Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυρωσεις για οσους παιζουν σε εταιριες που δεν πληρωνουν τους φορους για να βρισκονται στην ελλαδα του μονοπωλιου..Η bet365 δεν ειναι μια απο αυτες, δεν μου ειχαν στειλει μηνυμα οταν γινοταν ντορος πριν 1-2μηνες ενω κατι betfair κατι williamhill με ειχαν ενημερωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ξέρετε κάποιο livescore με ήχο; όχι τα μπιπ και τα γκλιν γκλον.

Να λέει κανονικά τις ομάδες και το σκορ.Έχω ακούσει σε πρακτορεία. Άλλο λέει τον κωδικό π.χ. "164 1-0"

αλλά έχω ακούσει να λέει και κανονικά τις ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρωσεις για οσους παιζουν σε εταιριες που δεν πληρωνουν τους φορους για να βρισκονται στην ελλαδα του μονοπωλιου..Η bet365 δεν ειναι μια απο αυτες, δεν μου ειχαν στειλει μηνυμα οταν γινοταν ντορος πριν 1-2μηνες ενω κατι betfair κατι williamhill με ειχαν ενημερωσει

οντως ο φίλος εχει δικιο.απο προσωπικη εμπειρια οσοι παιζουν σε εταιριες τυπου bwin η οποιες αποσυρθηκαν απο την χωρα μας τα λεφτα του θα φορολογουνται  σε ενα ποσοστο που δεν θυμαμε και θα υπαρχουν κυρωσεις.η μονη που επιτρεπει ακομα για ελλαδα πρεπει να ειναι η bet365

 

ξέρετε κάποιο livescore με ήχο; όχι τα μπιπ και τα γκλιν γκλον.

Να λέει κανονικά τις ομάδες και το σκορ.Έχω ακούσει σε πρακτορεία. Άλλο λέει τον κωδικό π.χ. "164 1-0"

αλλά έχω ακούσει να λέει και κανονικά τις ομάδες.

δυσκολα να βρεις .εγω παντως χρησιμοποιω το e-score και οταν μπαινει goal πεφτουν πανηγυρισμοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

οντως ο φίλος εχει δικιο.απο προσωπικη εμπειρια οσοι παιζουν σε εταιριες τυπου bwin η οποιες αποσυρθηκαν απο την χωρα μας τα λεφτα του θα φορολογουνται  σε ενα ποσοστο που δεν θυμαμε και θα υπαρχουν κυρωσεις.η μονη που επιτρεπει ακομα για ελλαδα πρεπει να ειναι η bet365

 

δυσκολα να βρεις .εγω παντως χρησιμοποιω το e-score και οταν μπαινει goal πεφτουν πανηγυρισμοι

 

 

Ναι και με πανηγυρισμούς αλλά δεν κάνει..στην καλύτερη να επιλέξεις τα ματς που θέλεις μόνο αλλά και πάλι δεν θα ξέρεις ποιος το έβαλε αν δεν δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πουλησε το παιχνιδι το καθικι ο lorenzo p πριν στο tennis παιδια που επαιζε με τον simon g   ενω νικαγε  4  -5 στο τελευταιο σετ  επαιζε για να χασει μετα.

 

πουλημενοι. και απο 4-5 πηγε 5-5   6-5    7-5 !!! χαλια επαιζε ο αλητης.

 

τζαμπα χανουμε χρηματα για κατι πουλημενους. γελοιοι.

 

αν βλεπατε πως επαιζε μετα το 4-5 σετακι.....

 

ΑΛΗΤΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πουλησε το παιχνιδι το καθικι ο lorenzo p πριν στο tennis παιδια που επαιζε με τον simon g   ενω νικαγε  4  -5 στο τελευταιο σετ  επαιζε για να χασει μετα.

 

πουλημενοι. και απο 4-5 πηγε 5-5   6-5    7-5 !!! χαλια επαιζε ο αλητης.

 

τζαμπα χανουμε χρηματα για κατι πουλημενους. γελοιοι.

 

αν βλεπατε πως επαιζε μετα το 4-5 σετακι.....

 

ΑΛΗΤΕΣ

 

Φιλε μου επιδει χανουμε ενα στοιχημα δεν σιμενει οτι ειναι στημενο...

Ειτε 1.01 αποδοση ειτε 10.00 μπορει να σπασει. Αν πιστευεις οτι ΟΛΑ ειναι στημενα απλα μην παιζεις.

Αν εδινε σε ενα ποδοσφερο πχ στο 90 μια κοκκινη και πεναλτυ υπερ σου και επιανες το στοιχημα να υποθεσω οτι δεν θα ηταν στιμενο αλλα ολα κανονικα.. Ολα στινονται ΚΑΤΑ μας σωστα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στοιχημα ειναι αθλημα για γερα νευρα και στομαχια και στις χαρες και στις χασουρες,ανεξαρτητα ποσου.

Αλλιως ας μην ασχοληστε καθολου.

Οπως τα ειπε παραπανω ο φιλος,οταν κερδιζουμε ολα ομορφα και καλα,ενω οταν χανουμε στημενα και δεν συμμαζευεται.

ΑΛΛΑ δεν ειναι ετσι τα πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Η betdaq αποσύρθηκε απο Ελλάδα όπως και η betfair.

Και ποιος λέει ότι δεν παίζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα αυτο. Δεν ξερω σιγουρα αν ισχυει.

 

Νεα 3μηνη παραταση στο διαδικτυακο στοιχημα εως τον Ιουνιο

http://www.foxbet.gr/2013/03/3.html

 

Και μια ερωτηση.

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ υπαρχει καποιος νομος που να απαγορευει το online στοιχημα σε ξενους book?
Υπαρχει δηλαδη ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ καποιος κινδυνος για προστιμα στον παιχτη? Ή ως τον Ιουνιο τουλαχιστον ειμαστε ανετοι και ''νομιμοι''?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα αυτο. Δεν ξερω σιγουρα αν ισχυει.

 

Νεα 3μηνη παραταση στο διαδικτυακο στοιχημα εως τον Ιουνιο

http://www.foxbet.gr/2013/03/3.html

 

Και μια ερωτηση.

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ υπαρχει καποιος νομος που να απαγορευει το online στοιχημα σε ξενους book?

Υπαρχει δηλαδη ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ καποιος κινδυνος για προστιμα στον παιχτη? Ή ως τον Ιουνιο τουλαχιστον ειμαστε ανετοι και ''νομιμοι''?

 

 

Μα ΠΟΤΕ δεν ειμασταν νομιμοι.... παντα υπηρχε νομος που το ΑΠΑΓΟΡΕΥΕ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...