Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνω φιλε πως δεν γινεται να εχει ο οπαπ ιδιες αποδοσεις. Το εχουν ξεφτυλισει ομως το θεμα. Η διαφορα ειναι τεραστια, δεν δικαιολογειται. Πηρα 60 ευρω πισω ενω online θα επαιρνα 90. Και επαιξα μονο 9 ευρω.

Αν εχωνα κανενα κατοσταρι π.χ. θα επαιρνα 680 περιπου απο οπαπ και 1000 απο online. Να επαιρνα π.χ. 900 Οπαπ και 1000 online το δικαιολογω και θα επαιζα Οπαπ τοτε. Τωρα ομως ειναι κοροιδια καθαρη.

Συν το γεγονος οτι δεν μπορω να παιζω μονα αποδεκτα και live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα εισόδου στην bet365 αυτή τη στιγμή;

Αν και αρκετα καθυστερημένα, ναι υπήρχε θέμα χτες την ώρα ανάμεσα απο το ματς της ΑΕΚ και του ΠΑΟ (περίπου)! Και μένα, μου έβγαζε σφάλμα σύνδεσης! Μετά έφτιαξε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω λογαριασμό στη betoto οπου και επαιζα στοιχημα πιο παλια, μετα τις τελευταιες αλλαγες που εχουν γινει με τον οπαπ κλπ μπορω ακομα να παιξω ή θα έχω καποιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω λογαριασμό στη betoto οπου και επαιζα στοιχημα πιο παλια, μετα τις τελευταιες αλλαγες που εχουν γινει με τον οπαπ κλπ μπορω ακομα να παιξω ή θα έχω καποιο προβλημα?

 

Μπορείς ακόμα να παίξεις για κάνα δίμηνο, που υποτίθεται τότε θα ξεκαθαριστεί το τοπίο. Αλλά επειδή δεν το βλέπω να καθαρίζει, πιστεύω θα μπορούμε για αρκετό καιρό ακόμα να παίζουμε σε ιντερνετικους μπουκ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα εισόδου στην bet365 αυτή τη στιγμή;

Εγω οχι αν και ελαβα email πριν κανα 2 εβδομαδες οτι θα κοπει ο στοιχηματισμος απο Ελλαδα αλλα μεχρι στιγμη ολα νορμαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου απο που ελαβες αυτο το μαιλ?

Αυτα ειναι ΡΑΔΙΟ αρβυλα.. ειναι η 3 φωρα που γινεται αυτο..

Καποιες αποχορισαν (Betfair , Expekt κτλ) αλλα οι περισοτερες οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει λ/σμο κανενας εδω https://www.stoiximan.com/ ; Τι παιζει; Εχει μερικες καλυτερες αποδοσεις απο bwin που ειμαι.

Φίλε εγώ μόλις άνοιξα λογαριασμό στην Stoiximan. Έβαλα 40 μου έδωσαν άλλα 60. 100 σύνολο. Πρέπει να παίξω συνολικά 600 ευρώ για να τα βγάλω. Δεν έγω κάνει ακόμα ανάληψη αλλά μέχρι  τώρα δείχνουν όλα καλά. Εάν θυμάμαι καλά πρέπει οι αποδόσεις να είναι 1.65 και πάνω. Σε μερικά παιχνίδια έχει πολύ καλές αποδόσεις αφού όπως υποστηρίζει έχει 0 γκανιότα. Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε εγώ μόλις άνοιξα λογαριασμό στην Stoiximan. Έβαλα 40 μου έδωσαν άλλα 60. 100 σύνολο. Πρέπει να παίξω συνολικά 600 ευρώ για να τα βγάλω. Δεν έγω κάνει ακόμα ανάληψη αλλά μέχρι  τώρα δείχνουν όλα καλά. Εάν θυμάμαι καλά πρέπει οι αποδόσεις να είναι 1.65 και πάνω. Σε μερικά παιχνίδια έχει πολύ καλές αποδόσεις αφού όπως υποστηρίζει έχει 0 γκανιότα. Για να δούμε...

 

600€;;;; Ενταξει. Για εμενα που παιζω μια φορα στο τοσο δεεε.. Θα κατσω στη bwin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ολες εχουν TURNOVER τοu bonus.

Αν δεν θελεις να παιξεις τα χρηματα απλα δεν παιρνεις bonus και κανεις αναλυψη και καταθεση οποτε θες.

Αυτο υσχιει σε ΟΛΕΣ τις εταιρεις για να μην πανε μερικοι "εξιπνοι" παρουν το bonus και το κανουν αναληψη.

 

Δηλαδη.. ολες εχουν το παρακατω

 

(BONUS + KATAΘΕΣΗ) επι Χ φωρες (οπου Χ η φωρες που πρεπει να τα παιξεις απο 4 εως 10 συνήθως)

 

ΠΧ...

Stoiximan (6x)

3. Για να γίνει το bonus balance σου διαθέσιμο για ανάληψη θα πρέπει να τζιράρεις το συνολικό ποσό (κατάθεση και μπόνους) 6 φορές στο Stoiximan.com. Για παράδειγμα για κατάθεση 40 ευρώ στην οποία αντιστοιχεί μπόνου 60 ευρώ (σύνολο 100 ευρώ) θα πρέπει να παίξεις στοιχήματα συνολικής αξίας 600 ευρώ.

 

BET365 (4x)

Για να στοιχηματίσετε με το μπόνους, απλά παίξτε το ποσό της κατάθεσής σας που πληρεί τις προϋποθέσεις 1 φορά σε αθλήματα και αγορές της επιλογής σας. Θα χρειαστεί να παίξετε το ποσό της κατάθεσής σας και του μπόνους 3 φορές πριν να κάνετε ανάληψη.

 

KTL..

Παντου υπαρχει αυτο (Σε περίπτωση που αποδεχτουμε bonus)

 

Με λιγα λογια αν ο φιλος παιζει λιγα.. βαζει λιγα και σαφος το TURNOVER θα ειναι μικροτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε ολες εχουν TURNOVER τοu bonus.

Αν δεν θελεις να παιξεις τα χρηματα απλα δεν παιρνεις bonus και κανεις αναλυψη και καταθεση οποτε θες.

Αυτο υσχιει σε ΟΛΕΣ τις εταιρεις για να μην πανε μερικοι "εξιπνοι" παρουν το bonus και το κανουν αναληψη.

 

Δηλαδη.. ολες εχουν το παρακατω

 

(BONUS + KATAΘΕΣΗ) επι Χ φωρες (οπου Χ η φωρες που πρεπει να τα παιξεις απο 4 εως 10 συνήθως)

 

ΠΧ...

Stoiximan (6x)

3. Για να γίνει το bonus balance σου διαθέσιμο για ανάληψη θα πρέπει να τζιράρεις το συνολικό ποσό (κατάθεση και μπόνους) 6 φορές στο Stoiximan.com. Για παράδειγμα για κατάθεση 40 ευρώ στην οποία αντιστοιχεί μπόνου 60 ευρώ (σύνολο 100 ευρώ) θα πρέπει να παίξεις στοιχήματα συνολικής αξίας 600 ευρώ.

 

BET365 (4x)

Για να στοιχηματίσετε με το μπόνους, απλά παίξτε το ποσό της κατάθεσής σας που πληρεί τις προϋποθέσεις 1 φορά σε αθλήματα και αγορές της επιλογής σας. Θα χρειαστεί να παίξετε το ποσό της κατάθεσής σας και του μπόνους 3 φορές πριν να κάνετε ανάληψη.

 

KTL..

Παντου υπαρχει αυτο (Σε περίπτωση που αποδεχτουμε bonus)

 

Με λιγα λογια αν ο φιλος παιζει λιγα.. βαζει λιγα και σαφος το TURNOVER θα ειναι μικροτερο.

 

 

Στη bwin που παιζω ειχε να παιξω απο οσο θυμαμαι το μπονους 3 φορες. Οπου και το εχω παιξει. Παιζω αρκετα απλα οχι πολλες φορες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη bwin που παιζω ειχε να παιξω απο οσο θυμαμαι το μπονους 3 φορες. Οπου και το εχω παιξει. Παιζω αρκετα απλα οχι πολλες φορες. 

 

Ξαναλεω οτι ειναι ανα εταιρια.. 

Το θεμα ειναι οτι δεν θελουν SNIPERS.. και λογικο ειναι.

3 δεν ηταν. 4 το ελαχιστο 

Αλλα λιγη σημασια εχει . μεχρι 6 ειναι αποδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εδω http://www.moneypro.gr/ArticleDetails/tabid/82/ArticleID/84182/Default.aspx

 

διαβασα οτι υπαρχουν κυρωσεις για τους παικτες που εχουνε επιλεξει ως τροπο αναληψης το τραπεζικο εμβασμα.

 

οταν η εταιρια bwin.com επιμενει πως ο μοναδικος τροπος αναληψης μπορει να γινει μονο με τραπεζικο εμβασμα.

παρολα που η καταθεση εγινε με skrill moneybookers,

 

τι γινεται?????

Επεξ/σία από freelove
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...