Προς το περιεχόμενο

Sony VAIO VGN-AR51J Drivers XP ???


thanos75x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτόμουν να βάλω τα Vista Ultimate εγώ!!!Σήμερα θα παραλάβω το συγκεκριμένο φορητό της Sony!!!Θα χρειαστώ ψάξιμο με drivers..?Κάτι κουμπιά που έχει θα λειτουργούν..?Το format δεν είναι το ίδιο όπως στα Desktop..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Οχι στα καλα καθουμενα μπορει να κανεις οτιδηποτε και ξαφνικα τσουπ μπλε οθονη και κατω κατω εκει που λεει αναφορα στο προβλημα ελεγε για τον driver ...hsf_cnx.sys που ειναι του conexant modem. Κατεβασαμε τις αυτοματες ενημερωσεις και για πολλες ωρες που δουλευε το laptop ηταν σταθερο ισως διορθωθηκε το προβλημα δεν ξερω θα σας κρατησω ενημερους...

 

Την ιδια φρικη εφαγα και εγω με τον nvidia driver...:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα γιατί όταν φορτώνει η μπάρα των Windows μετά μου λέει ότι πρέπει να κάνω Restart των Windows και Restart Setup Vista..?Και δεν έχω και το cd..Υπάρχει λύση..?Έλεος σήμερα τον πήρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω κάτι..Στην διαχείριση συσκευών υπάρχει ο Ελεγκτής Αποθηκευτικού Χώρου που δεν έχει μπεί απο τον κατάλληλο driver!!!Καμμία λύση..?Ούτε μέσω Internet βρήκε τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι..Στην διαχείριση συσκευών υπάρχει ο Ελεγκτής Αποθηκευτικού Χώρου που δεν έχει μπεί απο τον κατάλληλο driver!!!Καμμία λύση..?Ούτε μέσω Internet βρήκε τίποτα..

 

Μηπως ξερεις πως λεγεται στα αγγλικα, ωστε να το δουμε στο google?

 

Εχεις δοκιμασει να κανεις καποιο ποστ στο φορουμ της Σονυ για τα Vaio?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερεις πως λεγεται στα αγγλικα, ωστε να το δουμε στο google?

 

Εχεις δοκιμασει να κανεις καποιο ποστ στο φορουμ της Σονυ για τα Vaio?

 

Δυστυχώς όχι!!!Και δεν τα πάω καλά με τα αγγλικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά έχετε καταφέρει να βάλετε πρόγραμμα για να λειτουργούν και τα κουμπιά που έχει πάνω ο φορητός???

 

Αυτό που ψηλώνει π.χ. ή αυτό που ανοίγει το DVD...

 

Ευχαριστώ για τις υπόλοιπες πληροφορίες παιδιά,πολύ καλή δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Paidia anabathmisa ligo tous drivers...Epsa3a kai brika swstous drivers gia to Chipset tis mobo kai twra douleuei teleia to laptop!!!Ola einai egkatestimena kai to suntomotero dynato tha tous ksananebasw..Panta milaw gia Egkatastasi me Windows XP!!!Ola douleuoun se mena roloi!!!Bebaia den xrisimopoiw to modem katholou...To anaferw giati kapou eixe anaferthei gia problima sto modem!!!Emena exei egkatastathei kanonika kai fainetai kanonika ekgatestimeno sto device manager!!!Anyway...Epeidi den paizei poly xronos oan mporesw tha anebasw tous new drivers kai tha grapsw kai dyo logakia gia na ta xoume oloklirwmena ola gia ayto to laptop!!!gia programmata den exw psa3ei katholou gia koumpia klp...To hibernate douleuei kanonika kai den petaei mple othoni opws me tous palious drivers!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια, αψογος!

 

Για το FZ21Z τιποτα, ε?

 

Pros to paron den exw asxolithei katholou me to FZ21Z gia na tou perasw Windows XP!!Den apokleiw en kairo na to dw kai ayto giati ta Vista exoun arxisei na me ekneyrizoun kapws an kai exoun kapoia kala!!Anyway!!!Pantws gia otidipote neotero tha enimerwsw!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...