Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Πράγματι, το γεγονός ότι ο Sheldon φαίνεται να βρήκε γκόμενα προσδίδει ένα ενδιαφέρον. Είναι και μια ευκαιρία να φανεί λίγο πιο νορμάλ χαρακτήρας (αν και μια τέτοια σχέση δε ξέρω πόσο νορμάλ μπορεί να φανεί) και να φανούν περισσότερο οι τρεις άλλοι. Όπως και να έχει, μπορεί να μην είναι κάτι μόνιμο. Και ο Wolowitz είχε βρει γκόμενα αλλά εδώ και πόσα επεισόδια είναι χαμένη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Πράγματι, το γεγονός ότι ο Sheldon φαίνεται να βρήκε γκόμενα προσδίδει ένα ενδιαφέρον. Είναι και μια ευκαιρία να φανεί λίγο πιο νορμάλ χαρακτήρας (αν και μια τέτοια σχέση δε ξέρω πόσο νορμάλ μπορεί να φανεί) και να φανούν περισσότερο οι τρεις άλλοι. Όπως και να έχει, μπορεί να μην είναι κάτι μόνιμο. Και ο Wolowitz είχε βρει γκόμενα αλλά εδώ και πόσα επεισόδια είναι χαμένη.

 

Χωρίσανε, το είχε πει στο προηγούμενο επεισόδιο.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Τι τελειώνει ρε παιδιά? Αυτό θα ξεπεράσει τα friends...

 

Δυστυχώς αυτό αποκλείεται. Γιατί όλη η σειρά βασίζεται πάνω στον Sheldon. Οι υπόλοιποι είναι από απλώς καλοί μέχρι κακοί. Το Friends ξεχώρισε γιατί η μόνη που ήταν απλά καλή ήταν η Μόνικα. Οι άλλοι 5 ήταν ένας κι ένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς αυτό αποκλείεται. Γιατί όλη η σειρά βασίζεται πάνω στον Sheldon. Οι υπόλοιποι είναι από απλώς καλοί μέχρι κακοί. Το Friends ξεχώρισε γιατί η μόνη που ήταν απλά καλή ήταν η Μόνικα. Οι άλλοι 5 ήταν ένας κι ένας.

 

Καλα οχι και να συγκρινουμε και με friends που ειναι 100 φορες καλυτερο απο καθε σειρα που υπαρχει...!!! Το friends ειναι ποιοτικη σειρα με εκλεπτυσμενο χιουμορ και πολυ δυσκολα θα βγει σειρα που να την ξεπερασει ειδικα στην κατηγορια της ... το μονο που το πλησιαζει λιγο ειναι το house. Το friends απλα οσες φορες και να το δεις δεν το βαριεσαι ποτε!! τα σπαει!! Επισης ο chandler και ο ross ειναι οι καλυτεροι της σειρας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Καλα οχι και να συγκρινουμε και με friends που ειναι 100 φορες καλυτερο απο καθε σειρα που υπαρχει...!!! Το friends ειναι ποιοτικη σειρα με εκλεπτυσμενο χιουμορ και πολυ δυσκολα θα βγει σειρα που να την ξεπερασει ειδικα στην κατηγορια της ... το μονο που το πλησιαζει λιγο ειναι το house. Το friends απλα οσες φορες και να το δεις δεν το βαριεσαι ποτε!! τα σπαει!! Επισης ο chandler και ο ross ειναι οι καλυτεροι της σειρας!!!

 

Δες την σειρα Scrubs και θα αναθεωρησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ρε την τρέλα μου με τα friends σε κάθε thread από sitcom...

 

Να την βάλω στην λίστα με τις απαγορευμένες λέξεις? Μέχρι στιγμής έχουμε το Carnivale εκεί μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα οχι και να συγκρινουμε και με friends που ειναι 100 φορες καλυτερο απο καθε σειρα που υπαρχει...!!! Το friends ειναι ποιοτικη σειρα με εκλεπτυσμενο χιουμορ και πολυ δυσκολα θα βγει σειρα που να την ξεπερασει ειδικα στην κατηγορια της ... το μονο που το πλησιαζει λιγο ειναι το house. Το friends απλα οσες φορες και να το δεις δεν το βαριεσαι ποτε!! τα σπαει!! Επισης ο chandler και ο ross ειναι οι καλυτεροι της σειρας!!!

 

Εμενα επετρεψε μου να διαφωνισω.Δεν θυμαμαι τον εαυτο μου να γελασα ποτε με τα Φιλαρακια.Σαπιο χιουμορ ηταν ολη η σειρα.Sheldon και παλι Sheldon!!!!!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας μην τα παραλεμε... όσο περνάει ο καιρός τόσο μου φαίνονται ρηχοί και απαίδευτοι οι χαρακτήρες των friends.

 

μην μπερδεύεστε! τους έχω όλους τους κύκλους με υπότιτλους και τους βλέπω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ! μου παίρνει 6-8 μήνες να ολοκληρώσω τους 10 κύκλους και μετά τους ξαναρχίζω! αλλά παρ όλα αυτά όσο τους βλέπω τόσο Losers μου φάινονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως κάποτε τα είχα δει όλα τα friends και μου άρεσαν πολύ. Αλλά πλέον μου φαίνεται πολύ απλό και καθημερινό το χιούμορ τους. Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο. Με το the big bang theory γελάω πολύ περισσότερο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 κι απο μενα για big bang theory, πρωτη φορα σε κωμικη σειρα γελασα τοσο! Η σειρα friends δεν πιανει μια μπροστα στο big bang theory. Αλλα επισης θα συμφωνησω οτι ολη η σειρα ειναι ο jim parsons (sheldon). Και οι αλλοι λενε μερικες φορες κατι καλα αλλα οχι σα τον sheldon.

 

Τωρα πια απο σεπτεμβρη θα ξαναρχισει η σειρα, ε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιό λόγο να το συγκρίνουμε δεν καταλαβαίνω εγώ.Θα κερδίσουμε κάτι άμα ήταν καλύτερα τα φιλαράκια ή το αντίθετο;Και τα φιλαράκια πολύ καλά ήταν και αυτό πολύ καλό είναι.Τα φιλαράκια ήταν πριν πόσα χρόνια αυτό είναι τώρα.Τώρα αν κάποιος δεν έχει δεί κανένα από αυτά μπορεί να του αρέσει περισσότερο το ένα ή το άλλο.Γούστα είναι αυτά.Και εγώ έχω την εντύπωση ότι το BBT μου αρέσει πιο πολύ αλλά το λέω τώρα.Που είναι η φρεσκαδούρα αυτό και τα φιλαράκια έχω δει το κάθε επεισόδιο 2 και 3 φορές.Αν με ρωτούσες πριν χρόνια που καιγόμουν να βλέπω φιλαράκια θα σου ακύρωνα όλες τις υπόλοιπες κωμικές σειρές για πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τελευταια σεζον στα φιλαρακια ο καθε ηθοποιος επαιρνε 1.000.000$ ανα επισοδειο και το τελευταιο το ειδανε 250.000.000 θεατες σε πρωτη προβολη. Μιλαμε για ποιοτικο χιουμορ και οχι το χιουμορ του δημοτικου του tbbt το οποιο ειναι μια σειρα που βλεπεις μονο αν δεν εχεις τιποτα καλυτερο να κανεις για να περναει η ωρα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

what?

Διαφωνω καθετως.

Ασε που... τι σχεση εχουν τα νουμερα?Στην τελικη να σου πω και την αληθεια,το βρισκεις πολυ καλο ολο το γεγονος που αναφερεις?

Σαν να λες καναν οτι καναν για το χρημα (ενταξει σχεδον ολα για το χρημα ειναι,αλλα εδω μιλαμε για τρελα ποσα) ...

Και επισης να προσθεσω οτι δεν εχουν σημασια τα νουμερα.Στην Αμερικη μπορει να υπηρχαν 1 εκ. ανθρωποι που ανοιγαν την TV μονο για τα φιλαρακια,τα 250 χιλιαδες ατομα ειναι λιγα λοιπον για να κρινεις και μπορει να ειχαν σχεδον κοινα ενδιαφεροντα.Πες οτι τα παραλεω,ποσοι βλεπουν X Factor και ολα αυτα τα ριαλιτι σοου?Παμπολοι...παει να πει οτι ειναι ποιοτικα και αξιζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...