Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τραγικά πράγματα.Πριν 2 βδομάδες γράφαν ολοι ότι είναι η καλύτερη σεζόν,σήμερα γράφουν το κόβω δεν βλέπετε και τέτοια..Φοβάμαι μην φάω κανένα ban οπότε δεν σχολιάζω παραπάνω.Μια χάρη μόνο.Όσοι δεν τους αρέσει πλέον,την κόβουν κτλ αν μπορούν να μην μας το λένε κάθε βδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο που κ ως που γραφαμε ολοι οτι ηταν η καλυτερη season? αμα εσυ βρισκεις εξυπνα και αστεια τα λεσβιακα υπονοουμενα και τις ατακες δημοτικου με γεια σου με χαρα σου.δεν ειμαστε ολοι υποχρεωμενοι να μας αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ωραία.Γράψε τι δεν σου αρέσει και/ή σταμάτα να την βλέπεις.Ούτε εμένα μου άρεσαν τα δύο τελευταία επεισόδια.Η σεζόν όμως αυτή είναι πάρα πολύ καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προσωπικα το χω ξαναγραψει.μετα τους 3 πρωτους κυκλους που ηταν απιθανοι και δεν υπηρχε επεισοδιο που δεν εβγαζε γελιο η σειρα για μενα εχει πεσει.σπανια βρισκω επεισοδιο που να μου μενει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουμε πει πολλές φορές, τα τοπικ δεν υπάρχουν μόνο για να λεμε καλά λόγια. Και όπως κάποιος μπαίνει κάθε εβδομάδα και λέει οτι του άρεσε το επεισόδιο έτσι μπορεί και κάποιος να μπαίνει κάθε εβδομάδα και να λέει ότι δεν του αρέσε. όσο για το γιατί δεν σταματάει να βλέπει την σειρά, δεν νομίζω ότι μας πέφτει λόγος.

 

Κατα τα άλλα, η σεζόν για μένα συνεχίζει την καλή πορείας της και βγάζει γέλιο (μπορεί όχι τόσο οσο στις αρχές).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουμε πει πολλές φορές, τα τοπικ δεν υπάρχουν μόνο για να λεμε καλά λόγια. Και όπως κάποιος μπαίνει κάθε εβδομάδα και λέει οτι του άρεσε το επεισόδιο έτσι μπορεί και κάποιος να μπαίνει κάθε εβδομάδα και να λέει ότι δεν του αρέσε. όσο για το γιατί δεν σταματάει να βλέπει την σειρά, δεν νομίζω ότι μας πέφτει λόγος.

 

Κατα τα άλλα, η σεζόν για μένα συνεχίζει την καλή πορείας της και βγάζει γέλιο (μπορεί όχι τόσο οσο στις αρχές).

 

Μάλιστα.Επιτρέπεται το τρόλλινγ δηλαδή.Να το ξέρω να μπαίνω να γράφω ένα πολύ μάπα η σειρά σε όσες σειρές έχω ξενερώσει.Δεν λέω το να μην γράφει άμα δεν του αρέσει.Να γράφει κάθε βδομάδα αλλά να μας πεί τι δεν του άρεσε να το συζητήσουμε.Να γράφει κάθε βδομάδα μια γενικότητα πω μάπα,πω μάπα,πω μάπα,πω πολύ μάπα;E είναι λίγο σπαστικό σε όσους δεν συμφωνούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι σας βρίσκω υπερβολικούς στα άσχημα σχόλια σας και πολύ δε περισσότερο απαράδεκτη την πρόταση "ατάκες του δημοτικού". Πολύ πιο έξυπνο χιούμορ από άλλες ιντελεκτουελ σειρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα.Επιτρέπεται το τρόλλινγ δηλαδή.Να το ξέρω να μπαίνω να γράφω ένα πολύ μάπα η σειρά σε όσες σειρές έχω ξενερώσει.Δεν λέω το να μην γράφει άμα δεν του αρέσει.Να γράφει κάθε βδομάδα αλλά να μας πεί τι δεν του άρεσε να το συζητήσουμε.Να γράφει κάθε βδομάδα μια γενικότητα πω μάπα,πω μάπα,πω μάπα,πω πολύ μάπα;E είναι λίγο σπαστικό σε όσους δεν συμφωνούν.

 

είπαμε ατάκες Δημοτικού... στόρυ χωρίς νόημα, γενικό στόρρυ καταρχάς δεν υπάρχει, μόνο αυτόνομα επεισόδια, τουλάχιστον παλιότερα υπήρχε το penny-leonard...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπαμε ατάκες Δημοτικού... στόρυ χωρίς νόημα, γενικό στόρρυ καταρχάς δεν υπάρχει, μόνο αυτόνομα επεισόδια, τουλάχιστον παλιότερα υπήρχε το penny-leonard...

+1000

Μου δειχνει οτι πλεον η σειρα ειναι για ατομα κατω των 18 ετων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η σειρα εχει πεσει λιγο στην τελευταια σεζον...καποια επεισοδια δεν ειχαν κατι το αστειο οπως αυτο που εμφανιζεται παλι η μητερα του Sheldon..Τα τελευταια ομως επεισοδια μπορω να πω οτι ειναι απο τα τοπ 10 μου..ειδικα αυτο που ο Leonard προσπαθει να ξεπερασει τον φοβο του για τον bully.Το μονο που με παρεξενευσε σε αυτο τον κυκλο ειναι οτι δεν εχει δειξει λιγο τι παιζει με τον Leonard και την Priya μετα απο το chat μεσω Skype( :rolleyes: ) .Επισης,εχει ανακοινωθει το νεο επεισοδιοοο? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...