Προς το περιεχόμενο

The official Heroes Season 2 topic


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Το θέμα δεν είναι τι του πε αλλά τι έκανε.

 

Εννοώ ότι μπορεί

να του είπε ψέμματα πως έχουν τις ίδιες δυνάμεις και ότι μπορεί οι δυνάμεις τους να είναι παρόμοιες μεν, αλλά διαφορετικές

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Members

Καλά κι εγώ αυτό που λες θεωρώ πιο πιθανό, απλά δεν αποκλείω και το άλλο ενδεχόμενο...

 

Επίσης, μιας και από ότι φαίνεται οι δυνάμεις

είναι κληρονομικές, δεν αποκλείεται ίσως να αποκαλυφθούν αργότερα και απροσδόκητες συγγένειες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κι εγώ αυτό που λες θεωρώ πιο πιθανό, απλά δεν αποκλείω και το άλλο ενδεχόμενο...

 

Επίσης, μιας και από ότι φαίνεται οι δυνάμεις

είναι κληρονομικές, δεν αποκλείεται ίσως να αποκαλυφθούν αργότερα και απροσδόκητες συγγένειες...

 

 

 

μάλλον εννοείς ότι μπορεί ο νέιθαν να είναι ο πατέρας του γκόμενου της κλαιρ

το σκέφτηκα κι εγώ αλλά μου φαίνεται παρατραβηγμένο να υπάρξει "αιμομιξία"

αν και στο heroes ποτέ δεν ξέρεις :-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

 

μάλλον εννοείς ότι μπορεί ο νέιθαν να είναι ο πατέρας του γκόμενου της κλαιρ

το σκέφτηκα κι εγώ αλλά μου φαίνεται παρατραβηγμένο να υπάρξει "αιμομιξία"

αν και στο heroes ποτέ δεν ξέρεις :-)

 

Όχι, αυτό θα μου φαινόταν κι εμένα τραβηγμένο. Δεν είχα κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου, απλά πιστεύω πως όλο και κάτι απρόσμενο μπορεί να προκύψει...

 

 

Και σκέψου, λέει, όλοι να συνδέονται μέσω του Κένσει, και να είναι αυτός ο μακρινός πρόγονος όλων των μεταλλαγμένων - και να αποδειχτούν όλοι μια μεγάλη οικογένεια :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και σκέψου, λέει, όλοι να συνδέονται μέσω του Κένσει, και να είναι αυτός ο μακρινός πρόγονος όλων των μεταλλαγμένων - και να αποδειχτούν όλοι μια μεγάλη οικογένεια :lol:

 

 

 

τότε δεν θα ήταν heroes θα ήταν η λάμψη του φώσκολου :-) :-)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι μπορεί

να του είπε ψέμματα πως έχουν τις ίδιες δυνάμεις και ότι μπορεί οι δυνάμεις τους να είναι παρόμοιες μεν, αλλά διαφορετικές

 

 

gia mena exoun tis idies dynameis..apla o

pateras tou matt, mporei oxi mono na tis diavazei, alla kai na tis ephreazei, kai na dhmiourgei eikonikes pragmatikothtes..dld oxi mono akouei, alla vazei kainourgies...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αρκετά ουσιαστικό επεισόδιο. Αφήσαν σκόπιμα κάποιες σκηνές για το τέλος κλασσικά (θα μπορούσαν να μην το κάνουν τόσο εμφανές). Στα θετικά το ότι κάποιες ιστορίες που δεν φαινόταν να πηγαίνουν πουθενά, αρχίζουν να αποκτούν ενδιαφέρον. Κυρίως του Hiro και της Nikki. Νομίζω ότι και πολύ περιμέναμε για αυτό το φινάλε στην τρέχουσα season. Σε σημείο δηλαδή που θεωρούσε κανείς ότι φέτος θα ακολουθήσουν διαφορετική/νέα λογική εξιστόρησης. Αλλά και η δοκιμασμένη συνταγή δεν είναι κακή.

 

Αυτό που συνέβη στον Peter είναι ακούσιο time travel (μάλλον αυτό είναι γιατί πήρε μαζί του και την Ιρλανδή)? ή είναι κάτι αντίστοιχο με αυτό που του συνέβη στην 1η season (πρώτα ως όνειρο και μετά ως συνάντηση με τον πατέρα της simone?) . Btw, πολύ resident-evil / 21 days later το τελικό σκηνικό :-D , ε; (στα αρνητικά η κάπως κακη δουλειά με το greenscreen που χρησιμοποίησαν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα τα 2 πρωτα του δευτερου κυκλου

πολυ καλο ξεκινημα μπορω να πω καλυτερα επεισοδεια και απο τις 1 χρονιας

(κατι που σπανιζει συνηθως βλεπε prison break κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...