Προς το περιεχόμενο

Γιατί γραφτήκατε στο insomnia;


lefi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρόλο που το insomnia είναι τεχνολογικό forum πολλοί δραστηριοπιούνται σε κατηγορίες όπως το μπλα- μπλα ή στην ενότητα επιπρόσθετα ή γενικά στην ενότητα ψηχαγωγία, εσύ γιατί γραφτηκές; πως γνώρισες το insomnia;

 

Εγώ ήθελα μία πληροφορία για τον προγραμματισμό και μου λέει ο φίλος μου να ρωτήσω στο insomnia, με γράφει διάβασα τους κανόνες και ανοίξαμε μαζί ένα νέο τόπικ, από τότε είμαι φαν στης κατηγορίες: φορητοι υπολογιστές, μπλα - μπλα, προγραμματισμός, windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ να σου πω την αλήθεια όταν γράφτηκα δεν υπήρχαν άλλα. Ή μάλλον υπήρχαν αλλά ελάχιστα.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο δικός μου λόγος είναι ψιλοάσχετος με προγραμματισμό και υπολογιστικά εν γένει:

έψαχνα ελληνικούς υπότιτλους για το withnail and i, και το ινσόμνια ήταν το μόνο σάιτ που βρήκα, αλλά έπρεπε να γίνω μέλος για να τους κατεβάσω

(παρεπιπτόντως, συγχαρητήρια στο παλικάρι που τους ανέβασε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αρχικά (1ος λογαριασμός-2004-δεν θυμάμαι nick) γράφτηκα επειδή είχα κάποιες απορίες σε ένα πρόγραμμα(δεν θυμάμαι ποιο)..:-)

Μετά (2ος λογαριασμός-2006- nick : 16horsepower) ξαναγράφτηκα επειδή είχα απορίες για το Autocad αν θυμάμαι καλά..

Ο τελευταίος λογαριασμός είναι ο τωρινός (3ος-με κομμένο το 16) και τον έφτιαξα επειδή δεν θυμόμουν τον κωδικό του προηγούμενου λογαριασμού και είχα αλλάξει και e-mail με αποτέλεσμα να μην μπορώ να τον ανακτήσω..:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ηθελα να δω πως διάολο συνδέεται η τηλεόραση με τον υπολογιστή , αργότερα ήθελα να ψαχτώ σε prog για επεξεργασία ήχου εικόνας , όμως το μεγάλο μου όνειρο και φιλοδοξία αν θες, εκπληρώθηκε όταν εισχώρησα στην θαυμάσια κοινοτητα του μπλα μπλα. . . Το "επι παντώς επιστητού" δεν αρκει για να περιγράψει τούτο το άβατο ! Σκέψου μόνο οτι απο αυτο το section ξεκίνησαν να φτιάνχονται ολοκληρα portals σε κοινή βάση. Η επανασταση μόλις είχε ξεκινησει . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έψαχνα για υπότιτλους και με πέταξε εδώ.. και μετά ανακάλυψα το μπλά-μπλά για να περνάει ευχάριστα η μέρα στην δουλειά και παράλληλα συμβουλεύομαι τα τεχνολογικά σέξ-ιονς για ότι με ενδιαφέρει..

 

insomnia rulezzzz!!!! (νταξ, φτάνει το γλύψιμο, θα ξεράσω :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έψαχνα για υπότιτλους και με πέταξε εδώ.. και μετά ανακάλυψα το μπλά-μπλά για να περνάει ευχάριστα η μέρα στην δουλειά και παράλληλα συμβουλεύομαι τα τεχνολογικά σέξ-ιονς για ότι με ενδιαφέρει..

 

insomnia rulezzzz!!!! (νταξ, φτάνει το γλύψιμο, θα ξεράσω :P)

 

ελληναρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν έχω κλείσει καν χρόνο στι insomnia(θα μου ανανεώσουν το συμβόλαιο άραγε :P ) ούτε εγώ θυμάμαι γιατί γράφτηκα.Θα έλεγα έχω μια αδυναμία στο Μπλα-Μπλα μιας και βλέπεις ότι θες εκεί(πολλά κουφά ας πούμε)ε και είμαι και μπλα μπλα τύπος,ξέρετε τώρα lifestyle,κουτσομπόλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έμαθα το forum μέσω του εκλεκτού μέλους Neted τον οποίο και γνώρισα στη σχολή, οπότε αυτό ήταν τότε το κίνητρο για να γραφτώ...ε από τότε ξέμεινα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ είχα γραφτεί για τα PC games και εκ τοτε παραμένω θαμώνας των τομέων PC games και Console games και ειδικότερα στα Nintendo topics.

 

Στο μπλά-μπλά τώρα τελευταία μπαίνω, για διάλειμμα από τους παραπάνω τομείς και χαλαρή κουβέντα εν ώρα δουλειάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γράφτηκα για το επίπεδο που υπήρχε στο φόρουμ του κινηματογράφου και επειδή γενικώς μ' ενδιέφερε να παρακολουθώ (από απόσταση) τις τεχνολογικές εξελίξεις. Μπλα-μπλα δεν υπήρχε τότε και έχω αρχίσει να μπαίνω σε σκέψεις να το κόψω και τώρα. Υπάρχουν άλλα φόρουμ γι' αυτή τη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...