Προς το περιεχόμενο

The official Heroes Season 2 topic


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oute o pateras tou Hiro eixe deiksei tin dynamh tou. Kai aporw giati o hiro den gyrizei 2-3 mhnes pisw na ton swsei? Edw gyrise 400 xronia pisw.

 

Μόλις το έμαθε, οπότε... ποτέ μην λες ποτέ! :-D

 

Το επόμενο επεισόδιο λέγεται "Four Months Ago"... Ο νοών νοείτω! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 375
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν μου άρεσε και πολύ το τελευταίο επεισόδιο. Πολύ κακογραμμένο το σενάριο, καθόλου συνοχή... έδειχνε 5 λεπτά υπόθεσης και μετά τι έγινε 4 months ago.... άλλα 5 λεπτά... 2 months ago.... αλλα 5 λεπτά... 2 months ago.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει,το επεισοδειο αυτο χρησιμοποιηθηκε για να εξηγησει κυριως την κατασταση του πετρελι κ γτ ηταν σε αμνησια τοσο καιρο,αλλα δεν μπορω να πω πως βαρεθηκα κιολας,ηταν respect(μαλλον ειμαι ο μονος που οσο περναει ο καιρος μ'αρεσει ακομα κ περρισοτερο η σειρα,it rulez!!!)

καλα,στην αρχη με τη βομβα κ τον πετρελι που επισε τον αλλο πετρελι στον αερα,νταξ'πολυ comic aτμοσφαιρα,τα σπασε κανονικα

 

 

 

τι σκατα με τον ανταμ,αθανατος κ ετσι??ποσες δυναμεις εχει πια?μαλλον ειναι ο μεγιστος μπηχτης εκει μεσα

 

 

 

kristenbell.jpgτι να σχολιασω τωρα....το απολυτο milf-nikki-,βρηκε αντιζηλο στη σειρα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

filler me nohma. Xreiazotan h ekshghs alla katanthse filler episode dioti htan ligo proxeiro. Isos einai metabatiko epeisodio, pleon mporei na proxorhsei arketa perisotero h plokh.

 

Basika h veronica me apogohteyse ligo, h tsaxpinia pou eixe sth dikia ths seira htan teleia alla edo den mou ekane aisthish. Prospathisan bebaia na kanoyn oi writers ton rolo na ths tairiazei, na einai paixnidiara, den mporo na po oti epiase. Den me peithei san heroe, den ths paei to diaboliko blema.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περνώντας ξυστά από τα spoiler που έπεφτε το μάτι μου εδώ κι εκει -είμαι ακόμα στην 1η σιζον- μπαίνω σφήνα εδώ για να δώσω κάτι που έμαθα πριν λίγο.. Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί σε προηγούμενα ποστ, δεν τα κοίταξα για να μην διαβάσω κάτι που δεν πρέπει.

 

"Powerless" is the eleventh episode of the second season of the NBC science fiction drama series Heroes. It is scheduled to air on December 3, 2007. This is the final episode of Heroes ready for broadcast prior to the 2007 Writers Guild of America strike, and as such may act as the season finale.

 

Πριν λίγο ήρθε στο mail μου και σκέφτηκα να σας το δώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φίλε Barret, υπάρχει λόγος που οι υπόλοιποι χρησιμοποιούμε το spoiler tag όταν γράφουμε spoilers.

 

Για το επεισόδιο. Χρήσιμο για να γεμίσει κάποια κενά και να απαντήσει σε κάποια θέματα που άνοιξε η σειρά στη 2η season. Όπως είπε και ο tzinos filler με νόημα. Και δράση.

 

Δεν μου άρεσε ωστόσο το ότι και οι δύο ιστορίες-εξηγήσεις στο επεισόδιο ήταν αρκετά πολύ far-fetched. Πάμε από Αθήνα στην Πάτρα μέσω Αλεξανδρούπολης δηλαδή. Προτιμώ σε εξηγήσεις του "τι συνέβη" να κρατάνε την πολυπλοκότητα σε απλό επίπεδο. Είναι πιο "πειστικές" και πιο έξυπνες έτσι imho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pedes vrika enan theio poy exei oti thelete apo xenes seires kai einai toso evgenikos poy ta dinei se oloys. Opoios endiaferetai na mathei gia to pws legetai o theios moy msgme.

Sas eyxaristw poly.

 

Kai kairos itane telika na mas edeixne

gia to pws akrivws swthike o petrelis kai na arxisei na lynei kapoia mystiria.

Exei arxisei kai ginete telika poly klos o 2 kyklos me arxi to simerino epeisodio poy elise merka mystiria kai dimioyrgise kapoia alla. Ante na doyme ti tha sinexistei.

 

 

Pantws re paidia o adam mono ti dinami poy exei kai i mazoreta exei? H' exei kai kamia alli dinami? Pantws an kataferei o petreli na elexei tis dinameis toy tote apla tha einai ANIKHTOS apo opoiodipote "hrwa" kai mporei na xrisimopoieisi 2 h' parapanw dinameis taftoxrona h' mia ti fora???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Anaferw SPOILERS apo thn prwth season!

As mou pei kapoios please pws vazoume to koumpi gia ta spoilers!

 

Hdh sto mellon pou eidame sthn prwth season (ep20) itan sxedon anikhtos! Makeleve tous stratiwtes san ton Neo sto matrix (an kai den mas edeixan kai poly apo thn maxh!

 

H magia - mysthrio pou den apanththike sth prwth season einai PWS enas sxetika ATHANATOS kai indistructible typas opws o peter apekthse TO cool SHMADI STO PROSWPO???

Ekei pou nomiza oti mas doulevane, fainetai pws to thymhthikan k tha apanththei sta epomena episodeia. Pantws ypothwtw oti exei sxesh me thn katastolh dynamewn tou haitian i me to aima tou adam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cool σημάδι στο πρόσωπο το είχε, γιατί στο εναλλακτικό μέλλον, δηλ. σε ένα μέλλον που δε συναντούσε-έσωζε τη μαζορέττα, δεν έπαιρνε τη δύναμη της.

Οπότε του έμεινε και το διαγώνιο χαμόγελο στη μάπα.

Αν θυμάσαι στο alternative μάλλον την σκοτώνει ο Cylar και παίρνει αυτός την "αθανασία" της.

Όλα αυτά βέβαια, τελικά, δεν έγιναν ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...