Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft κάνει update στα Windows χωρίς τη συναίνεση του χρήστη (XP & Vista)


powersky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα τους παρει και θα τους σηκωσει... Πληρωνω και δεν γουσταρω μαλακιες χωρις την συναινεση μου...

 

Εγώ πάλι δεν πληρώνω, για αυτό χέστ****!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι δεν πληρώνω, για αυτό χέστ****!

 

το θεμα δεν ειναι μονο τα κρυφα αρχεια του update αλλα μην κανει τιποτα αλλα απο πισω... και εκει δεν παιζει ρολο αν θα τα χεις αυθεντικα η οχι :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα τωρα κακιουλες!! ελα τωρα...

 

η MS ποτε δεν θα κραταγε παραθυρακια για τις μυστικες υπηρεσιες.ολα ειναι conspiracy theories.κι εγω τρελαινομαι να το παιζω james bond...Αλλωστο το ομοσποσπονδιακο γραφειο γιατι ξεκολλωθηκε να της μπαλωσει τα κενα,για την ψυχη της μανας του????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάλι δεν με χαλάει καθόλου αφού όλα τα έχω πλέον σε εξωτερικούς σκληρούς που πάντα είναι Off.

το μόνο που μπορεί να κάνει άντε να δει κάνα βιντεακι που τράβηξα με την παναθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
εμένα πάλι δεν με χαλάει καθόλου αφού όλα τα έχω πλέον σε εξωτερικούς σκληρούς που πάντα είναι Off.

το μόνο που μπορεί να κάνει άντε να δει κάνα βιντεακι που τράβηξα με την παναθα.

/devil's advocate mode on/

To αυτο.Και στην τελικη λες και ολοι εχουμε τα απορρητα της 9/11 στο pc μας.Δεν νομιζω πως συμφερει στην ms να κανει λ@λ@κιες μ αυτα τα silent updates.Patchaρει καποια κενα φανταζομαι και τιποτα παραπανω.Τοσος κοσμος θα τα ψειρισει.Μεχρι αποδειξεως του εναντιου φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και να γινόταν αυτό, την δικαιολογώ τη Microsoft, φοβόταν το κράξιμο των χρηστών για τα μπαλώματα. Τα windows είναι σαν μια βράκα που ράβεται συνεχώς, αλλά ξεχειλώνεται ακόμα περισσότερο. Τα macintosh δεν υπάρχουν καν σαν ζωντανός οργανισμός, ενώ τα linux πρόσφατα έγιναν πολυκύτταροι οργανισμοί.

 

Ενώ η ''βάρκα'' είναι ζωντανός οργανισμός; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνατε οτι κορυφαιοι χακερ εχουν αναφερει οτι ολα τα λειτουργικα της ΜΣ- ιδιως τα νεωτερα- εχουν στον κωδικα τους πισω πορτες για τους προγραμματιστες. Δεν μας διευκρινιζουν ομως αν αυτο ειναι για καλο η για αλλους σκοπους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...