Προς το περιεχόμενο

Race Driver: Grid


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 539
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το grid παίζει online χωρις να το έχεις original και χωρίς πατέντες

πια version έχεις ?

δηλαδή πιο patch έχεις περάσει ?

εμένα στο on-line μου ζητάει username και pass

και δεν μπορώ να παίξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το λίγο που έπαιξα τούτο το semi-sim, διαπίστωσα πως υπάρχει μια ψιλοκουλαμάρα στο χειρισμό, όπως περιγράφει ο xtrmsnpr στο #404. Το πόρισμα που έβγαλα είναι πως για να κάτσει το αυτοκίνητο στο δρόμο χρειάζονται πολλές γρήγορες αλλαγές στο τιμόνι (αριστερά-δεξιά). Δε θα το έλεγα "ανάποδο τιμόνι", διότι όταν το κάνεις δε φαίνεται κάτι τέτοιο, απλά μένει το αυτοκίνητο ζωντανό. Αυτό το στυλ χειρισμού γίνεται πολύ γρηγορότερα αν μεταφέρεις το τιμόνι στα πλήκτρα ενός gamepad (μερικοί το κάνουν και με keyboard ακόμα πολύ επιτυχημένα), παρά σε μια τιμονιέρα ή σε αναλογικό μοχλό. Συνεπώς σωστά έγραψε ο adi32 στο #406 και πολύ σωστά παρατήρησε επίσης στο #409.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα χαρη στον

liopyr επαιξε και εμενα στα 7!

 

αμα καποιος ξερεις πως να ξεκλειδωσω το coensiegg ας πει ή αν καποιος το εχει τερματισει δεν μου δινει τα save files του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα χαρη στον

liopyr επαιξε και εμενα στα 7!

 

αμα καποιος ξερεις πως να ξεκλειδωσω το coensiegg ας πει ή αν καποιος το εχει τερματισει δεν μου δινει τα save files του?

 

Μπες στο http://www.gamecopyworld.com/

βρες το Grid στη λίστα με τα παιχνίδια και αφού μπεις στην κατηγορία του, πάτα εκεί που λέει GRID SAVEGAME [100%] και κατέβασε το save file.

Δυστυχώς δε με αφήνει να σου δώσω direct link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω κάποια προβλήματα σ'αυτό το παιχνίδι.

1)Αφού κλείσω το παιχνίδι κανονικά απο το menu του, η διεργασία του τρέχει κανονικά χωρίς να κλείνει.

2)Μετά απο 30 περίπου λεπτά παιχνιδιού κάποια δέντρα γύρω-γύρω απο τις πίστες τα δείχνει σπασμωδικά, δηλαδή τα εμφανίζει και τα εξαφανίζει στο δευτερόλεπτο.Αυτό γίνετε συνεχόμενα και είναι κουραστικό και στα μάτια.

Δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα hardware, διότι η κάρτα μου το σηκώνει και έχω 50+ fps όλη την ώρα.Έχω βάλει και το επίσημο patch 1.02.

Όποια βοήθεια ευπρόσδεκτη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα, προχθες κατεβηκα για κατι ψονια πλαισιο και ειπα να παρω καποιο ραλακι για το πισι μου, ρωτησα εκει ενα παλικαρι και μου προτεινε το grid to οποιο και πηρα, το εγκατεστησαα στο συστημα που βλεπεται και ολα καλα, επεξα κανα πενταλεπτο γιατι δεν ειχα πολυ χρονο. ειδα οτι εχει και ονλινε, δε μπηκα να πεξω ομως.αυτο που θελω να ρωτησω ειναι, κανεις λογαριασμο στο ονλινε και βαζεις κοντρες με αλλους?

εχει καλο ονλινε?

περνεις οτι αμαξι 8ες?

φτιαχνεις αμα θες το αμαξι σου ή περνεις στανταρ τυπο αμαξιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To online είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε αυτό το game και γίνετε χαμός κάθε μέρα από κόσμο. Μόνο στο search μην βάλεις quick match γιατί δεν σου βγάλει ποτέ αγώνα. Βάλε custom και σε όλα τα πεδία any.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να μπει και κανένας Έλληνας στο νετ.Είμαι ο μόνος από Ελλάδα που παίζω στο Formula1000...

Πάντως το παιχνίδι έχει και κάποια αρνητικά.Μπορεί να έχει πολύ καλά γραφικά αλλά οι πίστες είναι λίγες,καιρικές συνθήκες πχ βροχή δεν έχει, και στο νετ δεν έχει να παίξεις Formula3000. Μόνο Formula1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...