Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

ε οχι και να τον μισεις, το 15 πολυ χλιαρο ηθελα να συνεχισει η φαση με το βιβλιο

Μου την εσπαγε πολυ στην αρχη.

Στις 23/3/2017 στις 10:23 ΜΜ, Koromaru είπε

έλεος... δεν τους έφτανε το spinoff με τον Sheldon. η σειρά δεν έχει να δώσει τίποτα και την τραβάνε απ'τα μαλλιά.

Εγω γελαω πολυ παντως ακομα.

Επεξ/σία από webparts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως έχω τις πρώτες 3 σεζόν κυρίως επεισόδια με 8.4 και πάνω στο κινητό και τα καλύτερα επεισόδια από τις υπόλοιπες. Για να καταλάβετε πόσο έχει πέσει το επίπεδο 

 

 

Screenshot_20180206-203343.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vrwmiaris είπε

Η σειρά έχει γίνει ελεεινή, ούτε λίγο γυμνό να κρατήσει το ενδιαφέρον

Τι γυμνο,εδω μεχρι και η Πενυ μας εγινε σιγανοπαπαδια.
Περιμενω να δω εστω λιγο θηλασμο απο τα μπαλονια της Μπερνι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πλεον το πραμα εχει γινει How i met your mother..

Αστεια σκηνικα,αλλα ασχολουμαστε μονο με σχεσεις και παιδια..

Howie τρελε ανεβα στο διαστημικο σταθμο μπας και δουμε προκοπη με τους εμετους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την 3 σεζόν το χάος. Η τέταρτη έβγαλε 5 6 καλά επεισόδια η πέμπτη άλλα τόσα η έκτη 4 5 η έβδομη 1 2 και η ένατη 2 καλά προς τη μέση. Η 8 10 11 δεν βλέπονται μείνετε μακριά. Το καλό είναι ότι οι πρώτες 3 σεζόν βλέπονται ξανά και ξανά άνετα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Heybro είπε

Μετά την 3 σεζόν το χάος. Η τέταρτη έβγαλε 5 6 καλά επεισόδια η πέμπτη άλλα τόσα η έκτη 4 5 η έβδομη 1 2 και η ένατη 2 καλά προς τη μέση. Η 8 10 11 δεν βλέπονται μείνετε μακριά. Το καλό είναι ότι οι πρώτες 3 σεζόν βλέπονται ξανά και ξανά άνετα. 

Ακριβώς όπως τα λες. Στις πρώτες seasons, ψάχνεις για να βρεις κακό επεισόδιο. Από την 4η, 5η και μετά ψάχνεις για να βρεις κάτι που να βλέπεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Metal_Head είπε

Ακριβώς όπως τα λες. Στις πρώτες seasons, ψάχνεις για να βρεις κακό επεισόδιο. Από την 4η, 5η και μετά ψάχνεις για να βρεις κάτι που να βλέπεται.

Για να καταλάβουμε πόσο έπεσε η σειρά. Τα έχω μόνιμα στο κινητό. 

 

 

Screenshot_20180319-074335.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Heybro είπε

Μετά την 3 σεζόν το χάος. Η τέταρτη έβγαλε 5 6 καλά επεισόδια η πέμπτη άλλα τόσα η έκτη 4 5 η έβδομη 1 2 και η ένατη 2 καλά προς τη μέση. Η 8 10 11 δεν βλέπονται μείνετε μακριά. Το καλό είναι ότι οι πρώτες 3 σεζόν βλέπονται ξανά και ξανά άνετα. 

Εισαι υπερβολικος. Μια χαρα τα βλεπεις εαν εχεις αγαπημενους χαρακτηρες,απλα τα τελευταια επεισοδια πραγματικα δεν εχουν νοημα.
Αλλα η ηθοποιια και οι εκφρασεις ειναι παντα για πολλα γελια.

Επισης για να τα εχεις μονιμα στο κινητο κατι βρωμαει :P

Επεξ/σία από webparts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, webparts είπε

Εισαι υπερβολικος. Μια χαρα τα βλεπεις εαν εχεις αγαπημενους χαρακτηρες,απλα τα τελευταια επεισοδια πραγματικα δεν εχουν νοημα.
Αλλα η ηθοποιια και οι εκφρασεις ειναι παντα για πολλα γελια.

Επισης για να τα εχεις μονιμα στο κινητο κατι βρωμαει :P

Δεν καταλαβα τι εννοεις στο τελευταιο. Εχω friends himym bbt τα καλυτερα επεισοδια και συχνα πυκνα τα παρακολουθω 100 φορες να τα δεις βγαζουν γελιο. Το how i met your mother μεχρι την 4 σεζον τα φιλαρακια μεχρι το τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Heybro είπε

Δεν καταλαβα τι εννοεις στο τελευταιο. Εχω friends himym bbt τα καλυτερα επεισοδια και συχνα πυκνα τα παρακολουθω 100 φορες να τα δεις βγαζουν γελιο. Το how i met your mother μεχρι την 4 σεζον τα φιλαρακια μεχρι το τελος.

Οτι εχεις πολλα επεισοδια οπως και να εχει :P
Εχεις διαβασει οτι το how i met your mother εχει δανειστει πολλα απο τα φιλαρακια και οτι αποδιδει φορο τιμης σε πολλα σημεια;

Μεχρι και η precious εμφανιστηκε,για να τη χωρισουν παλι στα γενεθλια της.

Και καποιος αλλος εχει εμφανιστει απο τα φιλαρακια αλλα δε θυμαμαι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, webparts είπε

Οτι εχεις πολλα επεισοδια οπως και να εχει :P
Εχεις διαβασει οτι το how i met your mother εχει δανειστει πολλα απο τα φιλαρακια και οτι αποδιδει φορο τιμης σε πολλα σημεια;

Μεχρι και η precious εμφανιστηκε,για να τη χωρισουν παλι στα γενεθλια της.

Και καποιος αλλος εχει εμφανιστει απο τα φιλαρακια αλλα δε θυμαμαι τωρα.

Πολλά από τις πρώτες σεζόν όμως τις τελευταίες ούτε να τις δω. Το himym χωρίς barney δεν θα ήταν αυτό που ήταν. Ίδιο με τα φιλαράκια είναι με μείον ένα χαρακτήρες. Το himym έχει πολύ λιγότερα καλά επεισόδια από φιλαράκια και bbt.

 

Θα ξεχωρίσω το naked man που σπέρνει αλλά και αυτό αντιγραφή από φιλαράκια είναι στο επεισόδιο που γνώρισαν τον Joe και γδύθηκε στην Μόνικα γιατί νόμιζε ότι τον κάλεσε για sex. 

Rachel = robin

Monica = lily 

Ross = ted

Joe = barney 

Chandler = Marshall 

Για τη phoebe τους τελείωσε το budget. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Heybro είπε

Θα ξεχωρίσω το naked man που σπέρνει αλλά και αυτό αντιγραφή από φιλαράκια είναι στο επεισόδιο που γνώρισαν τον Joe και γδύθηκε στην Μόνικα γιατί νόμιζε ότι τον κάλεσε για sex.

Αμφιβαλω οτι ηταν αντιγραφη απο αυτο.

Θα συμφωνησω για το Barney,ο τυπος ειναι ενας θιασος μονος του,οταν τα βλεπω τα βλεπω μονο για αυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, webparts είπε

Αμφιβαλω οτι ηταν αντιγραφη απο αυτο.

Θα συμφωνησω για το Barney,ο τυπος ειναι ενας θιασος μονος του,οταν τα βλεπω τα βλεπω μονο για αυτον.

Από εκεί το συνδιασα πάντως πήραν ένα μικρό κομμάτι και έκαναν ένα κορυφαίο επεισόδιο. Sheldon και barney μοναδικοί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Heybro είπε

Από εκεί το συνδιασα πάντως πήραν ένα μικρό κομμάτι και έκαναν ένα κορυφαίο επεισόδιο. Sheldon και barney μοναδικοί. 

Εγω ειμαι Howard,Barney και Chandler-Joey.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...