Προς το περιεχόμενο

Είστε κάτοχος φορητού υπολογιστή ?


Hal9000

Είστε κάτοχος φορητού υπολογιστή ?  

6 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είστε κάτοχος φορητού υπολογιστή ?

    • Ναι
      1955
    • 'Οχι
      833
    • Σκοπεύω
      433


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 210
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πεταμενα λεφτα:shifty:, αν δεν το χρειαζεσαι πραγματικα (για την δουλεια σου). Εχω εναν κανονικο, που για να παρει καποιος αυτα που εχω εγω πανω, πρεπει να δωσει πανω απο 3000 ευρω!:shock: Καλα, για σκληρους που εχω, δεν το συζητώ! Ουτε στα ονειρα των φορητακιδων!:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα μέχρι προχθές έναν FS Μ3438G (τα λάθη πληρώνονται - rest in peace) και σκοπεύω να αγοράσω έναν FS Xi2528 ή έναν HP/Compaq 8710w, αν τα οικονομικά το επιτρέψουν τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με το σύστημα που έχω κάνω τη δουλειά μου αρκετά γρήγορα

acer aspire 5633wlmi

2gb ram

128 mb gfx

windows vista ultimate στα τέρματα και μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καποτε σκοπευα να παρω..ετυχε και επεσε στα χερια μου ενα για 2 εβδομαδες και δεν λυπηθηκα οταν το επεστρεψα. θεωρω πως για να πεις πως εχεις ενα καλο laptop πρεπει να δωσεις πολλα περισσοτερα χρηματα αποτι θα εδεινες για ενα σταθερο με τα ιδια χαρακτηριστικα. αυτο με κανει να βλεπω το φορητο ως μια λυση αναγκης για περιπτωσεις που πραγματικα το χρειαζεσαι παντα μαζι σου. η αληθεια ειναι πως "πουλας μουρη" με το φορητο αλλα εμενα με ενδιαφερει η λειτουργικοτητα και με τον σταθερω μπορω να κανω πολλα περισσοτερα πραγματα. στο μελλον μπορει να το σκεφτω για φορητο αλλα προς το παρων ειμαι υπερευχαριστημενος με το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...