Προς το περιεχόμενο

Παιχνιδάκι: "Βρες την ταινία συνειρμικά"


Akujin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χμ, κάπου είδα λάθος μάλλον.. Η καινούρια φωτο που έβαλες, και αυτή στοιχείο ή απλά κάτι έτσι για να φτιάξουμε διάθεση;

Αν όντως είναι στοιχείο, αυτο που έρχεται κατευθειάν στο μυαλό μου είναι Eternal sunshine of a spotless mind (Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού) αλλά καθόλου δε θυμάμαι αν έπαιζε σε αυτή τη ταινία το beautiful day!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν πρόλαβα να βάλω την επόμενη, που θα ήταν αυτή:

737624800_2020-07-2121_10_15.png.4cfea8e83a66f4366f8f8b9e5dfcdd17.png

 

Ναι, φυσικά είναι σωστό! Δεν παίζει το beautiful day στην ταινία.

Σας είπα ότι το στοιχείο αφορούσε τον τίτλο - ο συνειρμός ήταν beautiful day, sunshine, λιακάδα κ.λπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Η τρίτη φωτό θα αφορούσε το θέμα της ταινίας κι όχι τον τίτλο - διαγραφή μνήμης. Στην ταινία  οι πρωταγωνιστές έχουν διαγράψει μέρος των αναμνήσεών τους.  Ήταν το αγαπημένο μου στοιχείο, γι' αυτό το πόσταρα, παρόλο που το βρήκατε :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα. Οκ. Πάντως το σκριπτάκι που παρέθεσες αφορά διαγραφή του temp δε ξέρω αν στην ταινία έκαναν διαγραφή του temp memory τους γιατί δε την έχω δει xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Ξέρω πως δεν θα ειναι αλλά)....με το που ειδα την φώτο που ανέβασες μου ηρθε στο νου ουρανιο τοξο και γιαυτο ξαναθυμηθηκα το υπεροχο a shine of rainbows το οποίο και συστήνω να δειτε ανεπιφύλακτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...