Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια κανενα καλο site με live streaming υπαρχει ? Κυριως για αγωνες ποδοσφαιρου.



Παιδια για οσους φιλους της betfair ψαχνουν ανταλλακτηρια δειτε αυτο εχει ενδιαφερον..

 

http://www.foxbet.gr/2013/03/blog-post_25.html

 

Δοκιμασα την smarkets που προτειναν οι φιλοι εδω στο forum και φαινεται πολυ οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια κανενα καλο site με live streaming υπαρχει ? Κυριως για αγωνες ποδοσφαιρου.

 

Παιδια για οσους φιλους της betfair ψαχνουν ανταλλακτηρια δειτε αυτο εχει ενδιαφερον..

 

http://www.foxbet.gr/2013/03/blog-post_25.html

 

Δοκιμασα την smarkets που προτειναν οι φιλοι εδω στο forum και φαινεται πολυ οκ.

 

Φιλε μου αν googlareis αυτο που ρωτας θα βρεις 5-6

Οσο για ανταλακτιρια υπαρχει η wxb :) Κλάσεις ανώτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η WBX δυστυχως δεν εχει το βαθος αγορων της smarkets ειναι πιο πρακτικη στη λειτουργικοτητα αλλα οι συναλλαγες σε

λιρες και το μικρο βαθος αγορων αποτρεπουν προς στιγμην.  Επισης νομιζω οτι ακομα εχει πιο χαμηλους τζιρους απο την smarkets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά.

Γνωρίζει κανείς αν αλλάζει κάτι από 21 Ιούνη στα ινερνετικά στοιχηματικά sites; Κάτι είχα διαβάσει (απαγόρευση; ) αλλά δεν πολυκατάλαβα.

Εγώ τώρα παίζω στην bet365 και, μετά από κάποιες αλλαγές που έκανε, συνεχίζει κανονικά.

Γνωρίζει κανείς αν θα συνεχίσει να συνεχίζει ή αν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι μεςστον Ιούνη ή λίγο αργότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Γνωρίζει κανείς αν αλλάζει κάτι από 21 Ιούνη στα ινερνετικά στοιχηματικά sites; Κάτι είχα διαβάσει (απαγόρευση; ) αλλά δεν πολυκατάλαβα.

Εγώ τώρα παίζω στην bet365 και, μετά από κάποιες αλλαγές που έκανε, συνεχίζει κανονικά.

Γνωρίζει κανείς αν θα συνεχίσει να συνεχίζει ή αν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει κάτι μεςστον Ιούνη ή λίγο αργότερα;

 

Τωρα ρωτας για το μελλον που κανεις δεν ξερει τι θα γινει

Οπως και να εχει τα χρηματα σου δεν τα χανεις.. Οσες εχουν φιγει απο την Ελληνικη αγορά κανονικα δεχονται αναληψεις μεχρι και τωρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ρωτας για το μελλον που κανεις δεν ξερει τι θα γινει

Οπως και να εχει τα χρηματα σου δεν τα χανεις.. Οσες εχουν φιγει απο την Ελληνικη αγορά κανονικα δεχονται αναληψεις μεχρι και τωρα!

Το λέω απλά γιατί είχα ακούσει κάτι για νόμιμη άδεια από την bet365 αλλά δεν ξέρω αν ισχύει για πάντα (ή τουλάχιστον για ένα μεγάλο διάστημα) ή μέχρι τις 21 Ιουνίου, τώρα δηλαδή για δύο εβδομάδεςακόμα, που κάτι ακούστηκε γι' αυτήν την ημερομηνία. Αυτό δηλαδή που με φοβίζει είναι μήπως οι τράπεζες δεν συναλλάσονται απ' αυτήν την ημερομηνία και μετά. Μήπως τότε υπάρξει πρόβληαμ με όποια χρήματα έχεις στο λογιαριασμό της στοιχηματικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λέω απλά γιατί είχα ακούσει κάτι για νόμιμη άδεια από την bet365 αλλά δεν ξέρω αν ισχύει για πάντα (ή τουλάχιστον για ένα μεγάλο διάστημα) ή μέχρι τις 21 Ιουνίου, τώρα δηλαδή για δύο εβδομάδεςακόμα, που κάτι ακούστηκε γι' αυτήν την ημερομηνία. Αυτό δηλαδή που με φοβίζει είναι μήπως οι τράπεζες δεν συναλλάσονται απ' αυτήν την ημερομηνία και μετά. Μήπως τότε υπάρξει πρόβληαμ με όποια χρήματα έχεις στο λογιαριασμό της στοιχηματικής.

 

 

1) ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΌΜΙΜΗ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

2) ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΌΜΙΜΗ ΑΔΕΙΑ Ε.Ε

3) ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΦΡΑΞΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΝ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΚΑΝΕΙΣ SKRILL

http://www.123pame.net/index.php?/cp/3-skrill/

 

SORRY ΓΙΑ ΤΑ CAPS.. .. ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟ KEYBOARD ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ.

Αυτό για τις 21 Ιούνη το έχεις ακούσει; Εσύ τι προτείνεις; Αν έχω κάποια χρήματα στο λογαριασμό μου στην bet365 να τα βγάλω πριν απ' αυτήν την ημερομηνία για να είμαι ήσυχος ή μήπως αγχώνομαι υπερβολικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ.

Αυτό για τις 21 Ιούνη το έχεις ακούσει; Εσύ τι προτείνεις; Αν έχω κάποια χρήματα στο λογαριασμό μου στην bet365 να τα βγάλω πριν απ' αυτήν την ημερομηνία για να είμαι ήσυχος ή μήπως αγχώνομαι υπερβολικά;

 

Φιλε μου εχει αλλαξει αυτη η ημερομινια 100 φωρες. 

Εγω σου προτεινω να παιζεις κανονικα.. δεν μπορει μια τραπεζα να μπλοκαρει συναλαγες... δεν την συμφερει ;)

Και να το κανει θα εχει ενα διαστιμα οπου θα σου πει.. μεχρι 15/7 πχ.

Κανε skrill να σωθεις παντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ και πάλι.

Καλό αυτό με το Skrill. Είναι τσεκαρισμένο ότι μπορώ να το χρησιμοποιήσω μέσω bet365;

 

EDIT:

Και κάτι άλλο. Αυτό που παρατηρώ στην bet365 είναι ότι όταν κάνω κατάθεση μέσω χρεωστικής κάρτας, με αφήνει να κάνω ανάληψη ΜΟΝΟ σ'αυτήν. Όταν κάνω κατάθεση με paysafe, με αφήνει να κάνω ανάληψη ΜΟΝΟ μέσω τραπεζικού λογαριασμού. Πώς θα γίνει, όταν κάνω λογαριασμό skrill, να κάνω ανάληψη εκεί μέσω της bet365, αφού δεν μου δίνει άλλη επιλογή, ανάλογα με την κατάθεση που θα κάνω (δηλαδή είτε ανάληψη στη χρεωστική είτε στον τραπεζικό λογαριασμό);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ και πάλι.

Καλό αυτό με το Skrill. Είναι τσεκαρισμένο ότι μπορώ να το χρησιμοποιήσω μέσω bet365;

 

EDIT:

Και κάτι άλλο. Αυτό που παρατηρώ στην bet365 είναι ότι όταν κάνω κατάθεση μέσω χρεωστικής κάρτας, με αφήνει να κάνω ανάληψη ΜΟΝΟ σ'αυτήν. Όταν κάνω κατάθεση με paysafe, με αφήνει να κάνω ανάληψη ΜΟΝΟ μέσω τραπεζικού λογαριασμού. Πώς θα γίνει, όταν κάνω λογαριασμό skrill, να κάνω ανάληψη εκεί μέσω της bet365, αφού δεν μου δίνει άλλη επιλογή, ανάλογα με την κατάθεση που θα κάνω (δηλαδή είτε ανάληψη στη χρεωστική είτε στον τραπεζικό λογαριασμό);

Το ίδιο πρόβλημα φίλε μου είχα κι εγώ προχθές με bet365 και betoto

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ευχαριστώ και πάλι.

Καλό αυτό με το Skrill. Είναι τσεκαρισμένο ότι μπορώ να το χρησιμοποιήσω μέσω bet365;

 

EDIT:

Και κάτι άλλο. Αυτό που παρατηρώ στην bet365 είναι ότι όταν κάνω κατάθεση μέσω χρεωστικής κάρτας, με αφήνει να κάνω ανάληψη ΜΟΝΟ σ'αυτήν. Όταν κάνω κατάθεση με paysafe, με αφήνει να κάνω ανάληψη ΜΟΝΟ μέσω τραπεζικού λογαριασμού. Πώς θα γίνει, όταν κάνω λογαριασμό skrill, να κάνω ανάληψη εκεί μέσω της bet365, αφού δεν μου δίνει άλλη επιλογή, ανάλογα με την κατάθεση που θα κάνω (δηλαδή είτε ανάληψη στη χρεωστική είτε στον τραπεζικό λογαριασμό);

 

 

NAI φυσικα.. σε ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ (η εστω το 95%)

ΝΑι φιλε μου.. ετσι ειναι .. θα πρεπει πρωτας να κανεις μια καταθεση skrill για να μπορεις να τραβιξεις ξανα απο εκει! Ειναι σαν να ζητας να τραβιξεις σε αλλη καρτα που δεν εχεις βαλει μεσα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

NAI φυσικα.. σε ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ (η εστω το 95%)

ΝΑι φιλε μου.. ετσι ειναι .. θα πρεπει πρωτας να κανεις μια καταθεση skrill για να μπορεις να τραβιξεις ξανα απο εκει! Ειναι σαν να ζητας να τραβιξεις σε αλλη καρτα που δεν εχεις βαλει μεσα ;)

Λοιπόν, αυτό με το skrill με ενδιαφέρει πολύ. Έχω μια ερώτηση να κάνω τώρα όμως: Σκέφτομαι να βάλω από μια χρεωστική προς τo skrill, αλλά έχει μια επιλογή που με ρωτάει αν χρησιμοποιήσω τα χρήματα αυτά για σκοπούς παιχνιδιού ή όχι. Το θέμα είναι το εξής: αν βάλω ΝΑΙ φοβάμαι πως μπορεί η τράπεζα να μην πραγματοποιήσει τη συναλλαγή και αν βάλω ΟΧΙ νομίζω πως η στοιχηματικη εταιρεία δεν θα δεχτεί την κατάθεση από το skrill. Το λέω γιατί είχα προσπαθήσει στο παρελθόν και κάτι τέτοιο είχε συμβεί. Επίσης, γιατί να με ρωτάει η moneybookers πού θα χρησιμοποιήσω τα χρήματα που θα καταθέσω σ' αυτούς; Δεν είναι λίγο άκυρο;

Και, τέλος πάντων, τι επιλέγω από τη στιγμή που τα θέλω για στοιχηματική εταιρεία μετά; Κι αν θέλω να κάνω ανάληψη αργότερα από moneybookers στην τράπεζα και η τράπεζα δεν τα δεχτεί αφού θα είναι χρήματα από τζόγο; Πολλές ερωτήσεις τελικά... :)

Επεξ/σία από sarantatessera
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...