Προς το περιεχόμενο

Race Driver: Grid


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 539
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το κλέβεις! ;)

ρε μαν, αν πιστεύεις οτι αξίζει να παίξεις online και θα το ευχαριστηθείς αγόρασε το , μην τσιγκουνεύεσαι τα 20 euro (στο skroutz τόσο το βρήκα , ισως το βρεις και φθηνότερο) γιατι και εγω παίρνω παιχνίδια απο τον θείο αλλα μόνο αυτά που τα έχω για ενα try και άντε 1 μέρα παιχνιδιού και μετά uninstal , αυτά που με πωρώνουν τα αγοράζω ακόμα και αν έχω αφραγκίες , θα κάνω οικονομία η θα περιμένω λιγο παραπάνω γιατι απλά αξίζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε 12 Ευρώ και πάρε από play.com αυτή την τρελή προσφορά.

http://www.play.com/Games/PC/4-/13867843/Race-Driver-Grid-Fuel-DiRT-Racing-Mega-Pack/Product.html?searchstring=Race+Driver%3a+Grid+&searchsource=0&searchtype=allproducts&urlrefer=search

 

13867843_500x500_1.jpg

 

Στο ίδιο site έχουν στην ίδια τιμή μόνο το Grid, για αυτό σου λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κλέβεις! ;)

ρε μαν, αν πιστεύεις οτι αξίζει να παίξεις online και θα το ευχαριστηθείς αγόρασε το , μην τσιγκουνεύεσαι τα 20 euro (στο skroutz τόσο το βρήκα , ισως το βρεις και φθηνότερο) γιατι και εγω παίρνω παιχνίδια απο τον θείο αλλα μόνο αυτά που τα έχω για ενα try και άντε 1 μέρα παιχνιδιού και μετά uninstal , αυτά που με πωρώνουν τα αγοράζω ακόμα και αν έχω αφραγκίες , θα κάνω οικονομία η θα περιμένω λιγο παραπάνω γιατι απλά αξίζουν...

 

Δεν τα τσιγκουνεύομαι απλώς τώρα θέλω να πάρω Ram και ασύρματο πληκτρολόγιο και αυτά τα δυο γύρω στα 80€

 

Δώσε 12 Ευρώ και πάρε από play.com αυτή την τρελή προσφορά.

http://www.play.com/...urlrefer=search

 

13867843_500x500_1.jpg

 

Στο ίδιο site έχουν στην ίδια τιμή μόνο το Grid, για αυτό σου λέω.

 

Καλή η προσφορά αλλά έχω θέμα με τις αγορές μέσω internet όσο ασφαλές και να είναι μια επιφύλαξη την έχω (μπορώ να πληρώσω με μετρητά όταν έρθει ο courier και πόσα μεταφορικά έχει και πόσο θα κάνει για να έρθει??)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Καλή η προσφορά αλλά έχω θέμα με τις αγορές μέσω internet όσο ασφαλές και να είναι μια επιφύλαξη την έχω (μπορώ να πληρώσω με μετρητά όταν έρθει ο courier και πόσα μεταφορικά έχει και πόσο θα κάνει για να έρθει??)

Απο ότι ξερώ η μεταφορά είναι δωρεάν αλλά για να πω και την αλήθεια αν και αγοράζω συχνά απο internet, το συγκεκριμένο ούτε εγώ το έχω δοκιμάσει αλλά το έμαθα μετά από θετικότατα σχόλια.

Νομίζω μόνο με online πληρωμές γίνονται οι παραγγελίες(visa κ.τ.λ) Πάντως αν φοβάσαι πως κάτι μπορεί να στραβώσει με την παραγγελία, το site είναι έμπιστο.

Δες και μια εδώ.

 

14081954.png

 

Ωρίστε και το σχετικό πακέτο με τα παιχνίδια που σου έχω στήλει σε ελληνικά μαγαζιά. Διαφορά στα 10 ευρώ περίπου.

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με μια εκδοση του Skullptura επαιζα κανονικοτατα.Μαλλον δε χρειαζεται αυθεντικο, γιατι και το toca race driver 3 επαιζε.

 

Τι είναι αυτό το Skullptura??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η προσφορά αλλά έχω θέμα με τις αγορές μέσω internet όσο ασφαλές και να είναι μια επιφύλαξη την έχω (μπορώ να πληρώσω με μετρητά όταν έρθει ο courier και πόσα μεταφορικά έχει και πόσο θα κάνει για να έρθει??)

Βγάλε προπληρωμένη από Κύπρου ή Πειραιώς και δε θα'χεις τίποτα ν'ανησυχείς.

Για αγορές κοιτάς στα Play.com, Amazon UK, Game UK και Zavvi. Όλα αξιόπιστα και στέλνουν Ελλάδα και σε περίπτωση που υπάρξει πρόβλημα με τη παραγγελία (δε μου'χει τύχει ποτέ) θα φροντίσουν να σε αποζημιώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως δν χρειαζεται να εχεις το cd παιζει Online κ με του θειου την εκδοση

 

 

Παιδια δε προκειται να βγει καινουριο μετα απο τοσα χρονια ε;

 

 

δες εδω

 

http://community.codemasters.com/forum/grid-game-908/476834-grid-2-2013-a.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Έχω το παραπάνω παιχνίδι αυθεντικό και όταν έχω ανοιχτό το modem μου βγάζει αυτό το μήνυμα και δεν παίζει.Όταν το κλείσω το modem το παιχνίδι παίζει κανονικά.Τι γίνεται? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...