Προς το περιεχόμενο

Γιατί γραφτήκατε στο insomnia;


lefi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εγω γραφτηκα εδω για να γλυτωσω απο το "φασισμο" διαφορων μοντερατορων αντιστοιχου φορουμ για τεχνολογια...οι λογοι λιγοι αλλα γελιοι...οταν μαζευεται η σαρα η μαρα και το κακο συναπαντημα και γινεται μοντερατορας και ισχυουν διο μετρα και διο σταθμα στην αντιμετωπιση των χρηστων ε εκει σιχαθηκα τους εριξα κατι χριστοπαναγιες ,εφαγα το μπαν μου και εληξε η υποθεση...εδω κανεις συζητηση χαλαρη παντα στα επιπεδα της κοσμιοτητας,λες κανα διο παπαριες και δεν στα πρηζει ο καθενας..πχ, γιατι εγραψες "παπαριες" και εμεις εδω ειμαστε σοβαρο φορουμ πως δεν με σταυρωσαν στην κεντρικη πλατεια του χωριου,να με λουσουν με πετρελεο και να με καψουν...ιδια αντιμετωπιση και σε αλλα μελη με πολλα περισσοτερα χρονια απο μενα να ειναι εγγεγραμενοι και εφαγαν μπαν απο 2-3 μουνοδουλους μοντερατορες...καταντησε αηδια που λετε το συγκεκριμενο φορουμ και πλεον μονο εδω γραφω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ηθελα να δω πως διάολο συνδέεται η τηλεόραση με τον υπολογιστή , αργότερα ήθελα να ψαχτώ σε prog για επεξεργασία ήχου εικόνας , . . .

 

κι εγω γιαυτο το λογο γραφτηκα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να στείλω ενα πμ σε μια χρήστη ξανάρθα - σοβαρά - (το 2001 δεν θυμάμαι πια ούτε πως με λέγανε, όχι τι έκανα εδώ) και μετά λέω 'καλοκαίρι είναι, ένα μέταλ θρεντ έχουν για να λέω, ας κάτσω'. Δεν σκόπευα να ασχοληθώ με το μπλα-μπλα αλλά ορίστε.

 

Δεν θα κάτσω πολύ ακόμα νομίζω (no internet drama, μαζεύτηκε εργασία) οπότε δεν έχει και μεγάλη σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά ξεκίνησε για τους υπότιτλους και το video-editing, συνέχισε με το Ps2 και το πισι και πλεον για όλα σχεδόν τα τόπικ αλλά έχω παράπονο ότι ποτέ δεν βρίσκω λύση στα τόπικ που ανοίγω... τόσο εξειδικευμένα είναι? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με έστειλε εδώ ο γούγλης (αυτός φταίει για όλα...) όταν έκανα search για ..."μουσική απο διαφημίσεις..." και μου έβγαλε την database...(by Founes...)

...και συνέχισα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα ακούσει από φίλους που είναι μέλη και ασχολούνται με gaming. Γράφτηκα από περιέργεια και περισσότερο για να κάνω μία ερώτηση που είχα ασχετη με τεχνολογίες κλπ. Τελικά και πληροφορίες βρήκα και σχεδόν κάθε μέρα δίνω το παρόν (δεν πάει καιρός βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορούσα να καταλάβω ότι στο router έπρεπε να συνδεθεί και το ethernet καλώδιο με τον η/υ και μου το εξήγησε ο user poulinos.Ασχετος τότε γαρ με την adsl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την σελιδα την είχαμε βρει μαζί με τον φιλο μου, οταν ψαχναμε crack για να βγαλουμε τις διαφημίσεις απο το προγραμματακι της X-tream και το insomnia to ειχε!!. Απο τοτε εχουν περάσει πολλά χρόνια και εχω αλλάξει 3-4 κωδικους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...