Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εαν εχεις την εντυπωση πως οσοι δουλευουν σε ερευνητικα κεντρα ειναι και πλουσιοι λογω της ευφυιας τους ή πως θα μπορουσαν να ειναι λογω της ερευνας τους, εχεις λανθασμενη εντυπωσηhappy.gif

 

μα να εχεις τοσο μεγαλο IQ και αν μην μπορεις να πληρωσεις ενα νοικι; μου φαινεται λιγο παρατραβγημενο αλλα τεσπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

1.Tα ενοικια στην Αμερικη δεν ειναι και οτι καλυτερο

2.Εαν βρεις καποιον που ταιριαζουν τα χνωτα σας(..και εχει δεχτει να υπογραψει το "συμβολαιο συγκατοικησης" με τους τρελους ορους που εχεις ετοιμασει), γιατι να μην το κανεις?

3.

για την πλοκη και ολα αυτα μια χαρα ειναι αλλα δεν ειναι λογικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τωρα που το θυμηθηκα..στο επεισοδιο που η πενυ χρειαζεται λεφτα ο σελντον λεει οτι το 40 κατι % του μισθου του δεν το χρησιμοποιει και κραταει αυτα τα λεφτα..δεν πιστευετε οτι αυτα τα χρηματα ειναι αρκετα ωστε να πληρωνει μονος του το νοικι? :rolleyes:

 

To σενάριο μπάζει απο χίλιες πλευρές, τι ψάχνεις τώρα. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μα να εχεις τοσο μεγαλο IQ και αν μην μπορεις να πληρωσεις ενα νοικι; μου φαινεται λιγο παρατραβγημενο αλλα τεσπα

Για μια ακομα φορα, το IQ δεν πληρωνει ενοικια και η ερευνα δυστυχως δεν πληρωνει οσο καλα νομιζεις(..ποσο μαλλον να σε κανει πλουσιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, όσον αφορά τον Sheldon, πιστεύω ότι απλά δεν τον ενδιαφέρουν τα λεφτά (πράγμα απόλυτα λογικό για άνθρωπο με υψηλό IQ) όπως έχει δείξει επανειλλημένα. Όσον αφορά το γιατί μένει μόνος του, δε νομίζω ότι έχει να κάνει με το ότι δεν μπορεί να πληρώσει ενοίκιο αλλού. Ίσως απλά χρειάζεται κάποιον να τον πηγαίνει κάθε μέρα στη δουλειά, μιας και ως γνωστόν 1) δεν οδηγάει και 2) δεν αντέχει τα ΜΜΜ.

 

Για τον Leonard πιστεύω ότι υπάρχουν αντίστοιχες απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, όσον αφορά τον Sheldon, πιστεύω ότι απλά δεν τον ενδιαφέρουν τα λεφτά (πράγμα απόλυτα λογικό για άνθρωπο με υψηλό IQ) όπως έχει δείξει επανειλλημένα. Όσον αφορά το γιατί μένει μόνος του, δε νομίζω ότι έχει να κάνει με το ότι δεν μπορεί να πληρώσει ενοίκιο αλλού. Ίσως απλά χρειάζεται κάποιον να τον πηγαίνει κάθε μέρα στη δουλειά, μιας και ως γνωστόν 1) δεν οδηγάει και 2) δεν αντέχει τα ΜΜΜ.

 

Για τον Leonard πιστεύω ότι υπάρχουν αντίστοιχες απαντήσεις.

η απλα θελει να μοιραζεται το νοικι για να μπορει να αγοραζει τηλεοραση 90 ιντσων και λαπτοπ alienware :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαματο εμενα μου αρεσε πολυ. Συμφωνω με manuel, αυτη η σαιζον μεχρι στιγμης ειναι πολυ πολυ δυνατη.

 

Οπως και να'χει βγαζει γελιο η σειρα, ειτε λιγο ειτε πολυ, σε αντιθεση με το himym πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειωνω την 3η σεζον, και εχω μια απορια

το κοριτσι του χαουαρντ η μπερναντετ που πηγε; χαθηκε ετσι απλα; την ξεχασαν;

καλα ο λεοναρντ τοσο καιρο που ηταν με την πενυ δεν της ειχε πει ποτε σαγαπω; ουτε μια φορα;

και κατι αλλο, τον σελντον τον ειχα παρεξηγησει στην αρχη. στο εργο δεν ειναι gay απλα ειναι ετσι ο χαρακτηρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...