Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, talibanakos είπε

Το εψαξα λιγο να βρω ποιο επεισοδιο ειναι και το αφησα να παιζει λιγο στη σκηνη που εχουν παει σπιτι του :P

Σιγουρα για αυτο το εκαναν,οπως πονταραν και στο οτι η αλλη ηταν αγνωστη και δε θα τη θυμοταν κανεις.

Οι φανς ομως δεν ξεχνανε! 

Πως και δεν το εχεις δει ομως το επεισοδιο;

Μέχρι την 7 σεζόν τα έχω δει όλα. Μετά έπεσε πάρα πολύ και έχω δει 10 επεισόδια από 4 σεζόν κάτω από 8 στο IMDb δεν το βλέπω ξέρω ότι δεν θα μου αρέσει. Μέχρι τις 7 τα επεισόδια με πάνω απ 8 τα έχω μόνιμα στο κινητό όπως και φιλαράκια himym και τα βλέπω συχνά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Heybro είπε

Μέχρι την 7 σεζόν τα έχω δει όλα. Μετά έπεσε πάρα πολύ και έχω δει 10 επεισόδια από 4 σεζόν κάτω από 8 στο IMDb δεν το βλέπω ξέρω ότι δεν θα μου αρέσει. Μέχρι τις 7 τα επεισόδια με πάνω απ 8 τα έχω μόνιμα στο κινητό όπως και φιλαράκια himym και τα βλέπω συχνά. 

Εισαι εκεινος που ανεβαζε κατι screenshot  με τα πιο rated επεισοδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, talibanakos είπε

Εισαι εκεινος που ανεβαζε κατι screenshot  με τα πιο rated επεισοδια;

Δεν θυμάμαι να έχω ανεβάσει κάτι συγκεκριμένο. Απλά επειδή αρκετές φορές προσπάθησα να δω επεισόδια με κάτω από 8 δεν πολύ δύσκολα. Τα 8.3 και πανω συνήθως είναι εξαιρετικά. Το IMDb στις σειρές το εμπιστεύομαι απόλυτα. Στις ταινίες περνω γνώμες και από meta critic. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Heybro είπε

Δεν θυμάμαι να έχω ανεβάσει κάτι συγκεκριμένο. Απλά επειδή αρκετές φορές προσπάθησα να δω επεισόδια με κάτω από 8 δεν πολύ δύσκολα. Τα 8.3 και πανω συνήθως είναι εξαιρετικά. Το IMDb στις σειρές το εμπιστεύομαι απόλυτα. Στις ταινίες περνω γνώμες και από meta critic. 

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κοιταξει  για σειρες στο imdb,ακριβως επειδη δεν του εχω καμια εμπιστοσυνη.
Οσες ταινιες εχω δει πραγματικα ηταν απο αλλο πλανητη οι μετρησεις,καμια επαφη με την πραγματικοτητα.

Καλημεριζω τωρα :P

Επεξ/σία από talibanakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, talibanakos είπε

Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω κοιταξει  για σειρες στο imdb,ακριβως επειδη δεν του εχω καμια εμπιστοσυνη.
Οσες ταινιες εχω δει πραγματικα ηταν απο αλλο πλανητη οι μετρησεις,καμια επαφη με την πραγματικοτητα.

Καλημεριζω τωρα :P

Στις σειρές να το εμπιστεύεσαι απόλυτα πολύ σπάνια να πέσει έξω. Στις ταινίες έχει και αλλού πορτοκαλιές. Καλημέρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό είναι ηθοποιοί που κάνουν απλά "guest" εμφανίσεις να τύχει να μη μπορούν να ανταποκρίνονται πάντα, πόσο δε μάλλον σε 11 σεζόν. Δεν έχουν υπογράψει συμβόλαιο. Έχοντας αυτό στο μυαλό, καλό είναι να το προσπερνάμε και σίγουρα να μην κρίνουμε με βάση αυτό γιατί είναι άδικο.

Το Young Sheldon πολύ καλό, σίγουρα όποιος γουστάρει το TBBT θα το αγαπήσει. Ο μικρός είναι ταλαντούχος και ο Πάρσονς τον καθοδηγεί εξαιρετικά για το ρόλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης οι ηθοποιοί που κάνουν τους συγγενείς του sheldon  ταιριάζουν πολύ εμφανισιακά κάτι που μετράει πολύ!

Πιστεύω στο μέλλον θα υπάρχουν περισσότερες αναφορές στη μία σειρά για την άλλη πχ  ο sheldon θα αναφέρει κάτι απτη παιδική ηλικία του που θα το βλέπουμε στο young sheldon και το αντίστροφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ObeyWario! είπε

Επίσης οι ηθοποιοί που κάνουν τους συγγενείς του sheldon  ταιριάζουν πολύ εμφανισιακά κάτι που μετράει πολύ!

Btw, η ηθοποιός που παίζει τη μάνα του Young Sheldon, είναι κόρη της ηθοποιού που παίζει τη μάνα του Sheldon στο Big Bang Theory.
https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/young-sheldon-zoe-perry-playing-her-mom-laurie-metcalf-1069462

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ObeyWario! είπε

Επίσης οι ηθοποιοί που κάνουν τους συγγενείς του sheldon  ταιριάζουν πολύ εμφανισιακά κάτι που μετράει πολύ!

 

Ισχυει αυτο,ειδικα ο αδερφος του.

 

19 λεπτά πριν, Mozzie είπε

Btw, η ηθοποιός που παίζει τη μάνα του Young Sheldon, είναι κόρη της ηθοποιού που παίζει τη μάνα του Sheldon στο Big Bang Theory.

Σωστος,ξεχασα να το αναφερω αυτο :P

 

5 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Έχοντας αυτό στο μυαλό, καλό είναι να το προσπερνάμε και σίγουρα να μην κρίνουμε με βάση αυτό γιατί είναι άδικο.

Ενταξει δεν τους κρεμασαμε,απλα επισημαναμε το λαθος,αν μπορει να το θεωρησει καποιος λαθος.

Σιγουρα δεν ειναι οπως με τη γυναικα του Ross,οπως αναφεραμε παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/05/2018 στις 9:57 ΠΜ, p4n0s86 είπε

 

Το Young Sheldon πολύ καλό, σίγουρα όποιος γουστάρει το TBBT θα το αγαπήσει. Ο μικρός είναι ταλαντούχος και ο Πάρσονς τον καθοδηγεί εξαιρετικά για το ρόλο. 

Δεν τρελάθηκα με την σειρά αλλα ο μικρός είναι αστέρι. Εμεις έχουμε σχολή Ντενίση και οι αμερικανοί έχουν ενα 8χρονο(;) που κανει παπάδες. Sad. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/5/2018 στις 11:23 ΠΜ, Μακιαβέλλι είπε

Δεν τρελάθηκα με την σειρά αλλα ο μικρός είναι αστέρι. Εμεις έχουμε σχολή Ντενίση και οι αμερικανοί έχουν ενα 8χρονο(;) που κανει παπάδες. Sad. 

Θες να ξεκινησεις παγκοσμιο πολεμο ε; Τι σχολη να εχουμε και εμεις οι κακομοιρηδες,εδω δεν ειχαμε σειρες της προκοπης και βλεπαμε(τε) τα τουρκικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...