Προς το περιεχόμενο

Benchmarking ... Let's see how good we are ... ;)


george_o/c

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά συμβαίνουν όταν πας να τραβήξεις απότομα κάνιστρο μετά το ξεπάγωμα από άζωτο. Αρχικά έσπασε το socket lever και η μια πλευρά του πλαστικού. Το socket λοιπόν δεν μπορούσε να ανοίξει και να κλείσει, έμεινε ανοιχτό. Οπότε τα CPUs έμπαιναν πάνω κατευθείαν σε ανοιχτό socket, καρφωτά και με πολύ πίεση :P Μέχρι που το σύστημα σταμάτησε να postάρει και στράβωσε μία ολόκληρη σειρά pins του FX4100. Αφού τα ίσιωσα προσεχτικά με μηχανικό μολύβι, το CPU δούλεψε πάλι, η μητρική όμως όχι.

 

Ε και είπαμε να την ξεχαρβαλώσουμε τελείως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπωπω ρε σα να ήταν η δικιά μου κάνω. Τι καλημέρα ήτανε αυτή σήμερα; :cry: :cry: :cry:

 

Δε παίζεστε πάντως. Εμένα θα με έπιανε κατάθλιψη :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έκανε καλά την δουλειά της η συγκεκριμένη, δεν πειράζει, έφυγε ηρωικά τουλάχιστον από αυτή την άτιμη ζωή :P

 

Οι απώλειες είναι πάντα μες στο πρόγραμμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πάλεψα λίγο το superpi με την μαμά ψήκτρα.

 

 

 

Επίσης μια ερώτηση επειδή δεν το έχω ψάξει πως μπορώ να κλείσω τους πυρήνες του επεξεργαστή; γιατί το superpi τα πάει καλυτέρα με λίγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος σε προηγούμενη σελίδα μου είχε ζητήσει καλύτερες photos από το session με την δεύτερη C5F και τον FX-8150, ορίστε http://www.hwbox.gr/190865-post178.html :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος σε προηγούμενη σελίδα μου είχε ζητήσει καλύτερες photos από το session με την δεύτερη C5F και τον FX-8150, ορίστε http://www.hwbox.gr/190865-post178.html :D

 

thx! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...