Προς το περιεχόμενο

Είστε κάτοχος φορητού υπολογιστή ?


Hal9000

Είστε κάτοχος φορητού υπολογιστή ?  

6 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είστε κάτοχος φορητού υπολογιστή ?

    • Ναι
      1955
    • 'Οχι
      833
    • Σκοπεύω
      433


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 210
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Όχι μόνο φορητό (laptop Acer Aspire) αλλά και ένα PDA (Acer N311), μέχρι και το καινούριο μου τηλέφωνο είναι κι αυτό PDA (HTC Touch) με windows mobile 6. Μήπως έχει παραγίνει το κακό με την τεχνολογία? Άλλωτε θέλουμε μεγάλη οθόνη (19" και βάλε) άλλοτε φορητό με 15.4", μετά μας πιάνει να έχουμε φορητό με 17-19" για να κάνει ότι και ένας Desktop, μετά καταλήγουμε ότι αυτός παραείναι μεγάλος και παίρνουμε έναν με 12" και δεν μένουμε εκεί θέλουμε και PDA με 2.8-3.7". Γι αυτό λέω ότι κάπου χάσαμε το νόημα με το τι θέλουμε... Εννοείται ότι δεν τα έχω εγώ όλα αυτά (μου λείπει ένας φορητός των 19" και ένας των 12.1")... Πάλι καλά δηλαδή θα μπορούσα να είμαι και χειρότερα. :-) Περαστικά σε όλους μας με τις τόσες τεχνητές ανάγκες που μας βρήκαν... :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λετε για το HP PAVILION DV6500T στα 940 ευρω?

 

Processor: Intel Core 2 Duo T7250 (2.0GHz, 2MB L2 cache) 800 MHz fsb

OS: Microsoft Windows Vista Home Premium

RAM: 2GB DDR2 SDRAM @ 667MHz (2 x 1GB)

Hard Drive: 160GB SATA @ 5400 RPM

Screen: 15.4" WXGA BrightView Widescreen (1280 x 800)

Graphics: NVIDIA GeForce 8400M GS, 128MB

Optical Drive: Super Multi 8X DVD+/-/R/RW w/double layer support (no LightScribe)

Audio: Realtek High Definition Audio with digital output

Battery: 6-cell Lithium Ion battery

Wireless: Intel PRO/Wireless 4965 802.11 a/g/n + Bluetooth

HP Imprint (Radiance) finish + Microphone + Webcam

Ports/Slots: one IEEE 1394 (FireWire); HDMI; three USB 2.0; 5-in-1 memory card reader; VGA monitor out port; S-Video out; RJ-45 Ethernet LAN; RJ-11 modem; Express Card; IR receiver; Expansion Port 3; two headphone/speaker jacks; microphone/line-in jack

Weight: 6.14 lbs.

Dimensions: 14.05" (W) x 10.12" (L) x 1" (min H)/1.69" (max H)

 

 

 

 

exoun bgei kai kainouria modela pavilion pou einai polu kai pio aksiopista kai polu kai pio ftina :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα Laptop χρειάζεται για να έχεις παντού και πάντα υπολογιστή, οπότε είμαι ένας από τους λάτρεις του!

 

gia ayto mporeis na pareis ena pda i smartphone kai polla alla :P ara i texnologia proxoraei kai den einai mono ta laptop :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Acer Aspire 3023WLMi. Πως πέφτουν έτσι οι τιμές γαμώτο :(

Πάντως εγώ θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά αν θα έπαιρνα φορητό πάλι, ειδικά αν τελειώσει το φοιτητιλίκι. Όταν είναι να πάρω δηλαδή πάλι υπολογιστή, θα τα έχωνα πιθανότατα για ένα βαρβάτο desktop και θα κράταγα αυτό το φορητό που' χω τώρα για τις μετακινήσεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...