Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι απο τους λιγους μου φαινεται που ακομη την βλεπει ευχαριστα(χωρις φυσικα να πιανει επουδενι τα στανταρντ των πρωτων χρονων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, Capt.staros είπε

Ειμαι απο τους λιγους μου φαινεται που ακομη την βλεπει ευχαριστα(χωρις φυσικα να πιανει επουδενι τα στανταρντ των πρωτων χρονων).

 ειμαστε πολλοι 

μετα το bbt και το Silicon valley, δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο, αμα τελειωσουν και αυτα τα 2 ζητω που καηκαμε

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

 ειμαστε πολλοι 

μετα το bbt και το Silicon valley, δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο, αμα τελειωσουν και αυτα τα 2 ζητω που καηκαμε

Έχουμε και Brooklyn Nine-Nine να βλέπουμε ακόμα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, Metal_Head είπε

Έχουμε και Brooklyn Nine-Nine να βλέπουμε ακόμα

που το κοψανε και τελευταια στιγμη το πηρε αλλο καναλι. Οσο και να το γουσταρω ομως, δε συγκρινεται με τα αλλα 2, γτ ειναι αλλο ειδος. Μιλαω καθαρα για geek/nerd σειρα, οχι μονο για κωμωδια

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

που το κοψανε και τελευταια στιγμη το πηρε αλλο καναλι. Οσο και να το γουσταρω ομως, δε συγκρινεται με τα αλλα 2, γτ ειναι αλλο ειδος. Μιλαω καθαρα για geek/nerd σειρα, οχι μονο για κωμωδια

Πάλι καλά που το σώσανε και αυτό. Κάποια στιγμή πρέπει να ξεκινήσω και το Silicon Valley. Πάντως ανεξαρτήτως subgenre, είναι λίγες οι καλές κωμικές σειρές που παίζονται αυτό τον καιρό (επιπέδου Office, Parks and Rec, etc.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Metal_Head είπε

Πάλι καλά που το σώσανε και αυτό. Κάποια στιγμή πρέπει να ξεκινήσω και το Silicon Valley. Πάντως ανεξαρτήτως subgenre, είναι λίγες οι καλές κωμικές σειρές που παίζονται αυτό τον καιρό (επιπέδου Office, Parks and Rec, etc.)

To Silicon valley δεν εχει αντιπαλο, πραγματικα ειναι επικο, ειδικα αν ξερεις τα βασικα απο προγραμματισμο κτλπ. θα κλαψειες με τις λεπτομερειες. Ειναι η αγαπημενη μου κωμικη σειρα, μαζι με το weeds. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, najinblue3 είπε

To Silicon valley δεν εχει αντιπαλο, πραγματικα ειναι επικο, ειδικα αν ξερεις τα βασικα απο προγραμματισμο κτλπ. θα κλαψειες με τις λεπτομερειες. Ειναι η αγαπημενη μου κωμικη σειρα, μαζι με το weeds. 

Όντως ανώτερο του BBT?????? ( είναι θέμα γούστου άλλα ότι καλύτερο για εμένα.)Mάλλον θα το ξεκινήσω σήμερα κιόλας 

16 ώρες πριν, Capt.staros είπε

Ειμαι απο τους λιγους μου φαινεται που ακομη την βλεπει ευχαριστα(χωρις φυσικα να πιανει επουδενι τα στανταρντ των πρωτων χρονων).

Παρακαλάω να μην τελειώσει. Προφανώς οχι τόσο καλο οσο προηγούμενες season αλλα και πάλι μου φτιάχνει τη διάθεση. :D 

Επεξ/σία από Masma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Masma είπε

Όντως ανώτερο του BBT???? Mάλλον θα το ξεκινήσω σήμερα κιόλας 

Παρακαλάω να μην τελειώσει. Προφανώς οχι τόσο καλο οσο προηγούμενες season αλλα και πάλι μου φτιάχνει τη διάθεση. :D 

Δυστυχώς η 12η σεζόν θα είναι και η τελευταία... 

24 Σεπτεμβρίου αρχίζει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bbt μέχρι την Τρίτη σεζόν πήγε τραίνο. Μόλις μπήκε η Amy το κατέστρεψαν. Πάλι έβγαζαν καλά επεισόδια αλλά μετρημένα. 

 

Το silicon Valley τόσες σεζόν μετά παραμένει καμένο με πολύ ποιοτικό χιούμορ και όσοι γνωρίζουν από τεχνολογια θα ξετρελαθουν. Office weeds και κάτι παλιές scrubs Seinfeld δεν έχω δει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξεκινησε σημερα η 12 σεζον. Απιστευτα χαζο επεισοδιο ρε γαμωτο. Ελεγα επειδη ειναι η τελευταια μπας και ανεβει αλλα αν συνεχισει ετσι θα μιλαμε για το απολυτο 0 οπως εγινε και με το HIMYM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...