Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Το βρήκα με μια απλή αναζήτηση στο Google "big bang theory S00E00" κι επιλέξτε divxden.

Yeap,το συζητησαμε στη προηγουμενη σελιδα,μαπα το καρπουζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
άτσα ο Sheldon, πήρε Emmy για leading male actor σε Comedy series!

 

Επιτέλους!!! Καιρός ήταν!To δίνανε στον "πολύ" Alec Baldwin εδώ και 3 χρόνια! Ας το πάρει και κανένας άλλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω να πω την αληθεια σε ολη την σειρα βρισκω γαματο μονο τον εβραιο τυπο, τον χολοβιτς. Ο ραζ ειναι ψιλοαδιαφορος, ο λεοναρντ παιζει ουσιαστικα ενα ασπρο στιβι γουοντερ αφου το μονο που κανει γα να δειχνει νερτζουλας ειναι να κοιταει ψηλα και να κουναει το κεφαλι, καπως σαν τον στιβι οταν παιζει πιανο λοολ. Και τελος ο σελντον σαν χαρακτηρας δεν με τρελενει, οι μορφασμοι του και οι αντιδρασεις του δεν μου λενε απολυτως τιποτα, σπανια γελαο μαζι του. Επισης οι αντιδρασεις των αλλον στα λογια του σελντον εχουν επαναληφθει 500 φορες. Αλλα ο χολοβιτς δινει ρεσιταλ, απο το σωμα, τα ρουχα, τις εκφρασεις, τους μορφασμους, τις ατακες, την μανα του....ολα...για μενει αυτος κλεβει το σοου. Το οποιο οπως καταλαβεται δεν ειμαι και τρελος φαν, αλλα το βλεπω πλεον ψιλοευχαριστα, να περναει η ωρα. Στα μισα της 3της σεζον ειμαι.

 

 

ααα και ξερω το βραβει ηταν για λιντινγκ ακτορ και ο χοροβιτς ειναι σαπορτιγκ, δεν λεω οτι επρεπε να το παρει αυτος, απλα ποιος χαρακτηρας ειναι ολα τα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι, ο κάθε χαρακτήρας είναι διαφορετικός και έχει συγκεκριμένο ρόλο. Προσωπικά προτιμώ Raz και Wolowitz. Ειδικά για τον τελευταίο συμφωνώ με tzinos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις η φωνη/τσιριδα της μαμας του wollowitz δεν μοιαζει τρομερα με της Εstelle - μανατζερ του Τζοι απ τα friends?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις η φωνη/τσιριδα της μαμας του wollowitz δεν μοιαζει τρομερα με της Εstelle - μανατζερ του Τζοι απ τα friends?

 

Και γω αυτό σκεφτηκα οταν την ακουσα πρωτη φορά :lol: Νομίζω ειναι αλλη ηθοποιός παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...