Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, τί έγινε?

Μόλις είδα ότι βγήκε και με ελληνικούς υπότιτλους, όχι το 316, αλλά

το Life and Death!

Καμιά πληροφορία?

 

σε λαθος thread εισαι. Εσυ μιλας για το Lost

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νιωθω καπως οτι εχει μια σταθερη ανοδικη πορεια δηλαδη σιγα σιγα εχει βρει την ταυτοτητα της η σειρα και πλεον παιζουν πιο καλα επισοδεια!

 

 

 

Αυτη την εντύπωση εχει δωσει και σε μενα. Οπως και το how i met your mother, το οποιο οσο παει μ αρεσει περισσοτερο. Γενικα οι χιουμοριστικες σειρες θελουν τον χρονο τους να κερδισουν τηλεθεατες και να αποκτήσουν μια ταυτοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λογικό είναι γιατί χρειάζεσαι κάποιο καιρό να ταυτιστείς με τους χαρακτήρες. Αν εγώ πήγαινα και έλεγα σε κάποιον που δεν έχει δει Barney ''it's gonna be legen....wait for it.....daaary'' θα με κοίταζε και θα έλεγε ότι είμαι καθηστερημένος, το ίδιο και με πολλές ατάκες του ΒΒΤ..

 

Όταν τα κάνεις αυτά με άτομα που είναι μυημένα, πέφτει τρελό γέλιο όμως!

 

 

 

Ρε παιδιά' date=' τί έγινε?

Μόλις είδα ότι βγήκε και με ελληνικούς υπότιτλους, όχι το 316, αλλά

το Life and Death!

Καμιά πληροφορία?[/quote']

 

ότι νάναι... :P

Επεξ/σία από Steven
Αυτόματη ένωση μηνυμάτων
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ρε παιδιά, τί έγινε?

Μόλις είδα ότι βγήκε και με ελληνικούς υπότιτλους, όχι το 316, αλλά

το Life and Death!

Καμιά πληροφορία?

 

opel με πόσο?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια ξερεται τι γινεται?εχει βγει απο χθες το επεισοδιο και ακομα να βγουν ελληνικοι υποτιτλοι ενω υπαρχουν στις υπολοιπες γλωσσες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλά, η σειρά έχει γίνει απίστευτη. Δεν ξέρω αν όντως καλυτέρεψε σεναριακά και ποιοτικά ή φταίει και το ότι έχουν περάσει σχεδόν 2 σεζόν και δεθήκαμε με τους χαρακτήρες χωρίς να μας ξενίζουν, πάντως πλέον την πάω τρελά. Απίστευτο γέλιο και φυσικά λιώσιμο σε κάθε κουβέντα wolowitz με την μάνα του, και τις φωνές που πατάνε και οι δύο...

 

Respect:

 

 

jim_parsons.jpg

 

 

 

Σε αντίθεση με το HIMYM που τελευταία με κουράζει όλο και πιο πολύ, και οι ώρες και μέρες προβολής του με έχουν μπερδέψει και έχω ξεχάσει βασικά πράγματα.. (ποιος μένει που κ.λ.π)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως συμφωνω απολυτα!Απιστευτα καλυτερη απο την 1η σεζον.

Πλεον μαλλον επειδη εχω συνηθισει τους χαρακτηρες σε καθε ατακα του σελντον γελαω,μα μονο την φατσα και το υφος του να δεις εε δεν γινεται θα σε πιασει το σπαστικο γελιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως συμφωνω απολυτα!Απιστευτα καλυτερη απο την 1η σεζον.

Πλεον μαλλον επειδη εχω συνηθισει τους χαρακτηρες σε καθε ατακα του σελντον γελαω,μα μονο την φατσα και το υφος του να δεις εε δεν γινεται θα σε πιασει το σπαστικο γελιο!

 

δε νομιζω οτι ειναι καλυτερη απο την πρωτη σαιζον και μαλιστα πιστευω οτι απεχει αρκετα, αλλα εχει καποιες πολυ καλες στιγμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον μαλλον επειδη εχω συνηθισει τους χαρακτηρες σε καθε ατακα του σελντον γελαω,μα μονο την φατσα και το υφος του να δεις εε δεν γινεται θα σε πιασει το σπαστικο γελιο!

 

Εκτος απο τον Σελτον, αυτος που με κανει και πεθαινω στο γελιο μονο με την φατσα του, παρ ολο που δεν μιλαει πολυ, ειναι ο Koothrappali!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν μόλις τελείωσα και εγώ και τις 2 σεζόν και μπορώ να πω έχω κολλήσει άσχημα. Τρελό γέλιο ο Σελντον και οι ιδιαιτερότητές του. Αν και δεν καταλαβαίνω τις μισές από τις θεωρίες που αναφέρει κάθε φορά, μόνο και μόνο τη φάτσα του να βλέπεις είναι όλα τα λεφτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...