Προς το περιεχόμενο

Το PLAY.COM στέλνει ελλάδα?


ktsolkas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
Εμένα πάλι σε παραγγελία συνολικής αξίας 170 ευρώ (πολλά dvd) απλά μου έστειλαν ένα e-mail λέγοντάς μου να τους πάρω τηλέφωνο να επιβεβαιώσω την παραγγελία. Όπως και έγινε και μου τα στείλανε χωρίς κανένα πρόβλημα. QQ paredwse :P :-D

 

Σε παρακαλώ μην με προκαλείς. Ξέρω πού μένεις, θα έρθω να σου πάρω τον προβολέα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ειχα παραγγειλει ενα διπλο cd (7 ευρώ) και μου στειλανε αυτό το email.

 

Dear Customer

 

Thank you for your order with Play.com.

 

When attempting to process your credit/debit card it was declined by your bank. We would ask you to check all of your card details carefully.

 

Your credit/debit card may have been declined because the card number, expiry date or start date is incorrect. For Solo and Switch cards the issue number should also be checked.

 

If your details are correct it may be that your bank has declined your card as part of a random security check. In this situation you will need to contact your bank to allow the card to be processed.

 

For PlayTrade item(s) your order could not be reserved and your PlayTrade order has been cancelled. If you would still like to purchase this PlayTrade order please revisit our website once your credit card has been approved.

 

For Play.com item(s) it is not necessary to re-submit your order. Your outstanding item(s) will be shipped as soon as we can process the payment.

 

Ελεγξα τα στοιχεια της καρτας μου αλλα δεν βρηκα καποιο λάθος..ποιο λετε να ειναι το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον είσαι α π ό λ υ τ α σίγουρος οτι τα στοιχεία είναι σωστά, οτι δεν έχεις ξεπεράσει το όριο και οτι δεν έχει λήξει η κάρτα σου, πάρε τηλέφωνο την τράπεζά σου για βοήθεια.

paredwse συγνώμη δεν σε ξαναπροκαλώ. καλύτερα να μου πάρεις το σπίτι παρά τον προβολέα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
[...]

paredwse συγνώμη δεν σε ξαναπροκαλώ. καλύτερα να μου πάρεις το σπίτι παρά τον προβολέα μου

Τώρα που το σκέφτομαι, δεν ακούγεται άσχημα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...