Προς το περιεχόμενο

Είστε κάτοχος φορητού υπολογιστή ?


Hal9000

Είστε κάτοχος φορητού υπολογιστή ?  

6 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είστε κάτοχος φορητού υπολογιστή ?

    • Ναι
      1955
    • 'Οχι
      833
    • Σκοπεύω
      433


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 210
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εχω ενα acer 5022 WLMi εδω και 2-3 χρονια και ειμαι καλα.

θεωρω οτι ενα λαπτοπ ειναι χρησιμο αν οχι απαραιτητο.

εννοειται οτι υπαρχει και ενα ppc phone παντου και παντα μαζι μου.(htc 3600 μεχρι τωρα και htc touch cruise προσεχως)

φυσικα υπαρχει και το desktop για χαμαλοδουλιες αλλα θα μπορουσα να ζησω χωρις desktop.

χωρις laptop και pocket pc phone ομως?χλωμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αρχικά την πάτησα με laptop,αλλά λόγω της ευχρηστίας και φορητότητας, ξαναπήρα.

Την πρώτη φορά, πήρα ένα Turbo-x 15s από πλαίσιο μεριά, αλλά δυστυχώς 5 μήνες μετά τη λήξη της εγγύησης του "χτύπησε" μητρική:shock:.

 

Η επισκευή θα κόστιζε από ότι είπαν στο πλαίσιο 500-600 ? (ενώ το μηχάνημα το είχα πάρει 1100?). Οπότε το ξέχασα.:cry:

 

Μετά έβαλα μυαλό και πήρα ένα Toshiba, και ησύχασε το κεφάλι μου. Εχει φάει ταξίδια, καθημερινή πολύωρη χρήση, αλλά ...βράχος!B)

Εννοείται για τον φόβο των Ιουδαίων πήρα και μια επέκταση εγγύησης, για να μην αγχώνομαι...

 

Τα λατρεύω τα laptop αλλά είναι γενικώς ευπαθή.

Φανταστείτε ότι το Turbo-x για έναν χρόνο μόνο πάνες δεν του άλλαζα...:-D

Τόσο πολύ το πρόσεχα. Αλλα παρέδωσε πνεύμα...

Αλλα ακόμα και αυτό να πάθει κάτι... (χτύπα ξύλο και μακρυά από εμάς):lol: Πάλι laptop θα πάρω. Οι ευκολίες που μου παρέχει δεν συγκρίνονται....

Παρεπιμπτόντως αν κάποιος έχει τίποτα εξαρτήματα από αυτό το μοντέλο (turbo-x 15s) θα ήθελα να στείλει pm μπας και κανονίσω καμία "ανάσταση νεκρών"....:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...