Προς το περιεχόμενο

The official Heroes Season 2 topic


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φαίνεται λίγο δύσκολο να σταματήσουν άμεσα οι σειρές. Υποθέτω ότι τα επεισόδια των σειρών που παρακολουθούμε έχουν γυριστεί τουλάχιστον κάποιον καιρό πριν - όπερ σημαίνει ότι τα σενάριά τους έχουν γραφεί ακόμα πιο πριν.

 

Οπότε, ας κάνουν απεργία. Χεστ***με. :-D

 

Vasika stin teleutaia tous sinteuteuksi sto CBR oi senariografoi tou Heroes lene oti tora girizoun to episode 11 kai ipologizoun na exoun girisei mexri kai to 14 tin 1 November pou paizei na ksekinisei i apergia... Lene oti me auta ta episodes tin vgazoun mexri ta Xristougenna, alla gia pio meta ta panta eksartontai apo to pos tha paei i apergia!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Και μετα απο 1 χρονο αγαμ...αντε να μην το πω, βρηκε και γκομενο

 

Πάντως εφόσον τα πάντα αναγεννιούνται στην Claire λυπάμαι τον "μπουκαδόρο". Αν με πιάνετε :D!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol::lol: Το ιδιο ειχε ειπωθει σε τοπικ και στον 2ο οροφο ...εεε στο GreekTVSubS :-D.

Πισω στο επεισοδιο 4 στη

φωτογραφια με τους 12 αυτη που ειναι στην γωνια αριστερα παιζει να ειναι η γιαγια του Μαικα; γιατι ως φαινεται μεχρι τωρα οι αρκετοι απο τους 12 εχουν καποιον απογονο με δυναμεις .

 

Και κατι αλλο εκει που ο Μαικα

αγκαλιασε την ξαδελφη του εκανε το χερι του οπως οταν φτιαχνει καποιο μηχανημα ,τι σκοπο ειχε αυτο λετε;

 

Και κατι αλλο σποιλερ βαζουμε μονο σε οτι αφορα την πρωτη σεζον;

Γιατι εχω την εντυπωση οτι τσαμπα βαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι αλλο εκει που ο Μαικα

αγκαλιασε την ξαδελφη του εκανε το χερι του οπως οταν φτιαχνει καποιο μηχανημα ,τι σκοπο ειχε αυτο λετε;

 

Και κατι αλλο σποιλερ βαζουμε μονο σε οτι αφορα την πρωτη σεζον;

Γιατι εχω την εντυπωση οτι τσαμπα βαζω.

Εγω το εξελαβα ως "μεταφορικο"

 

Μετα της λεει "Μακαρι να μπορουσα να σε φτιαξω" κτλ δλδ ο Μαικα εκανε την ιδια κινηση που κανει με τις μηχανες αλλα ξερει και λυπαται πως δεν μπορει να 'φτιαξει" την ξαδελφη του

 

 

Σποιλερ Ταγκς ΔΕΝ βαζουμε για 1η. Για την 2η βαζουμε κανονικα. Οποιος βλεπει ακομα την 1η και θελει να μιλησει γιαυτη spoiler free υπαρχει τοπικ, σε αυτο θεωρουμε οτι οποιος μπαινει εχει δει την 1η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως μπορει να μην αποσκοπουσε καπου.

Το περιεργο ειναι οτι οι δυναμεις τους εχουν καποιο κοινο σημειο ,κατι που δεν βλεπαμε μεχρι τωρα σε συγγενεις -αν εξαιρεσουμε

τα διδυμα που απλως το αγορι λειτουργει σαν ''αντιδοτο'' αν εχω καταλαβει καλα

 

- δηλαδη ο Μαικα μπορει να διορθωνει/ελεγχει διαφορα ηλεκτρονικα ενω η ξαδελφη του

 

να αντιγραφει με ακριβεια οτι βλεπει στην τηλεοραση ,αν βεβαια αντιγραφει μονο μεσω TV

μπορει να λεω και βλακιες ...παλι.

Ευχαριστω και για την εξηγηση με τα spoiler.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ξαδέρφη του Μαίκα...

 

δεν αντιγράφει μόνο ότι βλέπει στην TV, αλλά γενικά ότι κάνει κάποιος άλλος.Στο πιάνο για παράδειγμα είδε,άκουσε τον Μαίκα να παίζει και ξαφνικά μπόρεσε να παίζει και αυτή

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ξαδέρφη του Μαίκα...

 

δεν αντιγράφει μόνο ότι βλέπει στην TV, αλλά γενικά ότι κάνει κάποιος άλλος.Στο πιάνο για παράδειγμα είδε,άκουσε τον Μαίκα να παίζει και ξαφνικά μπόρεσε να παίζει και αυτή

 

Kala, prepei na exo stravothei teleios! Pote egine auto me to piano??? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχεις καταλάβει ,είμαι μεγάλος προφήτης...

 

Δικό μου λάθος.Το είδα σε τραίλερ ή preview του 5ού επεισοδίου....

Με τόσες σειρές μπερδευτήκα και εγώ ο άνθρωπος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα οντως ελεγα βλακειες για τον Μαικα και την ξαδελφη του αλλα απο την αλλη ειδαμε

δυο συγγενεις να εχουν ακριβως τις ιδιες δυναμεις ο Ματ και ο πατερας του

δεν περιμενα οτι θα γινοταν κατι τετοιο νομιζα οτι ο καθενας θα ηταν ξεχωριστος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Να υποθέσω επίσης πως η εξέλιξη της δύναμης του Ματ θα είναι ότι εκτός από το να διαβάζει τη σκέψη, θα

μπορεί και να την επηρεάζει; (εκτός κι αν του είπε ψέμματα ο πατέρας του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το θέμα δεν είναι τι του πε αλλά τι έκανε. Λογικά στο θέμα της εξέλιξης-ανάπτυξης των δυνάμεων σε νέα επίπεδα θα κινηθεί η σαιζόν και από το παραδειγμα που πήραμε έμεινα ευχαριστημένος

 

Οι ερμηνείες πάντως (ειδικά του Parkman) με έχουν ξενερώσει, σαν να βαριούνται να ασχοληθούν λίγο πιο σοβαρά...:mad:

 

Α και τι ήταν αυτο με HRG και Haitian???? Καντέ το εφε σωστά τουλαχιστον βρε αδερφέ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...