Προς το περιεχόμενο

Μοιράστε " χαστούκια"


zalita

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη πολλες φορες εχει ερθει σε ολους μας νομιζω, αν και ειμαστε κατα της βιας, να χαστουκισουμε καποιον γιατι μας εχει φτασει την θερμοκρασια στα κοκκινα.Πειτε μου εσεις ποιον θα διαλεγατε και γιατι. Τον αδερφο σας, τον γειτονα σας, τον συναδελφο σας. Μην ξεχασετε ομως να γραψετε και το γιατι. Και μετα το γιατι (εδω θελει θαρρος αν εσεις οι ιδοι εχετε κανει ποτε ακριβως το ιδιο)

 

Ξεκιναω λοιπον.

 

Χθες κοντεψα να πιαστω μαλλι με μαλλι, με αλλον οδηγο που θελοντας να βγει στον κεντρικο δρομο οπου και πηγαινα κανονικα εγω, μου χωθηκε μαλλον ατσαλα και την γλυτωσαμε στο τσακ. Σταματησε στο επομενο φαναρι, ηρθε διπλα μου και μου ζητησε το λογο, γιατι δεν τον αφησα να περασει αφου τον εβλεπα. Ψιλοφρικαρα, καταλαβαινετε την συνεχεια...

 

Πολλες φορες εχω ΄χωθει' σε οδηγους εξισου ατσαλα γιατι κανεις δεν με αφηνε να περασω. Σορυ φιλε για τα χθεσινα νευρα!!

 

 

(Λειτουργει ψυχαναλυτικα, δοκιμαστε το)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Θα έδινα ένα χαστούκι στους υπερήλικες, που σπρώχνουν και σπρώχνονται στα ΜΜΜ για μια θεσούλα, αγριοκοιτάνε τους αλλοδαπούς που μπορεί να έχουν ήδη μια θέση και όσους δεν τους παραχωρούν το καθισμά τους και κατά τα άλλα, μπαίνουν στο όχημα με αρχικό ύφος κακομοίρη/ κακομοίρας, μπας και τους λυπηθεί κανείς, ενώ διαλέγουν τις ΑΠΟΛΥΤΕΣ ώρες αιχμής για να κυκλοφορήσουν και σπανιότατα θα παραχωρήσουν τη θέση τους (λίγο πριν κατέβουν, μη φανταστείτε νωρίτερα !) σε μια έγκυο, ΕΙΔΙΚΑ αν είναι αλλοδαπή.

 

Επίσης, θα έδινα ένα χαστούκι σε πιτσιρίκια, που δεν παραχωρούν τη θέση τους σε ηλικιωμένους που -φανερά- την έχουν ανάγκη, ή σε έγκυες, ή σε γυναίκες που συνοδεύουν παιδιά, ακόμη κι αν κάθονται στα καθίσματα με την ειδική σήμανση.

 

Τέλος, θα χαστούκιζα με ευχαρίστηση άτομα που έχουν πιει ξύδια, ή/και είναι άπλυτα, με εξαίρεση κάτι ταλαίπωρους μαστόρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I would slap Gandhi :mrgreen:

 

Αλλα γενικοτερα οι ηλιθιοι οδηγοι με φερνουν στα ορια μου...

Μου εχει τυχει να με βρισει ατομο 2 αμαξια πισω επειδη σταματησα σε ΣΤΟΠ... 2 φορες μαλιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I would slap Gandhi :mrgreen:

 

Αλλα γενικοτερα οι ηλιθιοι οδηγοι με φερνουν στα ορια μου...

Μου εχει τυχει να με βρισει ατομο 2 αμαξια πισω επειδη σταματησα σε ΣΤΟΠ... 2 φορες μαλιστα...

 

με προκαλείς ή μου φαίνεται??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουαχ, τι εννοείς "όσα άτομα έχουν πιει ξύδια";

 

:lol: τσίπουρα, ούζα και γενικά ξύδια, που δεν μεταβολίζονται εύκολα... Όσο δε πιο μεγάλο (σε ηλικία) είναι το άτομο, τόσο πιο πολύ βρωμάει... Όσο πιο πολύ έχει πιει, τόσο πιο πολύ βρωμάει... Τώρα συνδυασέ τα και θα καταλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με προκαλείς ή μου φαίνεται??? :P

 

Σου φαινεται... Η αληθεια ειναι οτι ειχα ξεχασει την αντιπαραθεση μας πανω στο συγκεκριμενο θεμα...

 

Αλλα εισαι offtopic :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έδινα ένα χαστούκι στους υπερήλικες, που σπρώχνουν και σπρώχνονται στα ΜΜΜ για μια θεσούλα, αγριοκοιτάνε τους αλλοδαπούς που μπορεί να έχουν ήδη μια θέση και όσους δεν τους παραχωρούν το καθισμά τους και κατά τα άλλα, μπαίνουν στο όχημα με αρχικό ύφος κακομοίρη/ κακομοίρας, μπας και τους λυπηθεί κανείς, ενώ διαλέγουν τις ΑΠΟΛΥΤΕΣ ώρες αιχμής για να κυκλοφορήσουν και σπανιότατα θα παραχωρήσουν τη θέση τους (λίγο πριν κατέβουν, μη φανταστείτε νωρίτερα !) σε μια έγκυο, ΕΙΔΙΚΑ αν είναι αλλοδαπή.

 

Να προσθέσω σε αυτό..

ότι αφού οι ίδιοι έχουν βρει τη θεσούλα τους και σε έχουν αφήσει μαύρη απ το ξύλο να φροντίζεις τις μελανιές από αγκωνιές, κλωτσιές κλπ, έχουν και το θράσος να σου ζητήσουν να τους ακυρώσεις το εισιτήριο, γιατί που να προλάβουν πριν όταν ήταν στη μέση της μάχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω σε αυτό..

ότι αφού οι ίδιοι έχουν βρει τη θεσούλα τους και σε έχουν αφήσει μαύρη απ το ξύλο να φροντίζεις τις μελανιές από αγκωνιές, κλωτσιές κλπ, έχουν και το θράσος να σου ζητήσουν να τους ακυρώσεις το εισιτήριο, γιατί που να προλάβουν πριν όταν ήταν στη μέση της μάχης.

 

:lol: χαχα ! Ναι ! Ναι ! Το είχα ξεχάσει αυτό !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα χαστουκιζα τον ΜΠΟΥΣ οπωσδηποτε...

επισης ενα ΚΡΟΣΕ στον ΜΠΛΕΡ θα ηταν καλα...

 

τελος αφηνω ενα ΑΠΕΡΚΑΤ για τον Αλογοσκουφη

και 299 χαστουκια για τους υπολοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έδινα ένα χαστούκι στους υπερήλικες, που σπρώχνουν και σπρώχνονται στα ΜΜΜ για μια θεσούλα, αγριοκοιτάνε τους αλλοδαπούς που μπορεί να έχουν ήδη μια θέση και όσους δεν τους παραχωρούν το καθισμά τους και κατά τα άλλα, μπαίνουν στο όχημα με αρχικό ύφος κακομοίρη/ κακομοίρας, μπας και τους λυπηθεί κανείς, ενώ διαλέγουν τις ΑΠΟΛΥΤΕΣ ώρες αιχμής για να κυκλοφορήσουν και σπανιότατα θα παραχωρήσουν τη θέση τους (λίγο πριν κατέβουν, μη φανταστείτε νωρίτερα !) σε μια έγκυο, ΕΙΔΙΚΑ αν είναι αλλοδαπή.

 

Όχι μόνο σε υπερήλικες αλλά ειδικά και σε κάτι μανταμίτσες όχι και τόσο μεγάλες που το κάνουν αυτό.Έχει τύχει να το δω.Ήμουν στον ηλεκτρικό και μπαίνει μέσα μία με μια βαλίτσα.Ψάχνει θέση και αφού βλέπει πώς δεν υπάρχει μιλάει σε μία κοπέλα(αλλοδαπή,σύμπτωση άραγε ??)η οποία όμως είχε ακουστικά στα αυτιά και προφανώς δεν άκουσε.Η γυναίκα μάλλον νόμιζε πώς είναι τουρίστρια η κοπέλα και την σκουντάει(πολύ δυνατά) και της λέει excuse me !! να κάτσω !!(με πολύ υφάκι) Η κοπέλα σηκώθηκε κι εγώ αναρωτιόμουν πόσο ευγενική είναι.Αν το χε κάνει αυτό σε μένα θα είχε ακούσει παααααρα πολλά(ειδικά αν με σκούνταγε έτσι όπως την σκούντηξε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι μετανιώνω που είμαι ευγενικός γιατί σε θεωρούν ηλίθιο φαίνεται.

Ήταν το λεωφορείο τίγκα και κρατιόμουν απο ένα σίδερο στο πλάι και είχε λίγο χώρο για να απλώσει κάποιος το χέρι του να κρατηθεί.

Ανεβαίνει λοιπόν μια χοντρή βλαχάρα και έρχεται και μου λέει "εκεί έχει χώρο για ένα άτομο ε?"

Της κάνω "ναι" και τραβιέμαι λίγο για να πιαστεί,και τι κάνει το άτομο!

Χώνεται κανονικά και απλώνεται πάνω στο σίδερο με ένα στυλ τι ωραία που είναι η θέα εκει έξω.Ήταν και χοντρή πανάθεμά την και δεν μπορούσα να κράτηθω.

Ε σ'αυτή θα τράβαγα δυο ανάποδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...