλιστα πεζω και αλλα online παιχνιδια.

To παιχνιδι ειναι original αγορασμένο απο πλαισιο.

τι να παιζει ξερει κανεις?

μηπως χρειαζεται κανα patch για να μπω online?

 

αν έχεις firewall κανε allow το grid ή απενεργοποίησε το για λίγο να δεις αν φταίει αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάποιος απο εσάς μπορεί να αφιερώσει μισό λεπτό να μου ανεβάσει έναν φάκελο για το παιχνίδι διότι το ξαδελφάκι μου άρχισε να σβήνει αβέρτα φακέλους;Ο φάκελος είναι σ'αυτό το path C:/Program Files/Codemasters/GRID/cars/r10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να μ εξηγήσετε,πως στο ίδιο παιχνίδι,με τ ίδιο gamepad -logitech rumblepad 2 wireless,και στα xp τ αμάξια μ ακούνε μια χαρά,χωρίς να είναι βάρκες όπως στα vista..Τί παίζει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να μ εξηγήσετε,πως στο ίδιο παιχνίδι,με τ ίδιο gamepad -logitech rumblepad 2 wireless,και στα xp τ αμάξια μ ακούνε μια χαρά,χωρίς να είναι βάρκες όπως στα vista..Τί παίζει;;

 

Μπορεί να παίζει κάτι με τους οδηγούς της κάρτας ήχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...