Προς το περιεχόμενο

Το PLAY.COM στέλνει ελλάδα?


ktsolkas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators
Και φαντάζομαι, θα πρέπει να έχω υπόψη μου για ένα κουτί στην είσοδό μου ε? Ως μη συστημένο δηλαδή...

 

Ναι, δεν στέλνεται ως συστημένο αλλά ως απλή αλληλογραφία (ή, στην περίπτωσή σου, απλό δέμα υποθέτω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δυστυχώς κοντεύουν 15 ημέρες και δέμα από play.com ακόμα δεν έχω δει. Τι να κάνω? Πόσο να περιμένω ακόμα λέτε?

Περίμενε άλλες πέντε μέρες και μετά στείλτους email ή πάρτους τηλέφωνο, σε μένα μερικές φορές έκανε να έρθει γύρω στις 20 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προκειται να αντιμετωπισεις προβληματα αφου στλενονται καονικα, τωρα παλιοτερα ειχαν ακουστει παρατραγουδα αλλα το αφηνω ασχολιαστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δεν προκειται να αντιμετωπισεις προβληματα αφου στλενονται καονικα, τωρα παλιοτερα ειχαν ακουστει παρατραγουδα αλλα το αφηνω ασχολιαστο...

 

Για πες τι παρατράγουδα είχαν ακουστεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτοί δεν υπολόγιζαν σωστά την ισοτιμία και άφηναν να παραγγείλουμε σε όποιο νόμισμα θέλαμε, γιατί φταίγαμε εμείς που το εκμεταλευόμασταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, άκυρος ο συναγερμός, το δέμα ήρθε την αμέσως επόμενη ημέρα!

 

Το δέμα ήταν βέβαια λες και κάποιος είχε παίξει ποδόσφαιρο με αυτό και μετά το παράτησε στη βροχή, και από αυτό έχει και ένα τσαλάκωμα η χάρτινη θήκη στην οποία μπαίνουν όλες οι πλαστικές των DVD, αλλά τα δισκάκια μέχρι στιγμής που έχω δοκιμάσει παίζουν μια χαρά, οπότε είμαστε κομπλέ.

 

Thank you again.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν περασουν 15 μερες και δεν εχε ερθει,απλα τους το δηλωνεις και σου στελνουν αλλο πακετο.

Μετά από 21 μέρες.

 

Missing or delayed items: Please note that we will need to wait 21 days before being able to trace, replace or refund lost items.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Επαναφερω το θεμα για να μην ανοιγω καινουριο,να ρωτησω κατι παιδια...ειδα οτι λεει δεν μπορουν να στειλουν στην Ελλαδα πραγματα ανω των £30.Ισχυει κατι τετοιο;Εχει παραγγειλει κανεις προσφατα κατι που να υπερβαινει τις £30;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Επαναφερω το θεμα για να μην ανοιγω καινουριο,να ρωτησω κατι παιδια...ειδα οτι λεει δεν μπορουν να στειλουν στην Ελλαδα πραγματα ανω των £30.Ισχυει κατι τετοιο;Εχει παραγγειλει κανεις προσφατα κατι που να υπερβαινει τις £30;

 

Έχω παραγγείλει πρόσφατα box set αξίας 53 λιρών περίπου (67 ευρώ) και ήρθε κανονικά και χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά αυτό δεν είναι ενδεικτικό, πιθανόν η πολιτική να αλλάζει με τον πελάτη (πχ στους καλούς πελάτες να υπάρχει μεγαλύτερο όριο).

 

Να σημειώσω επίσης ότι στο πρόσφατο παρελθόν, το play.com αρνήθηκε να μου στείλει box set αξίας 130 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι σε παραγγελία συνολικής αξίας 170 ευρώ (πολλά dvd) απλά μου έστειλαν ένα e-mail λέγοντάς μου να τους πάρω τηλέφωνο να επιβεβαιώσω την παραγγελία. Όπως και έγινε και μου τα στείλανε χωρίς κανένα πρόβλημα. QQ paredwse :P :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...